Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, Murphy97 napsal:

Rozhlizel jsem se okolo, ale nikde jsem te nevidel…

8A1D79E4-F4C6-4D50-8AA9-2E0811C2D65B.jpeg

F9EA1D8B-E038-4BE1-B79D-85C858C55DAC.jpeg

Já měl úřední den, trpěl jsem nad tím v práci, přes ulici. Přišel kamarád s projektem ( ten byl otevřen, ale pak pustil noťas 🤣). Projekt jsem si vzal domu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, nickie napsal:

no to jsou vyhlídky. v servisu tomu říkaj´"vykunděný auto". poprvé tam nechala hrdličku, podruhý hraboše a teď vajíčko

Už jsem to tu asi někde psal, ale nám se soudema na ulici nejlíp fungují plašiče od FORMAT1.cz Máme to v 6 autech a já jsem si dal jeden na 220V i do garáže a už 4 roky máme klid. V garáži jsem měl vždycky myši a teď už 2 roky ani jedna. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Kotlick napsal:

Už jsem to tu asi někde psal, ale nám se soudema na ulici nejlíp fungují plašiče od FORMAT1.cz Máme to v 6 autech a já jsem si dal jeden na 220V i do garáže a už 4 roky máme klid. V garáži jsem měl vždycky myši a teď už 2 roky ani jedna. 

díky za odkaz, asi použiji do baráku. do auta montuje kunoplašič auto jarov, že to mají vyzkoušené. co to je, nevím, domlouvala šéfová autoprovozu. za 1500,-Kč. když tak dám vědět, až mi vrátí octu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby blbost nadnasela, tak byste se mila damo nadnasela jako holubicka…. Spoluzacka dcery covid -14 dni, “nutne” potrebuje na nejakou vikendovou akci, upaluje na PCR test. Jeste pozitivni. Cela trida stazena do karanteny na 5 dni. My o vikendu do dohodnute lyze. Me uz z toho mrdne. Holka by se letos poprve dostala na prkno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Bert napsal:

Romane, nerozumím. Holka šla na test, a byla pozitivní. Kde je ta hloupost? 

Rozhodne nemam chut s tebou vest po dratech nejakou polemiku. Jsem vytocenej a asi bych reagoval podrazdene.  Takze nevim , jestli tvoje otazka je pobidka k prestrelce a naslednemu zakousnuti nebo proste nechapani. Ale ok, slusi se odpovedet. 
Clovek nemusi byt odbornikem na covid, aby odtusil, ze po prodelane nemoci s priznaky pred dvema tydny muze byt nejspis jeste infekcni…. Tzn.  Kdyz pravidla hry umoznuji, aby se vratil do omezeneho rezimu fungovani, tak by se mel nejakou dobu drzet dal od lidi, mit na drzce respirator a nehrnout se do spolecenskeho ruchu. Kdyz nemam vsech pet pohromade, tj. Jsem blbej, tak zadoufam, ze uz kurva preci nebudu infekcni a vikendova akce je pro me top zalezitost, takze risknu PCR, jsem jeste infekcni a zkurvim dalsich 5 dni jeste 30 lidem. 
Jinak mi prosim ver, ze vuci covidu se chovame cela rodina s velkym respektem, jsme vsichni kompletne ockovani boosterem, z huby respiratory ve vnitrnich prostorach nesundame a antigenni testy si delame dobrovolne pri kazde rymicce, uz me staly majlant. Jestli to takto k vysvetleni blbosti staci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Bert napsal:

Jasný, v poho. Těch -14 dní, nebo jak jsi to v rozrušení napsal jsem nepobral. Nyní již ano. Souhlasím s Tebou, tak trochu píča.

Dekuji za pochopeni 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane já si teď vůbec nejsem jistý pravidlama, lae nepomůže opakovaný PCR? Teoreticky infekční být vůbec nemusí... ostatně kamarád pilot měl pozitivni pcr, hned si udělal další, ten mu vyšel negativní a normálně mohl jít pracovat. Měl ho nejspíš falešně pozitivní a i to ověřoval z hygienou a prý v pohodě. Žádnou karanténu tedy neměl. Tak nevím jak to teď funguje.... zkusil bych se zeptat? 

A taky už je to nějakou dobu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...