Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 19 minutami, nickolas napsal:

Ne ne ne, to byla jiná aktovka. Ta se ztratila celá, v nějaké řece tuším...a asi bych si vzpomněl i čí byla :lol2:

Někdy je lepší nevzpomínat. 
Já říkám . Dobrej večer = zážitků hodně , vzpomínek málo 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menza ČVUT - nejlevnější jídlo pro studenty - 139 kč ! malá porce nudlí.  si dělaj pr….?

kdejakej ouřada ze státní správy platí za kompletní oběd cca 50 kč, o senátorech a podobné pakáži nemluvě a na studentech se budou hojit 🤬

A že je v kruhu 3/5 rusáků a jen 2/5 čechů, to už mi vůbec nejde na rozum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Irwinek Aspoň vidíš jak pokroucené ceny jsou i v téhle nejbídnější formě společného stravování kvůli dotacím, protože většina těch našizených kentusů se udá zaměstnancům (doplatek 15-30 korun) a nebo studentům (i ti mají nějakou dotaci). Zajímavé že u nás v prdelákově jsou poživatelná meníčka v hospodách už za 95-120 - a z toho ještě pořád hospodští se skřípáním zubů odvádějí desátek zlodějům co tisknou stravenky, protože zdejší ouřady a firmy jsou příliš setrvačné na to aby přešly na paušál přímo zaměstnancům... :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsem tenkrát zkusil jednu i druhou menzu dohromady 10x, tak je to hodně. Ale asi tak po měsíci v prvním semestru jsem věděl, kde jíst nebudu. Už ten smrad, hnusný tácy a příbory. Jak je to dneska nevím... Nejhorší na tom bylo, že na průmce, odkud jsem přišel, jsem si na jídlo a ani jídelnu (malá útulná s milýma kuchařkama / vydávačkama proti menze) nemohl stěžovat, ba naopak. Strašnej kontrast, to se nedalo 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Kat251 napsal:

Na výšce se má hlavně chlastat a ne chodit za gastronomickýma zážitkama..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tak ona ta menza a ty závodní restaurace taky žádnej gastronomickej zážitek nejsou :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Radek124 napsal:

@Irwinek Aspoň vidíš jak pokroucené ceny jsou i v téhle nejbídnější formě společného stravování kvůli dotacím, protože většina těch našizených kentusů se udá zaměstnancům (doplatek 15-30 korun) a nebo studentům (i ti mají nějakou dotaci). Zajímavé že u nás v prdelákově jsou poživatelná meníčka v hospodách už za 95-120 - a z toho ještě pořád hospodští se skřípáním zubů odvádějí desátek zlodějům co tisknou stravenky, protože zdejší ouřady a firmy jsou příliš setrvačné na to aby přešly na paušál přímo zaměstnancům... :thumbsdown_anim:

Ale tady se taky v hospodě najíš za menší peníze, a to se nemusí jednat zrovna o číňany nebo jinej  rákos. Proto mne to tak nas….

Ono je to s tím paušálem ošemetné. Já samozřejmě nesouhlasím s tím, aby hospodskej musel platit " desátek " z ceny nějakému lehkoživkovi s tiskárnou, na druhou stranu, když Ti daj nějakou kačku k výplatě, většině nízkopříjmových se rozkutálí a takhle byla alespoň nějaká jistota, že si za to koupí jídlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Irwinek napsal:

Dojdi se někdy najíst třeba na MZ, o parlamentu nemluvím - biopotraviny v závodce.

Tam se nedostanu, já bohužel jen co znám či jsem kdysi chodil a ani tam už radši nechodím ( já mám ale i jinej důvod- kvůli lidem tam nelezu ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, kuncák7 napsal:

Tam se nedostanu, já bohužel jen co znám či jsem kdysi chodil a ani tam už radši nechodím ( já mám ale i jinej důvod- kvůli lidem tam nelezu ).

Já pro ně jen dělám a do těch jídelen se dostanu málokdy, většinou někde bagetu za pochodu , a nebo za cenu pro " cizáky ", takže když mne tam místní kolega technik vzal, ani on tu cenu nechápal - sám zaplatil pade a já v tom byl skoro za něco přes kiloapůl .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...