Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, pebe napsal:

pučí jako jako že rozkvétá?, Hoď odkaz :D

Pučím u toho dycky akorát já ;)

Myslím toho frajera co si pučí u dříve džíímánybenk 200 litrů, vrátí 320, ale vlastně 120 nezaplatí navíc, protože kočička povídala že vlastně 10 ročně vydělá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, AndyAaron napsal:

Tvl bobi, ja nemam televizi, ale pokud jsi nebyl poslednich par let na Marsu, tak se vyhout XXXLutz ta ta ta ta snad ani nebylo mozny. Jo a to jsem jeste stravil par let v zahranici :D

Sem si to teda vygůglil   ...:smile_anim:.

Nic moc mně to neříká,ale možná jsem to jen tak někdy zaslechl . To - ta ta ta ta :lol2:.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Wanderer napsal:

Tak anabáze s Alzou pokračuje. Chodí docela zmatené maily, pokaždé od někoho jiného, oni fakt neví, co se u nich se zásilkou děje. Fakt bordel na kolečkách.

Mně se zdá, že tam mají nějakou novou partu, pže už neví co by https://www.idnes.cz/ekonomika/podniky/alza-poplatek-platba-kartou-firemni-zakaznici.A200827_111004_ekoakcie_fih

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, jore1 napsal:

Nemáte někdo zkušenost s Content for Mobile, dnes přišlo vyúčtování mobilu za minulý měsíc a dvakrát navýšená částka o 99,-Kč, prý objednaná služba, nic o tom nevím. Zítra tam volám, ale nevím, jestli to půjde nějak blokovat, je tam fůra stížností.

O2? Že si to mám reklamovat u poskytovatele v Rakousku. Přitom se třetí stranou mají smlouvu oni, předpokládám že za provizi. Dohaduju se s nimi už druhý měsíc. K naúčtování častky je potřeba nějaká akce ze strany klienta (datové spojení na link zaslaný v sms, volání nebo poslání premium sms), k tomu nedošlo ale na vyučování jsou 4 odeslané premium sms. Nedokáží a nechtějí - mají z toho provizi - říct jak je to možné když nic z telefonu neodešlo. Zablokování premium sms bylo jediné řešení, ale na dotaz jak třeba zaplatím parkování smskou byla odpověď že si mám vzit drobné. Jsem zvědavý jak to dopadne, jednu paní na reklamacích jsem už rozbrečel.

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...