Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Lucky Lucaso napsal:

Tvl, ty musis bejt za mravokarce a chytraka opravdu uplne v kazdym vlakne co tu na foru je. Zapni se na chvili v iglu do spacaku a vychladni 🤐

Velmi hodnotny prispevok. Mas deti? Zil by si v inej krajine ako oni, aj so zenou? Ak ano, si debil.

A am maju deti 39rokov, co som nevedel, tak to samozrejme neplati, len mi to nejako nezapada do diskusie o socialke... .

V kazdom pripade, neser si zbytocne do huby ked nemusis, vsakze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Tom4 napsal:

Já si dokážu představit že děti 30+ mají vlastní děti a možná právě kvůli tomu žijí mimo Norsko a to zapadá do diskuze? ;)

@Red Dwarf co tě prosím vede k té úvaze?  

Ano, to zapada. Suhlasim. Ak je to tak, mne to z povodneho prispevku zjavne nebolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, eskimak napsal:

Velmi hodnotny prispevok. Mas deti? Zil by si v inej krajine ako oni, aj so zenou? Ak ano, si debil.

A am maju deti 39rokov, co som nevedel, tak to samozrejme neplati, len mi to nejako nezapada do diskusie o socialke... .

V kazdom pripade, neser si zbytocne do huby ked nemusis, vsakze?

Tvuj prispevek je taky VELMI hodnotny. Jakmile s tebou nekdo nesouhlasi, tak hned sahas po vulgarismech. Protoze tva pravda a tve nazory jsou ty jednine spravne. Jen si mi potvrdil to co si o tobe myslim uz dlouho ty chytroline.

Vic uz nic, nestojis mi za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Lucky Lucaso napsal:

Tvuj prispevek je taky VELMI hodnotny. Jakmile s tebou nekdo nesouhlasi, tak hned sahas po vulgarismech. Protoze tva pravda a tve nazory jsou ty jednine spravne. Jen si mi potvrdil to co si o tobe myslim uz dlouho ty chytroline.

Vic uz nic, nestojis mi za to.

Chlapce, kto tu zacal byt osobny? "Zapni sa do spacaku a vychladni"? Vysvetlil som ti dovody svojho prispevku na ktory si reagoval, kdezto ty opat nic, len kopa sraciek. Ani jeden tvoj prispevok nebol k teme, len osobny utok. Aku reakciu na to cakas, chytroline? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Frantik napsal:

Kuncák woe, jsi v cajku? Ze takove výprodej, jak když si vyhořel.

Vyhoření je to nejmenší. Je to trochu jinak, takže mi tyhle hádky momentálně přijdou malicherný. Problém doma u dětí ( zas nás dohání minulost), proto ten výprodej. Měl by to vyřešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, pmdp napsal:

dcera studuje piaty rok v zahranici, domov sa dostane raz za rok. Spadam do tejto kategorie?

Nie. 

Trocha pochopenia kontextu prosim.

Povodny text na ktory som reagoval bol v zmysle toho ze rodicia nechali deti v inej krajine, lebo v Norsku by im hrozilo ze ich vezme socialka. Alebo proste preto, ze v Norsku je socialka aka je. Co ma proste naozaj prekvapilo. A az neskor vyplynulo ze deti maju 30+ rokov... .

Ved to je nieco uplne ine ako to co spominas.

Nerad by som to hrotil. Na Lucasina som reagoval ako som reagoval z jednoducheho dovodu, a to ze jeho prispevok bol len osobne rypnutie, nic k teme. Na hruby pytel hruba zaplata. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, kuncák7 napsal:

Vyhoření je to nejmenší. Je to trochu jinak, takže mi tyhle hádky momentálně přijdou malicherný. Problém doma u dětí ( zas nás dohání minulost), proto ten výprodej. Měl by to vyřešit.

No tvl. Prave som to videl v predaji. Nech uz to je cokolvek, drzim palce nech sa to vyriesi rychlo a navzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, kuncák7 napsal:

Vyhoření je to nejmenší. Je to trochu jinak, takže mi tyhle hádky momentálně přijdou malicherný. Problém doma u dětí ( zas nás dohání minulost), proto ten výprodej. Měl by to vyřešit.

Jasné jasné. Tak držím palec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, eskimak napsal:

Nie. 

Trocha pochopenia kontextu prosim.

Povodny text na ktory som reagoval bol v zmysle toho ze rodicia nechali deti v inej krajine, lebo v Norsku by im hrozilo ze ich vezme socialka. Alebo proste preto, ze v Norsku je socialka aka je. Co ma proste naozaj prekvapilo. A az neskor vyplynulo ze deti maju 30+ rokov... .

Ved to je nieco uplne ine ako to co spominas.

Nerad by som to hrotil. Na Lucasina som reagoval ako som reagoval z jednoducheho dovodu, a to ze jeho prispevok bol len osobne rypnutie, nic k teme. Na hruby pytel hruba zaplata. 

Počuj, nič také tam nebolo napísané. Zastrč kolty a ak budeš mať chuť ich niekedy zas vytiahnuť, tak si to najprv premysli. Určite ťa počas dumania nikto neodbachne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...