Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Náš zombík je asejc nesmrtelný, na to že je to tvor divoký, venku žijící, tak tedy těžkej borec, ale musím to zaklepat. Doktor ji dal antibiotika a nějaký kapky do chlupů, jde o celkové vyčerpání spojené se svrabem uší a samozřejmě ve spojení s jejím vysokým věkem se složila. Kočka si dnes za celý den poprvé sedla, taky bych potřeboval nějakou podobnou injekci :D Zítra kontrola...

DSC_2049.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 11. 2021 v 21:47, Bob napsal:

No mas to v peknym stavu 🙂

z kazdyho kabelu musi jit jeden drat na cernej sroubek a druhej na modrej a zlutej zaroven

zkus jestli neni nejakej zlomenej, treba v te izolaci, pak by se musel nastavit, pripadne zkus povolit dobre tam ten drat usadit a zase utahnout

s tou zkouseckou jsem myslel at si zkusi jestli to neni zivy, ze by to promeroval jsem necekal 🙂

 

4B11D188-69CF-4669-A97C-B497A20073C7.jpeg

IMHO mylně bereš jako fakt, že každý z těch dvou černých kabelů má v sobě dva vodiče. Můj odhad je takový, že budou oba fázový a jeden to povede do další zásuvky a PEN bude někde za krytkou níže (na který bude napojen drát PE+N (hádám že ho už někdo zlomil, proto to napojení )), zajímalo by mě jak to vypadá ještě pod tou krytkou.

Jak to nakonec dopadlo, byl se tam někdo odtud podívat?

 

  

V 16. 11. 2021 v 14:50, kuncák7 napsal:

Tak pro teď vše dopadlo ok. Přijel kamarád, koukl, vyměnil zásuvku a vše funguje ( na rovinu řekl, že tohle bude chtít předělat a rovná si termín ). Měl to za 2 minuty.

A proč je to tady? Do toho mi Datart přivezl lednici, volal malíř, že u mě začne malovat v pondělí a psala firma na bezpečnostní dveře, že se jim uvolnil termín na montáž na 7.12. to bude bohatej Ježíšek :-((.

Nechceš to ještě jednou rozšroubovat a nafotit? :)

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, zceyee napsal:

IMHO mylně bereš jako fakt, že každý z těch dvou černých kabelů má v sobě dva vodiče. Můj odhad je takový, že budou oba fázový a jeden to povede do další zásuvky a PEN bude někde za krytkou níže (na který bude napojen drát PE+N (hádám že ho už někdo zlomil, proto to napojení )), zajímalo by mě jak to vypadá ještě pod tou krytkou.

Jak to nakonec dopadlo, byl se tam někdo odtud podívat?

 

  

Nechceš to ještě jednou rozšroubovat a nafotit? :)

Nezlob se, nechci 🤣🤣. V sobotu tu už byl elektrikář a udělal všechny zásuvky i vypínače. Dnes už tu mám malíře a to je jinej masakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chování pracovnic ČSSZ. Říct mým holkám, že jsou mladé a tedy mají za sebou prd a o životě moc nevědí, to je na facku. Ještě že jsem se nemohl účastnit jednání ( holky mě tam už nechtěj, že si vše vyřídí ). Vědí své.

Ještě ted jsem naštvanej. Bohužel to nešlo řešit korespondenčně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, bohus76 napsal:

Asi Tě znají, viselo by pár facek ve vzduchu 😋 Soucítím s Tebou Martine.

Jojo, tam by to bylo určitě. 

A dopadlo by to jako s kolegou z práce před cca 14-ti dny . je to člověk empatickej, klidnej a bojující za své klienty na sociálce ( myslím zcela vážně ) - přesnej opak mě - hrubiána se sklony k násilí, ten člověk by neublížil mouše, ale za klienty se rve do roztrhání těla, navíc má asi 172 cm a 70 kg, brýle. Šel se dohadovat na úřad práce a neuspěl a jen tak utrousil, že se ani nediví, že tam občas přijde někdo, kdo si to vyřizuje za pomocí zbraně. No a paní na něj zavolala měštáky i republikový, že se cítí ohrožena a chce to řešit!! Na kolegu z budovy. Halo v celé budově.

Prostě když narazíš na nekompetentního blba, není pomoci. Ale holky si poradí s klidem, nejsou jako já, naštěstí ( vůbec nevím, kdo je tohle naučil ).  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 11. 2021 v 16:22, African napsal:

Náš zombík je asejc nesmrtelný, na to že je to tvor divoký, venku žijící, tak tedy těžkej borec, ale musím to zaklepat. Doktor ji dal antibiotika a nějaký kapky do chlupů, jde o celkové vyčerpání spojené se svrabem uší a samozřejmě ve spojení s jejím vysokým věkem se složila. Kočka si dnes za celý den poprvé sedla, taky bych potřeboval nějakou podobnou injekci :D Zítra kontrola...

DSC_2049.JPG

Dobrá zpráva kámo a i ty mi potvrzuješ moje rčení.

Kdo neutrácí prachy za hodinky a veterináře, neví jak funguje peněžní oběh ( ještě zubař ten je taky fajn)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Foundryman napsal:

O zubaři mi ani nemluv. Já se duševně připravoval na 4.1.2022 (nejbližší termín) a dnes mi volali, že se jim uvolnil termín zítra ráno. Mám z toho komplet rozhozenou duševní rovnováhu, zvykal jsem na tu nevyhnutelnost postupně a teď takovej náraz.

Hele, hlava rozhoduje a tohle musíš brat pozitivně. Si čem, ze mas 4.1. 2022. Takže, už o Vánocích nad tím budeš přemýšlet a nevyspis se minimálně týden. Takhle se nevyspis jen dnes a Vánoce mas s úsměvem😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...