Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

No, Martine! Vědět to, tak sem ani nic nepíšu :D Ale jak píšou ostatní: Klobouk dolů, žes to dokázal takhle vyřešit a hlavně takhle rychle. Částky, o kterých tady píšeš, rozhodně nejsou malé pro nikoho tady, myslím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si frajer. Uz roky si to myslim. Za prve ze si ponal za svoje 3 "cudzie" deti. A za druhe ze sa so zivotom bijes ako malokto, s velmi sympatickym rebrickom hodnot a nazormi. Respekt.

Z toho se nám tady vyvine novej pojem - Život na Kuncáka. Smekám.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, bohus76 napsal:

A moc ho neserte, nebo Vás zfláká😁

K tomu včera nebylo daleko. Dnes je fakt líp. Vyřešeno, tady jsem se vykecal, pobrecel nad prázdnou hodinkovnici 🤣🤣 a hurá zítra do novýho dne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak málo kdy zde pîšu co mě naštvalo, ale dnes mi volal soused lítá ti nějaký plech na střeše 🤣 Obvolal jsem tři pokrývače a víš jak, neděle. Tak jsem tam vyletěl sám a kurva zvládl jsem to 😉 Takže nakonec to co mě naštvalo mi ve výsledku udělalo radost. Pěknou neděli všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, M3maniac napsal:

Chlape kdybys potřeboval nějak helfnout tak napiš. Řekni mi jak můžou holčičky mít exekuci? Tedy nevím kolik jim je let , ale jsem z toho jelen.

Hele, z tehle zpráv jsem namekko, děkuju kluci. Pomoc ale není potřeba a bylo by to i trochu divné a sám bych se nad tím zastavil- frajer má v hodinkovnici cca 700 tis a zebra o pomoc?? Něco by bylo špatně. Odmítl jsem i nabídku současne přítelkyně na prodej jejich hodinek- to byl dar a problémy pokud možno řeším sám.  Fakt dík všem za podporu, i to mi pomohlo. Opravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, kuncák7 napsal:

Hele, z tehle zpráv jsem namekko, děkuju kluci. Pomoc ale není potřeba a bylo by to i trochu divné a sám bych se nad tím zastavil- frajer má v hodinkovnici cca 700 tis a zebra o pomoc?? Něco by bylo špatně. Odmítl jsem i nabídku současne přítelkyně na prodej jejich hodinek- to byl dar a problémy pokud možno řeším sám.  Fakt dík všem za podporu, i to mi pomohlo. Opravdu.

Pucim ti na tejden Panerai vole, když budeš mít absťák 🙂 

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...