Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Včara večer si upravuju fotky ze svatby a zhasne monitor. Po pár kontrolních úkonech začínám být pěkně nasr... a po chvilce je diagnóza jasná - mrtev. Mám rozdělané dvě svatby, takže ještě v noci vybrat a objednat nový monitor. O půl noci lehnu do postele a dítě začně kašlat a s krátkýma přestávkama kašle pořád. Ve tři ráno chytám nerva a stěhuju se do obýváku. Celý den nevyspaný a naštvaný, že mi umřel ten monitor. Krásný den.

Ale už se to zlepšuje, protože nový monitor bude o kus lepší, dovezl jsem si dneska Casio A158WA a pošta (celníci) mi pustila balík s hodinkový obsahem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, JoyStick napsal:

Hele jako abych k mýmu mozku byl fér, má toho na talíři poslední týdny a měsíce víc než je zdrávo a rychlý googlení mi řeklo že unijní status dostalo, bohužel už jsem to nedočetl celý a utekl mi takový droboučký detail, že jen status kandidátní země, nikoliv členské.

Prostě po včerejší bouračce a dnešním trhání stoličky bez anestezie, to bylo příjemný zjištění, že jsem prostě velikej oř :) 

Tak to tě, suma sumárum, omlouvá. Pokud nejde o život, jde o howno 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 hours ago, papun said:

. O půl noci lehnu do postele a dítě začně kašlat a s krátkýma přestávkama kašle pořád. Ve tři ráno chytám nerva a stěhuju se do obýváku. Celý den nevyspaný a naštvaný

Tohle je jedno z mých největších životních dilemat. Miluju lidi, se kterýma žiju, ale v těchto situatích si připadám krátký. Odejít, být vyspaný a připravený na další den zajišťování rodiny? Nebo zůstat a projevovat péči a sounáležitost? Možná se teď trošku při pivku rozepisuji, ale zajímal by mě tvůj názor. Např. při čtení autobiografie Mobyho (doporučuju) jsem se dozvěděl, že jedna z jeho vysněných punkových přítelkyň ho po dobu jeho 14denní těžší (projevy), nicméně ne závažné, nemoci, opustila a on to těžce nesl - já jí docela rozumím. Po uzdravení se vrátíla.

Upraveno uživatelem exell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlap opouští hnízdo a vyráží na lov, aby uživil rodinu zatímco samička se v hnízdě stará o mladé - co na té milióny let osvědčené a fungujíci logice nechápeš? Tyhle feministicko-sluníčkářské pindy o “projevováni sounáležitosti” v horších časech nikoho nenakrmí - takže se sama příroda postará aby takto patologicky uvažující a degenerovaní jedinci/společenství v geologicky krátké době opět vyhynuli… :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Radek124 napsal:

Chlap opouští hnízdo a vyráží na lov, aby uživil rodinu zatímco samička se v hnízdě stará o mladé - co na té milióny let osvědčené a fungujíci logice nechápeš? Tyhle feministicko-sluníčkářské pindy o “projevováni sounáležitosti” v horších časech nikoho nenakrmí - takže se sama příroda postará aby takto patologicky uvažující a degenerovaní jedinci/společenství v geologicky krátké době opět vyhynuli… :smoke:

Jestli to Radku bylo na mě, tak věř že to žádný pindy nebyly bylo to jen takové pošťouchnutí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, filltos napsal:

To musí bejt nadšená ;)

Jako jo...tak nějak to máme. Když v noci jedna z cer přijde, že ji něco je...tak já uvolnuju místo a pakuju se. Stejně stojí více o maminkovskou péči. Neříkám, že je to pravidlo, ale je to častější, než že zůstanu a starám se já. Přes den s tím nemám problém. Ale já si nemůžu dovolit bejt druhej den k.o....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Radek124 napsal:

Chlap opouští hnízdo a vyráží na lov, aby uživil rodinu zatímco samička se v hnízdě stará o mladé - co na té milióny let osvědčené a fungujíci logice nechápeš? Tyhle feministicko-sluníčkářské pindy o “projevováni sounáležitosti” v horších časech nikoho nenakrmí - takže se sama příroda postará aby takto patologicky uvažující a degenerovaní jedinci/společenství v geologicky krátké době opět vyhynuli… :smoke:

A co když máma vydělá víc než táta?

Ptám se za kamaráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, kuncák7 napsal:

Osobně jsem měl podobnej - a co když sameček zůstane na výchovu sám? 

Ale nechal jsem toho.

Co delat dnes nebudu vnucovat, ale jak to resili v minulosti ti muzu prozradit: v pomerne kratke dobe uz meli zase kompletni rodinu :) (zjisteno pri badani nad vlastnim rokokmenem a potvrzeno od nekolika podobnych badatelu :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, parnistroj napsal:

Co delat dnes nebudu vnucovat, ale jak to resili v minulosti ti muzu prozradit: v pomerne kratke dobe uz meli zase kompletni rodinu :) (zjisteno pri badani nad vlastnim rokokmenem a potvrzeno od nekolika podobnych badatelu :) )

🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je jasné že když na obstarání rodiny jeden zůstane sám, je to na zblbnutí a ne každý to zvládne (čímž smekám před Martinem). I proto (normální) lidi přirozeně tvoří páry, ve kterých se pak každý může specializovat na to k čemu má geneticky/evolučně/společensky blíž - a se svým protějškem se můžou doplňovat, ne si konkurovat (takoví ať si radši založí firmu). I proto nejspíš příroda moudře rozhodla že řiťopichům a lesbám neumožní páchat potomstvo - tj. nikdy nebudou rodina, ať se soudružka (Ur)Válková se svou progresivistickou “agendou” třeba vztekne.

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radek124 napsal:

Je jasné že když na obstarání rodiny jeden zůstane sám, je to na zblbnutí a ne každý to zvládne (čímž smekám před Martinem). I proto (normální) lidi přirozeně tvoří páry, ve kterých se pak každý může specializovat na to k čemu má geneticky/evolučně/společensky blíž - a se svým protějškem se můžou doplňovat, ne si konkurovat (takoví ať si radši založí firmu). I proto nejspíš příroda moudře rozhodla že řiťopichům a lesbám neumožní páchat potomstvo - tj. nikdy nebudou rodina, ať se soudružka (Ur)Válková se svou progresivistickou “agendou” třeba vztekne.

Souhlas. Fakt je ten, že v moderní společnosti žena nebude chtít být pořád s dětmi doma, tj od jejich školkového / školního věku bude chtít zpět do práce a pak už chlap po ní nemůže chtít takový domácí servis a péči o děti jako když byla doma.

Osobně mi příjde, že dnešní chlapi to mají náročnější, než naši otcové za socíku..

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, safi napsal:

Souhlas. Fakt je ten, že v moderní společnosti žena nebude chtít být pořád s dětmi doma, tj od jejich školkového / školního věku bude chtít zpět do práce a pak už chlap po ní nemůže chtít takový domácí servis a péči o děti jako když byla doma.

Osobně mi příjde, že dnešní chlapi to mají náročnější, než naši otcové za socíku..

No nevím......myslím, že to má každý takový jaký si to doma zařídí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...