Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Před hodinou, vojta1 napsal:

Tak nejak se mi seslo vic administrativnich veci.

1. vyuctovani za plyn uz mi v lednu zvedli zalohy. Takze jsem mel 6k preplatek. Pri stavajicich zalohach a cenach bych pri tech zvysenych mel porad pleplatek. Ale vole ne, nove nastavene na 3x tolik. A to by znamenalo preplatek 30 000. Je odmitam uverovat. 

Cenik platny od 1.6. u Prazske Plynarenske. Tady z toho pocitam rocni spotrebu cca 21 tis. Zalohy vypsane na 50 😀

A maji nejakou chybu v systemu a nejde to menit online. 

Minuly rok jsem bojoval dva tydny s PRE kdy jsem mel rok prazdny byt a oni pro "vymenu" elektromeru urcili spotrebu odhadem. 

 

No a ted urad prace. Pozadal jsem o solidarni prispevek na ubytovane holky z Ukrajiny. Penize jsem dal samozrejme hned jim. A do ted je od nich nemam za brezen, protoze maji bordel v systemu a 3x jinak uvedena data narozeni. Takze jsem poslal vizum (tady je to dobre), ted chteji jeste pro jistotu pas 🙄

Tvl proc ma ambici ten stat vubec podnikat. To souvisi jen s tim prvnim teda, ale ja bych dojel tu privatizaci. Pred lety jsem resil neco s fondem zivotniho prostredi. Obec malem kvuli tomu nemela kanalizaci. Urednici, ze je to moc prace a uz to nestihnou udelat za pristi 3 mesice. A pry za 5 let to pujde znova. Ja ten projekt prepocital a opravil za 1 den... 

Zlaty dul pro idioty ta statni sprava. Minule jsem ve vlaku videl pana ze spravy zeleznic, ktery upravoval tabulky v excelu, kdy kopiroval vzorce do kazde bunky zvlast, protoze neumel zamknout radek 😃 a podotykam, ze byl ve vyssi manazerske funkci. Jsem to nevydrzel a ukazal mu to a opravil chyby. Jako respekt komukoliv kdo pro ten stat pracuje a neco trochu umi, ja bych skocil z okna po 14 dnech 😀😀

A to je tam vyssi prumerny plat nez v soukromem sektoru, tady z toho fakt delame kocourkov. Jo a taky jsem resil neco se stavebnim uradem Prahy 5 v covidu. Holky a kluci tam meli evidentne 1,5 roku placenou dovolenou. Kdyz se mi po mesici podarilo dostat k nekomu kompetentnimu, tak mi rekl, ze na HO nema pripojeni do systemu a pry az skonci covid 😄

To je fakt kupa radosti tady. 

A to počkej, až přijdeš na dopravu 🤣🤣🤣. Už se tě nemůžu dočkat 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si říkáš, že se to klopi k lepsimu- holky se školou, v práci plno příznivců 🤣🤣, tak se musí podelat něco jinýho. Máma musí na operaci prsu, našel se jí zhoubnej nádor , fakt už doprdele práce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, kuncák7 napsal:

Když si říkáš, že se to klopi k lepsimu- holky se školou, v práci plno příznivců 🤣🤣, tak se musí podelat něco jinýho. Máma musí na operaci prsu, našel se jí zhoubnej nádor , fakt už doprdele práce. 

Držím palce kámo ! 

Dobře to dopadne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, kuncák7 napsal:

Když si říkáš, že se to klopi k lepsimu- holky se školou, v práci plno příznivců 🤣🤣, tak se musí podelat něco jinýho. Máma musí na operaci prsu, našel se jí zhoubnej nádor , fakt už doprdele práce. 

Ty voe...ty musíš mít pořád něco extra....

Držím pěsti...bude to dobrý 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu jsem potkal kamaráda z vesnice kde mám chatu a hrál jsem za ně a ukecal mě, abych dnes nastoupil, že jim pomůžu ( skončil jsem v 45 před skoro čtyřma lety, hrajou okresní přebor, já hrál do cca 35 1.CFl). Já wůl se nechal ukecat.

Sraz hodinu před zápasem, jsem tam první a dalších 40 minut i sám. Neva, zatejpuju vše, co je poškozené. Nastupuju na hřiště s tím, že si párkrát kopnu do míče, bez honění a tak. Ve 4 minutě mě to chytlo- já to těm pupkatejm dedkum ukážu ( byl jsem na hřišti jasně nejstarsi, nejblíž věkové gólman soupeře, o 6 let). V 6 minutě to rozjizdim, jsem vsude- Maradona, Zidane, Nedvěd i Saleh hadr, geniální sehrávka stíhá druhou. V 24 minutě ( to už jen vím z doslechu) při prvním pokusu o inkfart zjistuju, že to nepůjde ( prý jsem dle neteří 2x predusal hřiště jak stádo slonů), ale jako spilmachr vím jak na to- z taktiky vše do běhu měníme na vše do nohy. Poločas vítám, z technických důvodu nejdu do kabiny s ostatníma ( už bych to neušel , je to 200 kroku navic) a odpočívám ( čekám, až mi dojdou plíce zpět). Trochu se zmatorim a hurá do druhého poločasu, usuzují, že spilmachr poslouží nejlíp, když se bude motat okolo středové cary. V cca 73 minutě jsem se domotal ke střídačce a chci střídat, ale ouha, střídání byla provedena v poločase v kabině ( já wůl), takže používám osvědčenou taktiku- 3-5x jsem se při vánku okolo prostě složil a nechal se ošetřovat ( už to fakt nešlo). Hajzl rozhodčí nastavil 5 minut, prý kvůli nějakému ošetřování či co ( tomu to spočtu příště, až budu jako divák, teď vypadá ve formě). Doplazil jsem se do kabiny, odfacoval vše zabalene- myslel jsem, že se rozpadnu a zjistil, že jsem si zlomil palec u nohy. Takže hokej sleduju z chirurgické ambulance v nemocnici, přijímám gratulace k 0+4 v zápase ( u dvou sehravek jsem vnímal, u těch dalších dvou vůbec netuším) a trenér se nechal slyšet, že mě bude přemlouvat na příští rok ( ani omylem, minimálně 14 dnů budu hekat jen při pohledu na schody). Nenechám se vyhecovat.

IMG_20220529_155245.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou mě sere řízení - ne protože by mě to nebavilo, ale kvůli lidem v provozu. Nechápu to, sám se nepovažuju za skvělýho řidiče, ale snažím se o ohleduplnost, plynulost jízdy, neohrozit ostatní a sebe, snažit se plánovat a předvídat...ale poslední dobou mám fakt štěstí na hovada - blinkry neexistují, přednost stylem právo silnějšího, předjíždění přes odstavnej pruh, v levým pruhu zásadně nacpaný bílý krabice (transit apod.), kamion předjíždí kamion přes pruhy kde nemaj co dělat, v připojováku se zastavit a nebo opačně se připojovat v prvních milimetrech kde to jde, ideálně když je před tebou ještě další připojující se auto a ty ho předjedeš a zablokuješ a další. 

Dnešní příklad - ženská si sebevědomě vykračuje asi metr od přechodu, vleze mi před auto a na troubení nulová reakce.

https://www.youtube.com/watch?v=0fmfZgU_ZJo

Parkování je kapitola sama pro sebe - předevčírem dvě auta stojící u vjezdu/výjezdu z garáže. Z fotky to nepůsobí dramaticky, projet se dá, ale člověk co vyjíždí nevidí auta zleva ani zprava, několikrát jsem už musel zadupnout brzdu. Teď tam měli vzkaz od nějaký sousedky co měla málem nehodu. Nehledě na to, že BMW trčí zadkem do jednoho pruhu a ještě u popelnic, takže popeláři měli ráno problém. Auta stojící normálně v jízdním pruhu, ideálně před zatáčkou, vídám denně.

Snažím se mít pochopení, fakt že jo, ale je mi z toho smutno, jako by lidi ztráceli ohleduplnost. Tak si tady musím ufňuknout.

1074475719_Zaparkovanaauta_30.5..thumb.jpg.d024d4d2886b66c86a4f3f462a1fe1af.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, ragu napsal:

Poslední dobou mě sere řízení - ne protože by mě to nebavilo, ale kvůli lidem v provozu. Nechápu to, sám se nepovažuju za skvělýho řidiče, ale snažím se o ohleduplnost, plynulost jízdy, neohrozit ostatní a sebe, snažit se plánovat a předvídat...ale poslední dobou mám fakt štěstí na hovada - blinkry neexistují, přednost stylem právo silnějšího, předjíždění přes odstavnej pruh, v levým pruhu zásadně nacpaný bílý krabice (transit apod.), kamion předjíždí kamion přes pruhy kde nemaj co dělat, v připojováku se zastavit a nebo opačně se připojovat v prvních milimetrech kde to jde, ideálně když je před tebou ještě další připojující se auto a ty ho předjedeš a zablokuješ a další. 

Dnešní příklad - ženská si sebevědomě vykračuje asi metr od přechodu, vleze mi před auto a na troubení nulová reakce.

https://www.youtube.com/watch?v=0fmfZgU_ZJo

Parkování je kapitola sama pro sebe - předevčírem dvě auta stojící u vjezdu/výjezdu z garáže. Z fotky to nepůsobí dramaticky, projet se dá, ale člověk co vyjíždí nevidí auta zleva ani zprava, několikrát jsem už musel zadupnout brzdu. Teď tam měli vzkaz od nějaký sousedky co měla málem nehodu. Nehledě na to, že BMW trčí zadkem do jednoho pruhu a ještě u popelnic, takže popeláři měli ráno problém. Auta stojící normálně v jízdním pruhu, ideálně před zatáčkou, vídám denně.

Snažím se mít pochopení, fakt že jo, ale je mi z toho smutno, jako by lidi ztráceli ohleduplnost. Tak si tady musím ufňuknout.

1074475719_Zaparkovanaauta_30.5..thumb.jpg.d024d4d2886b66c86a4f3f462a1fe1af.jpg

 

Tak kdyby něco, tohle se dá kdyžtak řešit "pár malůvkama " na obrubník, pro zdůraznění zákazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, hopa26 napsal:

ragu, respekt že ve videu nenadáváš. 

nadával jsem v hlavě :D kdybych nadával nahlas nebo ji seřval, nic by se nevyřešilo, ta ženská fakt musela být hluchá, jinak si nedovedu představit takovou ignoraci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, kuncák7 napsal:

Tak kdyby něco, tohle se dá kdyžtak řešit "pár malůvkama " na obrubník, pro zdůraznění zákazu.

Dík, ono se to tady děje pravidelně a už jsem se fakt zařekl, že když takhle debilně nějaký auto uvidím poprvý, nechám to být, možná hodím lísteček za stěrač kde asertivně vysvětlím, že to není ok. Podruhý už volám policajty, správu objektu a ať je třeba odtáhnou (myslím tyhle dementy blokující výjezd, jiný auta nebo stojící před zatáčkou, když někdo stojí mimo parkovací místo ale rozumně, mám pro to pochopení, aut je hodně a míst málo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...