Jump to content

Recommended Posts

Možná Jste zaznamenali v (druhoválečném) Přednostovi stanice, že ještě tou dobou se pro cestující bez jízdenky používal termín “slepý pasažér🙈 - přičemž kupodivu nešlo o (tehdy určitě taky “politicky nevhodný”) kolizní potenciál “černého pasažéra” 🕵️‍♀️ s černou uniformou SS, ale o ještě starší záležitost pocházející údajně ještě z dob mocnářství... :whistle:

Edited by Radek124

Jenže slepý se dneska taky nesmí říkat. Takže asi: 

• Slepý = nevidomý
  • Slepá patrona = nesmrtící patrona
  • Slepá ulice = nikamnevedoucí ulice
  • Slepýš = hadoještěrka
  • Atd atd, určitě něco vymyslíte i sami. Pomozte vybudovat lepší svět! :)

Slepý rozpočet = onotonějakvyjde 🙂

Slepý úhel = možnátamněcojede  🙂

:D Mi to pripomenulo ten storočný fido vtip:

Gun Shop Owner: "Hi, How can I help you?"
 Client: "I'm lookin' for a gun."
 Owner:"What kind of gun are you lookin' for?"
 Client: (pointing at the biggest handgun in the case): "That one looks about right."
 Owner: (very surprised): " Why do you need a .44 magnum?"
 Client: "It's for shootin' at cans."
 Owner: (pointing at a small handgun): "Well, this is the perfect size for shooting at cans."
 Client: (pointing again at the .44): "Nah, I need this one."
 Owner: "OK, what kind of cans are you shooting at?"
 Client: "Mexi-cans.......Puerto Ri-cans........Afri-cans "

Dúfam, že niekoho nenaštvem, že nie som v správnom vlákne...

Edited by wawrik

Slušný. Tak už i Akademici mají svou pětiletku, jen mají za soudruhy z CCCP trochu zpoždění:

"Normy podle akademiků představují další fázi pětiletého úsilí o podporu rozmanitosti před kamerou i za ní. Pravidla nově stanovují přesná procenta nebo počty ...."

Zdroj: https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/oscar-nova-pravidla.A200909_091850_filmvideo_spm

A je na to teda nějakej zákon?

Tím nemyslím, že by lidé neměli a nemohli bejt vůči sobě ohleduplní, nicméně tyhle vládní a jiný direktivy... nevim, nevim.

Edited by geometr

To ANO to je normální banda zmrdů. Když čtu ty vyjímky, tak bych blil. Nějakej nedoštudovanej zpěvák mi bude nařizovat roušku v kanclu a ve vlastním baráku, bez jakékoliv opory v zákoně, ale pan Stb premiér do karantény nemusí, bo vysoké stropy, školy ministerstva spravedlnosti jsou imunní, ale normální školy ne, když si otevřu lahváč ve vlaku, tak jsem taky v pohodě, bazénům a fotbalistům se to taky vyhne... Kurva, tohle je tak nesystémové opatření, že mi to přijde, že se zkouší, co lidi vydržej. A to měli půl roku na to, aby se rozmysleli, jak budou postupovat.

Do toho úředníci čtvrté říše nechali hlasovat tak dlouho, až protlačili zákaz olova v munici, kurva takhle mě ty zprávy dlouho nenadzvedly... 

Jdu si něco nalít... mám sto chutí si na roušku napsat nějaký příhodný nápis... 

Opatření jsou nesystémová aby se vir nedokázal přizpůsobit

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Wanderere, na pana StB premiéra nesahej, je to morálně čistý člověk - nelže, alkohol pije málo a nemá milenku. Navíc zlepšuje náhled občanů ČR na EU a má rád přírodu, zejména motýle.... P.cus 

před 14 hodinami, Wanderer napsal:

To ANO to je normální banda zmrdů. Když čtu ty vyjímky, tak bych blil. Nějakej nedoštudovanej zpěvák mi bude nařizovat roušku v kanclu a ve vlastním baráku, bez jakékoliv opory v zákoně, ale pan Stb premiér do karantény nemusí, bo vysoké stropy, školy ministerstva spravedlnosti jsou imunní, ale normální školy ne, když si otevřu lahváč ve vlaku, tak jsem taky v pohodě, bazénům a fotbalistům se to taky vyhne... Kurva, tohle je tak nesystémové opatření, že mi to přijde, že se zkouší, co lidi vydržej. A to měli půl roku na to, aby se rozmysleli, jak budou postupovat.

Do toho úředníci čtvrté říše nechali hlasovat tak dlouho, až protlačili zákaz olova v munici, kurva takhle mě ty zprávy dlouho nenadzvedly... 

Jdu si něco nalít... mám sto chutí si na roušku napsat nějaký příhodný nápis... 

jak nedostudovanej?

5F7A5E8F-7C8C-4232-BD4C-982064163029.jpeg

Jděte odsud s politikou do prdele.

Tak jest, dejte s tim pokoj aspoň tady..

Jinak abych nebyl OT, rozčiluje mě, že po zahojení zlomený ruky na tom kole furt jezdim jak posranej, což je zase víc o hubu, a furt dokola.

Edited by Micey

před 54 minutami, Micey napsal:

Tak jest, dejte s tim pokoj aspoň tady..

Jinak abych nebyl OT, rozčiluje mě, že po zahojení zlomený ruky na tom kole furt jezdim jak posranej, což je zase víc o hubu, a furt dokola.

...alkohol zjemňuje řízení a otupuje strach.