Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 23 hodinami, xvoloda napsal:

@PepaSFIty máš pořád tu pandu, co jsi s ní honil vodu na italiancars?

Já měl y10 taky s motorem fire a stalo se mi to samý, střihlý klínek na klice. Jak se mi to stalo, tak auto ztratilo výkon ale domů to nějak dojelo. Jak jsem to chcípl, byl konec

@xvoloda  taky pamětník zlatejch taliánskejch časů? Já měl tenkrát tu starou červenou Pandu a pak jsem přešel na černou II generace 4x4. Tu mám pořád, už hodně dlouho. Ale to už Italiancars pomalu vychcípal, holt lidi se mění, jiný zájmy, jiný starosti. Teď se vyskytuju na Autíčkáři, to je podobná banda magorů s ujetým vkusem na auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slezl sníh, jdu zkontrolovat čističku a co myslíš .... Je ucpaná, hovna po celé zahradě, no mě mrdne  (do teď to bylo pod sněhem, takže to nebylo ani vidět ani cítit)...  Tak jsem to celé odčerpal a zejtra pro louh. Vypadá to, že je to ten filtr na konci.

Když louh nezabere, tak se bude kopat.... No to je zase sobota. To jsem chtěl dneska nepít...

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, mAra_ napsal:

Slezl sníh, jdu zkontrolovat čističku a co myslíš .... Je ucpaná, hovna po celé zahradě, no mě mrdne  (do teď to bylo pod sněhem, takže to nebylo ani vidět ani cítit)...  Tak jsem to celé odčerpal a zejtra pro louh. Vypadá to, že je to ten filtr na konci.

Když louh nezabere, tak se bude kopat.... No to je zase sobota. To jsem chtěl dneska nepít...

Tak to teda nezávidím (soustrastník).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď abych v práci opravdu pracoval

Screenshot_2022-03-12-17-32-49-824_com.android.chrome.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, mAra_ napsal:

Slezl sníh, jdu zkontrolovat čističku a co myslíš .... Je ucpaná, hovna po celé zahradě, no mě mrdne  (do teď to bylo pod sněhem, takže to nebylo ani vidět ani cítit)...  Tak jsem to celé odčerpal a zejtra pro louh. Vypadá to, že je to ten filtr na konci.

Když louh nezabere, tak se bude kopat.... No to je zase sobota. To jsem chtěl dneska nepít...

Pro sichr bych na noc vypnul wifi… 🦄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, mAra_ napsal:

Slezl sníh, jdu zkontrolovat čističku a co myslíš .... Je ucpaná, hovna po celé zahradě, no mě mrdne  (do teď to bylo pod sněhem, takže to nebylo ani vidět ani cítit)...  Tak jsem to celé odčerpal a zejtra pro louh. Vypadá to, že je to ten filtr na konci.

Když louh nezabere, tak se bude kopat.... No to je zase sobota. To jsem chtěl dneska nepít...

Všetko má svoje pozitíva. Ber to tak, že to aspoň nie sú cudzie hovná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zase akce ta naše tajemná dovolená u moře 😵 Nejdříve nám sdělili že nejsou letenky, bravůrně vyřešili a sehnali. Teď když máme tři dny do odletu, tak holka už dva dny v horečkách, au. Právě řeším možnosti přesunu termínu a storna zájezdu. Už to ale bereme jako standardní situaci, jelikož jsme podobnou situaci za poslední dva roky řešili tak dvacetkrát... hlavně ať je holka co nejdříve zase na pohodu 🙏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Gustaf napsal:

Tyvle Afri, když se daří, tak se daří. Tak snad bude malá brzy cajk....

Jsme právě kecali s kamarádkou co tam má potápěčskou školu a prý nemáme věšet hlavu, ráno jim tam dorazil vítr, teplota klesla na 12C a má to trvat celý týden... takže jak říkám vždycky, všechno špatné k něčemu dobré. Už jsem to stornoval a příští týden tedy už třetí poslední pokus, pokud budou děti cajk. Pak už letím směr Nepál, což bude další prdel, protože jsem včera ani dnes nebyl na jeden zátah schopný uběhnout 2 km 😬 Normálně dávám desítku bez problémů, takže si myslím že jsem minulý týden prodělal covid jako celá naše firma a visí mi to na plicích. Letošní výstup zdá se, bude ve znamení utrpení, slz a velkých bolestí :punk: 

IMG-0cdb64b7220aef81c008bd2b56131a97-V.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...