Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 5 minutami, Tom4 napsal:

Ti do toho podstavu hodim vidle, podle oficiálních údajů ČSSZ je počet zc zhruba mezi 8500 a 8800 stabilně za posledních patnáct let (to byl ještě Paroubek premiérem a chystal se Topolánek) co mají zveřejněny údaje, k ověření třeba zde: https://data.cssz.cz/graf-pocet-zamestnancu-cssz-dle-veku-v-roce

 

Tome to můžeš. Je to myšleno na lidi, co tam dělaj na dávkách a na těhle výpočtech. Já do toho nepočítám různé šefy, podšefy, sekční šefy. Beru lidi na okýnkách. A ne zcela mimochodem posílám pražáky, at se tam jdou kouknout - polovina okenek prázdná. Na menších pobočkách je to lepší, ale ve velkých městech není nárok. Jak říkám, mám vedle sebe kolegyni, co tam dělala, mám to z první ruky, nevytahuju statistiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Altrigo napsal:

Ale to by Kuncáku člověk musel s chapajícím úsměvem v životě omlouvat firmy vyrábějící a prodávající zmetky, mizerné služby řemeslníků - vždycky je nějaký důvod tvářící se jako omluva. 

Taky nikoho neomlouvám, jen konstatuju a vysvětluju k tomu kopnutí, aniž bys věděl, do koho kopeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prd, je to jen o vůli. Za člověka nikdo nelobuje, nesype to. Si představte, že by se toho ujala třeba betonová lobby 🙂 To by byl jinčí fofr. Ale tak hlavně, že jsou kamery na každým metru, jeden se ani nevyčůrá.  Sledování a digitalizace prostoru jede naplno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 8. 2021 v 13:49, Maro napsal:

Tak jsem se mrknul a taky mi tam neco přes rok chybí... 

A kde se do toho dá nahlédnout? Já jsem našel jenom žádost o informativní výpis, na jehož sestavení mají úředníci čas 90 dní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož je to státní správa, tak to samozrejme není vůbec intuitivní, musíš zkoušet, jeden z těch odkazů vede jenom ke zobrazení. Taky jsem s tím bojoval a našel to až po půl hodině, ale nezlob se, z hlavy to nedám a znova to zkoušet nechci :-D postupně zkus ty odkazy a měl bys to snad najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 8. 2021 v 15:33, Thomas napsal:

Jo, je to humus.. plánoval jsem se tam stavit na melouny, ale slyšel jsem o těch davech, tak jsem se na to vykašlal. Pak se dočteš tohle.. Obdiv provozovateli, že v tom chce pokračovat, já bych se na ty hovada vybodl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Pátek jsem dokázal rozbít mobil, kterej jsem měl dostat jako dárek k říjnovým narozkám. To už fakt není možný.
Předpokládám, že důvodem je zvýšený tlak na sekeru při sekání dřeva
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, Tom4 napsal:

Můžeš nám ho vyfotit prosím? 

Nemůžu, už je v servisu. Vypadá to, že byl zase problém mezi klávesnicí a vším okolo - JÁ. Na co šáhnu, to zk...ím. Nespadl mi, jen jsem ho nějak v kapse zresetoval, ale nějak velice šikovně či co. Já chci zpátky dobu 3310.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...