Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Nechci nějak machrovat, ale upřímně nechápu v dnešní době, jak se může někdo bát jít k zubaři, a to uvedu jen pro pořádek, že jsem byl v minulosti ze zubařů taky vysranej, ale to způsobily preventivní prohlídky na školách, kdy se s námi jednak nemazlili a navíc používali středověký vybavení, dnes by prostě žádnej zákrok neměl bolet, respektive člověk neví, že mu v hubě něco dělají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V neděli večer huba napuchlá, váček u stoličky. V pondělí ráno naklušu k zubařce, koukne na to a říká, že to je plné hnisu a mírně se kýve, že prej musí ven. Říkám OK a čekám, že mi dá injekci. Vyvedla mě z omylu. Vzala kleště a trhla. No větší bolest jsem snad nezažil a jen jsem zařval "kurva" a málem utrhl madlo u křesla. Pak huba plná krve. Po nějaké době jsem poděkoval a v čekárně jsem pozoroval zděšené tváře budoucích pacientů. Teď už v pohodě.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, JR_2010 napsal:

Nechci nějak machrovat, ale upřímně nechápu v dnešní době, jak se může někdo bát jít k zubaři, a to uvedu jen pro pořádek, že jsem byl v minulosti ze zubařů taky vysranej, ale to způsobily preventivní prohlídky na školách, kdy se s námi jednak nemazlili a navíc používali středověký vybavení, dnes by prostě žádnej zákrok neměl bolet, respektive člověk neví, že mu v hubě něco dělají.

Když tě bolí pohled na jehlu, tak by ses nepodivoval. 

A zopakují to své mámě, která teď za cca 650 tis má novou pusu, že to dle tebe neboli. Přijde ti ji lísknout :-)). Ta si doteď nikdy nenechala umrtvovat nic, doteď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ono to neboli a uprimne to mi nevadi. Hrozne nemam rad ten pocit v puse.

Jinak kamarada pozvu nekam, litr za bilou plombu v uplnen centru Prahy... osmicky musim domluvit. Rostou mi do sedmicek. 

Ja jsem se az stydel, prisel jsem ta driv, hned me vzali, kamarad me vzal sam na rentgen a termin mi dal za 5 dni a jeste mi dal vybrat ze zubaru... a zubar, ze jsem prvni dnes co ma vycistene zuby, ze jsou lidi prasata..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Když tě bolí pohled na jehlu, tak by ses nepodivoval. 

A zopakují to své mámě, která teď za cca 650 tis má novou pusu, že to dle tebe neboli. Přijde ti ji lísknout :-)). Ta si doteď nikdy nenechala umrtvovat nic, doteď.

Kdybych dal za zuby šestpade, tak to by mě hodně bolelo, to souhlasím...Ale jinak si stojím za tím, že u středně dobrýho zubaře Tě už v dnešní době nemůže nic bolet, to, že se lidi stresujou dopředu, to chápu, psychika je svině. Jinak nemá cenu dělat hrdinu, ty oblbováky jsou bezpečný a člověk si může i sám zvolit level, do kterýho se nechá poslat, od lokálky až po hlubokej spánek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, JR_2010 napsal:

Kdybych dal za zuby šestpade, tak to by mě hodně bolelo, to souhlasím...Ale jinak si stojím za tím, že u středně dobrýho zubaře Tě už v dnešní době nemůže nic bolet, to, že se lidi stresujou dopředu, to chápu, psychika je svině. Jinak nemá cenu dělat hrdinu, ty oblbováky jsou bezpečný a člověk si může i sám zvolit level, do kterýho se nechá poslat, od lokálky až po hlubokej spánek.

Hele, u mě je to jasná schiza, mě vadí odběr krve a pohled na jehlu. Ale u ní je to jiná, oblbovaky moc nezabírají a že jich měla. A doktoři špatný nejsou. Holt to byl fakt sběr zákroku, co normálně nedáš.

Zbytek ber s nadsázkou, rád přehaním a zveličuju, aspoň není vidět, že jsem posera :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, vojta1 napsal:

Jinak kamarada pozvu nekam, litr za bilou plombu v uplnen centru Prahy... osmicky musim domluvit. Rostou mi do sedmicek.

Já byl na osmičkách tady viz.odkaz a max spokojenost. Dělají i všechny 4 na jeden zákrok ale doporučuje se 2 na jedný straně aby jsi pak mohl jíst. Dvě jsem neměl vůbec venku z dásně takže se musela naříznout a poté zašít, takže jsem zvolil zákrok v analgosedaci. Nejlíp utracený peníze u zubaře ;)

http://www.stomatologie-implantaty.cz/nase-sluzby/analgosedace/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@JoyStick! Machruje tu s lososama, navnadi me na remen a ja si to pak odseru! Ted bych zas prezul na tah, ale s tim pajsrem co mam misto vystezejkovace do toho akorat vyryju Mariansky prikop (ne ze by uz tam tri nebyly). Kua. Kde mam ted narychlo sehnat poradny nacini? Hilfe, hilfe, nekde se tu ty “pinzetove” vystezejkovace resily, ale neumim to najit. Nejaky tip na alternativu k drahemu Bergeonu? Ktera nepujde z Ciny dva mesice? Dekuji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, nickolas napsal:

@JoyStick! Machruje tu s lososama, navnadi me na remen a ja si to pak odseru! Ted bych zas prezul na tah, ale s tim pajsrem co mam misto vystezejkovace do toho akorat vyryju Mariansky prikop (ne ze by uz tam tri nebyly). Kua. Kde mam ted narychlo sehnat poradny nacini? Hilfe, hilfe, nekde se tu ty “pinzetove” vystezejkovace resily, ale neumim to najit. Nejaky tip na alternativu k drahemu Bergeonu? Ktera nepujde z Ciny dva mesice? Dekuji :D

Mrkni sem, do týdne to máš doma...

https://www.watch-tools.de/tools/bracelet-tools.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypada to, ze ockovaci prukaz bude brzy potreba i tu.
 
A bany za vlastni nazor. Navic na vec, u ktere se uplne neshodnou ani odbornici. 
Ale vycjazi slunicko, takze vyrovnano:-)
 
 

1. Majitel platformy si tady s tím může dělat co se mu zachce a do určité míry ma odpovědnost za to, aby se tady nevytvářela půda pro konspirační picoviny
2. Názor není to stejný jako dezinformace. A ani názor nemá být něco co si vytáhneš z prdele a měl bys ho mít něčím podložený. A když nemáš, nech si ho pro sebe.

Poznámku o odbornících budu ignorovat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, ragu napsal:


1. Majitel platformy si tady s tím může dělat co se mu zachce a do určité míry ma odpovědnost za to, aby se tady nevytvářela půda pro konspirační picoviny
2. Názor není to stejný jako dezinformace. A ani názor nemá být něco co si vytáhneš z prdele a měl bys ho mít něčím podložený. A když nemáš, nech si ho pro sebe.

Poznámku o odbornících budu ignorovat.

Bod jedna nerozporuju, bod dvě je naprostej nesmysl, protože dobrých 85 % názorů zde někdy vypadá jak a to cituji - vytažené z prdele a je složená z dohadů, takže bych to vztáhl i na tvůj názor a i teď svůj názor. Tak asi tak. 

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, kuncák7 napsal:

Bod jedna nerozporuju, bod dvě je naprostej nesmysl, protože dobrých 85 % názorů zde někdy vypadá jak a to cituji - vytažené z prdele a je složená z dohadů, takže bych to vztáhl i na tvůj názor a i teď svůj názor. Tak asi tak. 

Na některá témata už prostě v dnešní společnosti vlastní názor mít nelze, je to nežádoucí ve jménu vyššího dobra a prosperity úzkého kruhu vyvolených. Rozhodně je to smutné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...