Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Žiju v kraji kde je ten mladší orloj.

Se mnou dalších 630.000 lidí.

Z toho je aktuálně 85 s pozitivním testem na covid.

Včera bylo 86, jeden tedy uzdraven.

Hospitalizováni jsou s pozitivním testem 3 osoby.

Připomínám že se jedná o území kde proběhl úplný lockdown jistých obcí kvůli této nemoci, kde policajti naháněli lidi co chtěli do vedlejšího města jet polní cestou na kole a kde se závažely potraviny ve zvláštním režimu.

Je to virus nebo je to statistická chyba? 

Měl můj příbuzný před dvěma lety takový virus když měl zápal plic a následně zánět průdušek? Můžu jít na krizový štáb na nějaký ministerstvo jim prodat za pár desitek milionů nějaký roušky i když nemám exekuci a firmu založím hned zítra? A jak to dopadlo s Horheho sousedem? Kde se ztratil Ypo, dostal coronavirus v autobuse? 

Upraveno uživatelem Tom4
PS - až po dotaz na statistickou chybu je to myšleno vážně a data jsou z hygieny, poslední odstavec berte pls jako nadsázku. Ne že mi někdo bude volat jak Zmizíkovi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy jste si ještě nezvykli? D-fens to kdysi trefně nazval "Koblihářův micro management": Žádnou vizi ani strategii sice nemáme, ale k zavření huby konzumentům Blesku stačí že na každém rohu budou viditelně viset závazné vyhlášky o tom že na kluzké cestě se máme držet zábradlí, chcát/kadit/prdět je nutno na záchodě (přičemž a po skončení je nutno vykartáčovat mísu a sklopit sedátko), k mytí rukou používat umyvadlo a mejdlo, před použitím šnuptychlu a nebo zmrzliny si z hygienických důvodů přizvednout slinták atd... Plebs bude každodenními změnami uspokojen, případné narušitele přes sociálno nabonzuje médiím (a ty i úřadům) a ve volbách zajisté ocení, jak bylo koncernem něj i o jeho "babýčky" bylo starostlivě pečováno. A aby nebyli upozaděni koaliční spolupachatelé, Hamáček po krizové náborové akci vyšle do ulic zástupy policajtů z Kin-Dza-Dza!, kteří budou pomaleji chápajícím Kacapům (za uctivou poklonu před orgánemúplatek pokutu) na potkání vnucovat erární náhubky a ranou pendrekem mírnějšími donucovacími prostředky vyzývat k veřejnému projevování radosti...

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, siwi napsal:

No je fakt, že YPa jsem tu taky už hodně dlouho neviděl. A jinak hurá!!! Dnes teda nemusejí bejt za 14 dní ve školách roušky. Ale jak to bude za těch 14 dní ví jenom... Kdo vlastně?

Ty woe :-))) , vždyť nevíš jak to bude zítra a ty tu řešíš co bude za 14 dní :-)). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, kuncák7 napsal:

Ty woe :-))) , vždyť nevíš jak to bude zítra a ty tu řešíš co bude za 14 dní :-)). 

Bych se moc nesmál... počkej až Tě pošlou na 14 dní do karantény, až se vrátíš....nebo vymyslí nějakou další blbinu. 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba že za 14 dní Hřib se Scheissherrem vymyslí "Zelené zóny" pro zpoplatněné přednostní parkování elektromobilů, elektrokoloběžek a elektrokol - a Kuncákovi z další vlny přemalovávání ulic a nových značek pukne hlava... 🤯

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, guzmic napsal:

Bych se moc nesmál... počkej až Tě pošlou na 14 dní do karantény, až se vrátíš....nebo vymyslí nějakou další blbinu. 🤣

Řeknu to takhle, při návratu je mi to fuk, 14 dnů dovci navíc, nechci si to pripoustet. Já mám strach, abych se dostal tam. Do soboty fura času na pár změn. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Radek124 napsal:

Třeba že za 14 dní Hřib vymyslí "Zelené zóny" pro přednostní parkování elektromobilů, elektrokoloběžek a elektrokol - a Kuncákovi z další vlny přemalovávání ulic a nových značek pukne hlava... 🤯

Ty si děláš srandu, ale ono to už existuje pro sdílená kola, elektrokola a koloběžky. Jen se to nebere vážně. Ale mám to doporučení v práci v šuplíku a divil by ses. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už se v Praze (a dalších městech s velkým=defraudovatelným rozpočtem) radši nedivím ničemu - možná by sis měl před odjezdem na dovolenou zažádat do kanclu o novej ergonomickej stůl a ty "studie" od kontraktorů AutoMATu taktně zapomenout ve starém... :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Radek124 napsal:

Já už se v Praze (a dalších městech s velkým=defraudovatelným rozpočtem) radši nedivím ničemu - možná by sis měl před odjezdem na dovolenou zažádat do kanclu o novej ergonomickej stůl a ty "studie" od kontraktorů AutoMATu taktně zapomenout ve starém... :thumbsdown_anim:

Radku, zapomínám je jinak, ale nepřítel naslouchá a nechám si to pro sebe. Jen můžu říct, že to moc úřednicky není 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se naštval hned dvakrát: 

  • jeden můj potomek je mistr světa v hàzení flinty do žita, úplně z toho rostu. Vzdává i v podstatě vyhranej boj. Jímá mě z toho marnost....
  • vytáhnul jsem cvičně expediční vařič MSR, že uvařím oběd na za zahradě, abych zbytečně nezvyšoval teplotu v baráku... a nerozchodil jsem ho. Byly časy, kdy jsem na něm vařil rutinně ( na expedicich denně). Tryska je ok, jehlička v ní lítá jak má, benzin ve smyčce se zplynovává... ale strašně rychle se to ucpává. Vaří tu někdo taky na MSR benziňáku? Nezlobí to obecně třeba kvůli ekopříměsím v benzinu nebo tak? 

 

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...