Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 2 minutami, African napsal:

Že mi začíná kvalitně hrabat, ale vracet domů se po půl hodině chůze už vracet nebudu a snad to lidi nějak pochopí 😅

DSC_1754.JPG

Ty woe, jako pochopím tkaničku, ale úplně jinou botu :-)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@African A jdeš v tom snad do Opery? Na křusky už dneska kromě upjatých metroušů nikdo nekouká - a ostatním vždycky můžeš říct že je to známka punku!:smoke:

PS: pokud při přeskakování kaluže šikovně přistaneš v blátě, budou zas obě stejné :speak_cool:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, African napsal:

A představ si, že si zatím vůbec nikdo nevšiml. Teď jsme na čaji a pivečku, nikdo nic, anebo si prostě ty lidi říkají samy pro sebe, chudák děti, tatínka mentála 😂

DSC_1755.JPG

🤣 To prostě nevymyslíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, African napsal:

A představ si, že si zatím vůbec nikdo nevšiml. Teď jsme na čaji a pivečku, nikdo nic, anebo si prostě ty lidi říkají samy pro sebe, chudák děti, tatínka mentála 😂

DSC_1755.JPG

Ono taky bůh ví, co máš na sobě dál, třeba ti zaplatí útratu :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, kuncák7 napsal:

Ono taky bůh ví, co máš na sobě dál, třeba ti zaplatí útratu :-))

Upřímně jsem rád už jsme doma, ale ano, ještě jeden úlet, kšiltovka I Love Thailand, měl jsem za to že si beru North Face :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 9. 2021 v 18:22, African napsal:

A představ si, že si zatím vůbec nikdo nevšiml. Teď jsme na čaji a pivečku, nikdo nic, anebo si prostě ty lidi říkají samy pro sebe, chudák děti, tatínka mentála 😂

No co - sis chtěl zamachrovat, že máš víc než jedny dobrý boty... Připomnělo mi to P. 911 se samolepkou s nápisem "moje druhé auto je taky Porsche" 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, ono mě to spíš "potěšilo". Je pěkné, když přijdete do práce po cca měsíci a na stole je vše, co tam bylo při odchodu a jen pár kousků přibude. Ty papírky s instrukcema co a jak jsem si mohl odpustit a ted jen vymyslet, co říct lidem, že na jejich žádosti se ani nešáhlo :-(. Ale odměny za můj zástup jsou již jistě rozděleny.

Ta energie z načerpané dovolené asi moc dlouho nevydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alza. Opět jsem si tam něco chtěl koupit - mobil. Jsou skladem. Dojedu do konce objednávky a nejsou skladem. Dostupnost neznámá a přijímají předobjednávky. Tak si zadám hlídat dostupnost na mail. Ráno přichází mail že mobily dorazily a jsou skladem, ze kterého se okamžitě proklikávám na zboží a tam neznámá dostupnost přijímáme předobjednávky. Tak tam volám a paní mi tvrdí, že asi přišlo pár kusů a ty se asi rychle vyprodaly. Rozuměj třeba tři vteřiny, protože když mi přišel mail, tak jsem to okamžitě prokliknul - zase jen tradiční alzácký lži o stavu zboží skladem. Tak jsem je dořval a prásknul s tím.

Udělali mi to samé s americkou lednicí, za kterou jsem jim dal asi 40k a měla být do pěti dnů, pak z toho byl týden, dva, měsíc a já z nich páčil peníze zpět.

Rekord má ale soused, co jim poslal taky asi 40k za televizi, co měla být u něho do tří dní a pak mu napsali, že jí očekávají za 3 měsíce naskladnění. 

Šmejdi.

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...