Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Možná si založím nějaký fotbalový klub, pak pro mě nebude platit karanténa a kluci mi třeba do budoucna vyjednají, abych ani ty roušky nemusel nosit 🖕

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/tym-bez-karanteny-zavedeme-to-pro-cely-cesky-sport-rika-hnilicka-116369#seq_no=4&source=hp&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že to oporu v zákoně nemá, dokud nebude v platnosti opět nouzový stav. Ale nejsem právník, tak to neberte moc vážně. Už mi to taky vadí. Nechávám si udělat roušku z černé záclony. Aneb raději zemřu na koronu než na udušení se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě už celá tahle blamáž přestala dávno bavit, takže to nesleduju vůbec. Ale to, co mi teda říkala včera žena, že by mělo bejt ve školách, dětem ani učitelům nezávidím, o smyslu toho pak mužem asi vést nekonečné, ale asi zbytečné debaty. Navíc si nejsem jistej, jestli je to možný vůbec splnit, nejvyšší přes školy by se měl jít do nějaké aspoň na týden podívat. No a jak budou nakládat s těma tradičně na podzim chrchlajícíma a smrkajícíma dětma... ach jo. Jinak když bude někde na dveřích tabulka, v kapse roušku mít budu, ale abych zas zkoumal kde a kdy jo a ne, na to se vy... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...