Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 37 minutami, McStinger napsal:

Počuj, nič také tam nebolo napísané. Zastrč kolty a ak budeš mať chuť ich niekedy zas vytiahnuť, tak si to najprv premysli. Určite ťa počas dumania nikto neodbachne :)

V prispevku bolo napisane:

"...Jeho manželka pracuje jako dětský psycholog a její historky, víceméně potvrzují, to co psal Hasňa. Nejvíce mi utkvěla v paměti její poslední věta na téma děti " v Norsku děti patří státu". Kamarád je tam sám s manželkou, děti žijí ve Španělsku."

Bolo to v debate o Barnevernete, o tom ako beru deti. Ak teda posledna cast prispevku nijak nesuvisi so socialnym systemom v Norsku, tak som to teda pochopil zle a ospravedlnujem sa ak sa ta to dotklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, McStinger napsal:

@eskimakMna sa to nedotklo, je mi to fuk. Zle si pochopil písaný text a vytiahol si na jednu zo svojich obľúbených trestných výprav :D. Tak som sa snažil pomôcť a dostať ťa zdravého domov. Koniec vysielania.

Ok. :lol2: Dik. Som fit. A mas pravdu 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

Vyhoření je to nejmenší. Je to trochu jinak, takže mi tyhle hádky momentálně přijdou malicherný. Problém doma u dětí ( zas nás dohání minulost), proto ten výprodej. Měl by to vyřešit.

Nepříjemný výprodej, ale jak píšeš, jsou záležitosti které jsou mnohem důležitější a mají vždy přednost. Držím palečky ať Vám to všechno dobře dopadne 🙏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jako nikoho nic nenaštvalo? Tak já mám pro změnu den blbec:

1. Objednal jsem si na Alze nové internetové rádio a nechal doručit do AlzaBoxu. Po rozbalení bylo už na první pohled vidět, že jde o zboží rozbalené. A navíc ten, kdo ho měl přede mnou, ho vrátil patrně v zákonné 14denní lhůtě poté, co zjistil, že nefunguje. Naštvala mě teda Alza, která vydává rozbalené zboží za nové, ale taky zákazníci, co prostě vracejí zboží bez udání důvodu, zatímco dobře vědí, že nefunguje. Vrácení zboží během 14 dnů je sice dobrá věc, ale dobře může fungovat jenom tehdy, pokud se chovají fér obě strany. 

2. Volali mi z Vodafonu, že by k nám přišel v úterý mezi 16:00 - 18:00 technik kvůli výměně settopboxu. Povídám, že v 16:00 nikdo nebude doma, ať přijde až mezi 17 - 18. Ženská na druhém konci drátu mi potvrdila, že to není problém. Vzápětí mi dorazí emajl s informací, že jsme si domluvili termín mezi 16:00 - 18:00 a že ho tímto potvrzují. No to je jak u blbejch... Na co se mám ještě dneska připravit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, siwi napsal:

Dneska jako nikoho nic nenaštvalo? Tak já mám pro změnu den blbec:

1. Objednal jsem si na Alze nové internetové rádio a nechal doručit do AlzaBoxu. Po rozbalení bylo už na první pohled vidět, že jde o zboží rozbalené. A navíc ten, kdo ho měl přede mnou, ho vrátil patrně v zákonné 14denní lhůtě poté, co zjistil, že nefunguje. Naštvala mě teda Alza, která vydává rozbalené zboží za nové, ale taky zákazníci, co prostě vracejí zboží bez udání důvodu, zatímco dobře vědí, že nefunguje. Vrácení zboží během 14 dnů je sice dobrá věc, ale dobře může fungovat jenom tehdy, pokud se chovají fér obě strany. 

2. Volali mi z Vodafonu, že by k nám přišel v úterý mezi 16:00 - 18:00 technik kvůli výměně settopboxu. Povídám, že v 16:00 nikdo nebude doma, ať přijde až mezi 17 - 18. Ženská na druhém konci drátu mi potvrdila, že to není problém. Vzápětí mi dorazí emajl s informací, že jsme si domluvili termín mezi 16:00 - 18:00 a že ho tímto potvrzují. No to je jak u blbejch... Na co se mám ještě dneska připravit?

A to bud rad,ze ti ten settopbox menej az ted. Ja uz ho mam par mesicu a ze zacatku to bylo peklo. Vecne to nefungovalo, epg uplne k nicemu, neslo srovnat programy, doted nejde stream na chromecast atd atd...byl jsem nalomenej, ze od nich odejdu. U UPC vse slapalo, a pak to vodafon cely rozesral. Ted auz je to teda nasteti lepsi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já ten settopbox vlastně vůbec nepotřebuju. V televizi mám CI modul s kartou a programy přijímám přes to. A když chci vidět něco zpětně, podívám se na to přes počítač. Za mě by si ten starej mohli odnést a novej si nechat.

Ale když už jsme u toho... Do toho novýho se taky strká koaxiální anténní kabel a nebo je to jenom pře ethernet jako IP televize?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, siwi napsal:

Dneska jako nikoho nic nenaštvalo? Tak já mám pro změnu den blbec:

1. Objednal jsem si na Alze nové internetové rádio a nechal doručit do AlzaBoxu. Po rozbalení bylo už na první pohled vidět, že jde o zboží rozbalené. A navíc ten, kdo ho měl přede mnou, ho vrátil patrně v zákonné 14denní lhůtě poté, co zjistil, že nefunguje. Naštvala mě teda Alza, která vydává rozbalené zboží za nové, ale taky zákazníci, co prostě vracejí zboží bez udání důvodu, zatímco dobře vědí, že nefunguje. Vrácení zboží během 14 dnů je sice dobrá věc, ale dobře může fungovat jenom tehdy, pokud se chovají fér obě strany. 

2. Volali mi z Vodafonu, že by k nám přišel v úterý mezi 16:00 - 18:00 technik kvůli výměně settopboxu. Povídám, že v 16:00 nikdo nebude doma, ať přijde až mezi 17 - 18. Ženská na druhém konci drátu mi potvrdila, že to není problém. Vzápětí mi dorazí emajl s informací, že jsme si domluvili termín mezi 16:00 - 18:00 a že ho tímto potvrzují. No to je jak u blbejch... Na co se mám ještě dneska připravit?

Vojto, nechci si nic poměřovat, ale už je mi líp a tak ke včerejšku :

9.15 první postak- exekuce na nejmladší holčičku 450 tis. 9.45 druhej pošťák 350 tis.+ bejvalka a její právník 400 tis. No a v 10.25 výsledek covid testu - pozitivní, takže prd vyřídis osobně. 

pak už bylo jen lip- s hodinkama to až na pár nepříjemných SZ typu- 3 minuty je dlouho na rezervaci?!?, slíbils je kdysi mě,......šlo dobře. 2 exekuce zastaveny ( na tohle chlapec neměl nárok a po důrazném vysvětlení uznal, že to prostě zkusil- mám to už i pisemne ), ostatní věci poplaceny ( bejvalka je s...e a já byl zamilovanej wůl ) a tím zjistíš, že hodinky nejsou to nejdůležitější. Vím, že pro někoho ty částky jsou k smíchu, ale u mě to bylo sakra dost a jinak to řešit nešlo. 

tak kdo měl horší den ??🤣🤣 Teď už se jen usmívam, ale včera jsem zestárl o cca 20 let 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, kuncák7 napsal:

Vojto, nechci si nic poměřovat, ale už je mi líp a tak ke včerejšku :

9.15 první postak- exekuce na nejmladší holčičku 450 tis. 9.45 druhej pošťák 350 tis.+ bejvalka a její právník 400 tis. No a v 10.25 výsledek covid testu - pozitivní, takže prd vyřídis osobně. 

pak už bylo jen lip- s hodinkama to až na pár nepříjemných SZ typu- 3 minuty je dlouho na rezervaci?!?, slíbils je kdysi mě,......šlo dobře. 2 exekuce zastaveny ( na tohle chlapec neměl nárok a po důrazném vysvětlení uznal, že to prostě zkusil- mám to už i pisemne ), ostatní věci poplaceny ( bejvalka je s...e a já byl zamilovanej wůl ) a tím zjistíš, že hodinky nejsou to nejdůležitější. Vím, že pro někoho ty částky jsou k smíchu, ale u mě to bylo sakra dost a jinak to řešit nešlo. 

tak kdo měl horší den ??🤣🤣 Teď už se jen usmívam, ale včera jsem zestárl o cca 20 let 

Si frajer. Uz roky si to myslim. Za prve ze si ponal za svoje 3 "cudzie" deti. A za druhe ze sa so zivotom bijes ako malokto, s velmi sympatickym rebrickom hodnot a nazormi. Respekt. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...