Jump to content

Co mě právě naštvalo

Recommended Posts

před 41 minutami, Potkan napsal:

bohusu, ty ses nejakej chabrus  na nervy cece. Mel by sis omevat prirozeni vlazno vodo.

Ano,začínám být chabrus na nervy, jsou to vždy úkoly pro celou rodinu a ještě s debilním /nejasným/ zadáním.

Asi su ten postpubescent, jdu si dát studenou sprchu a najít nějaký froté ručník 🙂 

Před hodinou, geometr napsal:

A mimochodem PowerPoint (a podobný klony) je nejzbytečnější SW na světě, kterej kdo kdy vymyslel.

Powerpoint řeší všechny problémy, kde překáží fyzika a přírodní zákony.

Seru na to,maminka vyřeší 🙂  Děcka neumí nic napsat ručně /také díky té počítačové online výuce/ a do Pointu to zkopíruje cvičená opice. Tož mě řekněte k čemu to je a co to tomu děcku dá ? A končím.

Presne to isté, čo kedysi referáty. Vyžaduje to aktívnu snahu a minimálne si to, čo kopíruje, musí prečítať. Plus si s tým precvičuje počítačovú gramotnosť.

Před hodinou, Maxmillian napsal:

"s debilním /nejasným/ zadáním" - tohle je vlastne taky priprava na realny zivot a praci potom! Takovych zadani tydne resim nekolik 🙂

To řešíme my starší běžně,ale ne 10 letý kluk. To je pak práce pro celou rodinu.

před 6 minutami, bohus76 napsal:

To řešíme my starší běžně,ale ne 10 letý kluk. To je pak práce pro celou rodinu.

...proto se to jmenuje "domaci ukol" - zamestna to celou domacnost 😄

Zratil jsem hodinky GLYCINE  a to mě sere. Ale byla to dobrá pařba. Ráno jsem se probudil s boulí jak prase, koleno mě bolelo, že jsem tejden kulhal a bez hodinek.Měl jsem je od Vánoc, tak už můžu koukat po nových na vánoce. Ani jsem je nestihl blejsknout tu pro fórum.

před 4 hodinami, Vočmen napsal:

Zratil jsem hodinky GLYCINE  a to mě sere. Ale byla to dobrá pařba. Ráno jsem se probudil s boulí jak prase, koleno mě bolelo, že jsem tejden kulhal a bez hodinek.Měl jsem je od Vánoc, tak už můžu koukat po nových na vánoce. Ani jsem je nestihl blejsknout tu pro fórum.

Ja se ptam, ne kam zmizela moralka, ale kam zmizely Glyciny, se ptam. Dej to vedet manzelce, ale nasledky si pricti sam.

před 8 hodinami, nickolas napsal:

Pamatuju jednu zertovnou historku s aktovkou :)

No ona ouplně žertovná nebyla.

Pamatuji si na to jako dnes, když se vytvářeli vyšetřovací skupiny a obviňovali se místní magoří do hodinek a to tajně či fakticky veřejně.

před 1 hodinou, long napsal:

No ona ouplně žertovná nebyla.

Pamatuji si na to jako dnes, když se vytvářeli vyšetřovací skupiny a obviňovali se místní magoří do hodinek a to tajně či fakticky veřejně.

Ne ne ne, to byla jiná aktovka. Ta se ztratila celá, v nějaké řece tuším...a asi bych si vzpomněl i čí byla :lol2: