Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

V 16. 1. 2022 v 10:20, vojta1 napsal:

K tomuhle by me teda zajimalo jak treba k MP delaji fyzicku, protoze tak 30% z nich neda jeden shyb a nekteri nevylezou ani schody si myslim. U statni o kus lepsi, ale taky 😄

Nevím jak u policie, ale hasiči měli nějaký tabulky, kde se s věkem snižovaly nároky u fyzických testů. Aspoň to nám říkali, když jezdili k nám do důchoďáku dělat cvičení a ukázku techniky, naposled tak 2019. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to podobne (tabulky) u vojakov, hasicov(profi) a statnej policie. Pokial tu tabulku neplnis, tak mas nejaky cas na napravu v radoch mesiacov, pripadne si mozes zariadit vyhovorku od doktora a nejak sa k tomu potom vyjadruje vzdy aj nadriadeny.

MP to podla mna nema vobec, alebo ak ma, tak urcite hodne volne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, montemar napsal:

teď mi naskočila platnost do 12.2.2022 ( dosud 2025 ). ale seru na to. to radši oželim vstupy.. žádnou dalši dávku už nechci. 

Mě přijde že to v té aplikaci ukazuje úplné nesmysly. Mě tam aktuálně svítí platnost bez jednoho dne jeden rok od mojí POSLEDNÍ dávky. A když si přepnu třeba pravidla na Rakousko, je to o týden míň. Nemá to být 7 měsíců? Já už fakt nevím 😄

Upraveno uživatelem Waya03
Double
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@BertTusim ze s nejvetsi pravdepodobnosti @JoyStick mel na mysli tohle a s tim souvisejici dopisy FB.  Proste jde o to, ze jedna (snad prokazatelne) z mnoha spolecnosti angazovanych Pfizerem na klinicke testy zrejme ne uplne presne dodrzovala metodiku. To je tedy bohuzel castejsi jev, nez by se zdalo, konec koncu posledni clanek klinickeho testu jsou vzdy lide, tady spis slo o nezvladnutou reakci, kdyz se ta zprava objevila, a to i kdyz zdroj byl renomovany recenzovany vedecky zurnal.  Potlacovani zprav proste vedlo k tomu, ze z  (v podstate) "obvykleho" minoritniho incidentu v testovacim procesu se diky septande a "zarucenym" dukazum stala informace o globalnim zlocinnem spiknuti, zneuziti milionu lidi a jeste jejich zmagnetizovani a programovani 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Bert napsal:

Tak to nakonec @JoyStick nedohledal. Možná to bylo vlevo dole. 🍌

To je skoda Berte, ze za odlisne nazory davas bany, cimz zastavujes diskusi. Ted mi napises, ze ten banan byl za nepodlozene tvrzeni, no a jsme tam, kde jsme byli. Je to prece diskusni forum, ne vedecky vyzkum nebo debata. Skoda takove cenzury.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, tohle není odlišný názor. Tohle je tvrzení, které neustál. Jakkoli na to mněl času dost, a opakovaně Chronomag navštěvoval. Na diskuzi Ti ve věci očkování z vysoka kašlu. A napsal jsem to jasně již před několika měsíci do obou Covidích vláken.

K Tvému tvrzení: je to přece diskuzní forunm .... No, a právě takové názory stály život spoustu lidí. Kurva už si uvědom, že tady je 30000 mrtvých oproti 120 hlášením o podezření z úmrtí na následky vakcinace. Už jdi s tou hyper demokracií do hajzlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Waya03 napsal:

Mě přijde že to v té aplikaci ukazuje úplné nesmysly. Mě tam aktuálně svítí platnost bez jednoho dne jeden rok od mojí POSLEDNÍ dávky. A když si přepnu třeba pravidla na Rakousko, je to o týden míň. Nemá to být 7 měsíců? Já už fakt nevím 😄

Je to 270 dnů. Aspoň podle toho nařízení, EU 2012/953 novelizované 21.12.2021 EU 2021/2288. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, kdojinej napsal:

To je skoda Berte, ze za odlisne nazory davas bany, cimz zastavujes diskusi. Ted mi napises, ze ten banan byl za nepodlozene tvrzeni, no a jsme tam, kde jsme byli. Je to prece diskusni forum, ne vedecky vyzkum nebo debata. Skoda takove cenzury.

Jako sorry, ale pokud nekdo prohlasuje naprosty lzivy nesmysl, tak to neni na diskusi. To je podobne, jako bys chtel tvrdit, ze zastanci placate Zeme maji pravo na nazor. nemaji. Proste je to prokazany nesmysl, tudiz to neni ani nazor.

Do dnesni doby jsou odockovany stamiliony lidi po celem svete. A ty data se daji dobre zhodnotit.

Muzeme se bavit o tom, jestli je lepsi blondata nebo zrzava, ale tezko muzeme polemizovat o tom, ze 1+1 jsou 2.

Z toho jednoho clanku, ktery se da dohledat a ktery je odkazany vyse, se da nalezt:

"falsified data, unblinded patients, employed inadequately trained vaccinators, and was slow to follow up on adverse events"

Nedostatecny trenink a pomale sledovani nezadoucich ucinku jsou tak nejak automaticke nalezy jakehokoli auditu, protoze vzdycky se da najit nekdo, kdo nebyl dostatecne a na vse spravne vyskolen, ci pripadne to nebylo spravne zdokumentovano. Stejne tak je uplne normalni, ze obcas se najde nejake AE, ktere se proste zapomene nahlasit ci dosledovat. Zde je treba rict, ze AE v klinickych studiich znamena jakekoli zhorseni zdravotniho stavu zcela bez zavislosti na testovanem leku. Muze to byt bolest hlavy z nedostatku piti, zlomena ruka po padu ci extrakce zubu.

Falsified data je velice odvazne tvrzeni, ktere ma pravni dopady. Vubec nevime jaka data ci jak byla zfalsovana, coz je pomerne zajimave, protoze to jedine je na cele veci naprosto zasadni. Zbytek jsou veci, ktere se daji najit v mensi ci vetsi mire na jakekoli studii. Z meho pohledu cloveka z oboru clanek naprosto bombasticky prehani veci, ktere jsou pomerne bezne v jakekoli studii a vubec neprinasi data o tom, co je realne dulezite - o falsovani. Ja bych to popsal jako nafouknutou bublinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Bert napsal:

Ne, tohle není odlišný názor. Tohle je tvrzení, které neustál. Jakkoli na to mněl času dost, a opakovaně Chronomag navštěvoval. Na diskuzi Ti ve věci očkování z vysoka kašlu. A napsal jsem to jasně již před několika měsíci do obou Covidích vláken.

K Tvému tvrzení: je to přece diskuzní forunm .... No, a právě takové názory stály život spoustu lidí. Kurva už si uvědom, že tady je 30000 mrtvých oproti 120 hlášením o podezření z úmrtí na následky vakcinace. Už jdi s tou hyper demokracií do hajzlu.

Na to, že se neznáme a posíláš mě do hajzlu... uber plyn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Bert napsal:

....Kurva už si uvědom, že tady je 30000 mrtvých....

...spis ne...https://www.czso.cz/csu/czso/covid-19-byl-vloni-druhou-nejcastejsi-pricinou-smrti

A to jsou "pesimisticka" cisla. Kdyz trochu pohledas, najdes i optimistictejsi odhady, kdy se dle lekaru jedna spise o cca 30% pacientu, kteri zemreli opravdu na C19. Ale i kdyby, 8% "nadumrti". No nevim, jestli to stoji za to poslat vsecko do kytek. Ale chapu, ze pro prachy vsecko! 

Je mi jasne, ze vzhledem k situaci na Chmg jsi uz myslenim "trochu jinde", ale uz byste se vy covidofanatici meli prestat pozorovat a nechat tomu volny prubeh. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Baldic to napsal hezky 

@Bert taky, ten na hulváta, ale už se nedivim . 

@kdojinej jinej taky, taky tomu rozumim, každý ma svůj názor a má na něj i jeho prezentaci pravo,  ale proč provokuješ zrovna tady a neustále dokola . Seznam a Novinky jsou ideální místo.  To tě nesoudím , nemám na to právo. 

Zkuste(me) se zase věnovat hodinkám.
Vždyť kvůli nim tady jsme😊

Třeba si sednout večer a napsat recenzi, na hodinky , které Vás okouzlily 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...