Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 46 minutami, vojta1 napsal:

Romane já si teď vůbec nejsem jistý pravidlama, lae nepomůže opakovaný PCR? Teoreticky infekční být vůbec nemusí... ostatně kamarád pilot měl pozitivni pcr, hned si udělal další, ten mu vyšel negativní a normálně mohl jít pracovat. Měl ho nejspíš falešně pozitivní a i to ověřoval z hygienou a prý v pohodě. Žádnou karanténu tedy neměl. Tak nevím jak to teď funguje.... zkusil bych se zeptat? 

A taky už je to nějakou dobu...

Vojto, to by byl boj s větrnými mlýny. Si myslím. Večer to přišlo ze školy příkazem. Před víkendem by ta holka musela jít na opakovaný PCR, čekat na výsledky, pak by to poslali do školy, tam by to někdo zpracovával a dával vědět dotčeným dětem.  Ale to by se dělo o víkendu, kdy tam nikdo nefunguje, pak to jsou dva školní dny.  To přeci zvládnou online. Až na to, že naše holka i její spolužáci mají nějaké semináře, kde se jede prezenčně, protože tam jsou děti z různých tříd a stream tam myslím nemají. No nic, spousta komplikací kvůli tomu, že někdo ten květák na krku má jen proto, aby mu do krku nepršelo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Hasňa napsal:

Normálně jeďte na lyže. Byla s ní dcera v kontaktu, nebyla, karanténa Tečku nevyčervení, hotovo, šmytec.

S námi to je těžký. My jsme takoví blbci poctiví a poslušní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Hasňa napsal:
před 9 hodinami, Bert napsal:
Jo, mimochodem Tečka. Dnes moje holky pod sjezdovkou. Tečka nelze načíst. Rakousko. 

No, tohle je prekérka. Taky budu v Itálii nervózní. Jestli teda vůbec odjedem.

Hele my se zenou nikdy zadnou apku nemeli, proste certifikat stazenej v mobilu a hotovo. Jeden se jen podiva, druhej si nacte QR kod a nikdy nebyl zadnej problem. V Italii jsme teda nebyli, ale ted tyden v Rakousku a jak na sjezdovce, tak v krame, vsude OK, nikdo ani nemrkl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servis Peugeotu AV car, při pravidelně prohlídce mi nauctovali dva litry kapaliny do ostrikovace za 72 Kč a to přesto, ze při předání do servisu byla nadrzka plna. Jako, ze se jim to vyplatí takhle krást, když celková cena zakázky byla přes deset řidič mi vyrazí dech. Notabene, ze tohle by snad mělo byt součástí tě paušální ceny za prohlídku….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska v autě po nastartování smrad jak ze spalovny. Tak jsem šel instinktivně k motoru a co myslíte, byl tam...pták. Naštěstí vcelku a nepřipečenej, takže snad žádná škoda, ale smrdí to fest, asi než se vypálí zatoulaný kousky peří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad @ragu Ve středu si to svištím po dálnici, pokuřuju (no no...), cvrnknu vajgla z okna (no no no...), větrám a za chvilku smrad spálené gumy, kouř! Ciwe, hysterák jak prase, půl člověka loví zpoza sebe věci, půl člověka odklízí auto do odstavného a na naštěstí blízký sjezd... Vyletím z auta připraven hasit a nic! Byl to jen kouřící náklaďák, který jsem předjížděl. Ale kuwa krve by se ve mně nedořezal!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@nickolas já podezříval klimatizaci, že nasála smrad zvenčí, ale něco jako by mi v hlavě říkalo - běž se tam podívat, vole. Ještěže tak, nejspíš mi tam vlítnul ráno na parkovišti u fitka, protože cestou zpět už jsem něco cítil. Když jsme pak nastartovali auto okolo oběda, zejména když teda člověk přijde z venčí, smrad jak v krematoriu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...