Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Už mě to zdražování začíná sr.... pizza take away 40cm už za 300CZK a ČEZ zase zdražuje nabíjení.... pro mě zásadní pomalé nabíjení ze 6CZK /kWhna 8CZK/kWh, ale chudáci s výkonnými EL, kde super rychlé nabíjení zdražilo z 10CZK/kWh na 18kWh.  

Nejhorší na tom je, že nevěřím, že by EU couvla od svých ekologických cílů a časem nezakázala auta se spalovacím motorem.... myslím, že za 10-15 osobní automobilita tak, jak ji známe, už bude jen pro některé... a 1 kWh určitě nebude za 20CZK:-(

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Radek124 napsal:

@Americkej Fňukáním na kvartály ten kapitalismus nevybudujeme - na atypickej zmetek si vyštěkej 70% slevu + obkladové lišty a za zlomek ušetřených peněz už Ti těch 10 čísel zedník dozdí siporexem :smoke:

Ále houby, předělávat se nic nebude. Zedník je na nic, dělal jsem si modřínovou výdřevu, širší by vypadala blbě. A na takový kupčení se můžu vys.kašlat. Já to chci dobře, ne nejlevnějc. Teď tu byl šéfík, omluvil se za chybu a novou výrobu zkusí urgentně protlačit do měsíce. Ale hlavně Radku já jsem si přišel ulevit a odplivnout. A Ty mě ještě dorazíš, supr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 11. 2020 v 16:28, horal napsal:

Činnost KČT a značky v našem lese...hovada.

Kůrovec, sucho, vysoká a debil. Největší škůdci lesa.

1.thumb.jpg.09abc10916fd340a5383662ec289e54e.jpg

2.thumb.jpg.cceca3e38bb9adaba576efe68edf5aa4.jpg

 

 

Lidi v mém lese, část 2.

Tak jako už fakt opravdu vymrdanec/i!

Na cestě je mokřad. Cyklisté, byť na terénních kolech, raději zajedou 2 m do lesa a vyjíždí tak novou cestu. Vloni jsme vsadili 10 boučků pro méně chápavé, že tady cesta není. Přežili suché léto, minuly je pády vývratů....Včera jsem zjistil, že někdo, komu to v mém lese vadilo, že nemohl jet kudy právě chtěl, u každého zastavil a v cca 1,5 m jim ulámal vršky! Hovado.

To už tam mám fakt rozházet kilo hřebíků?

 

 

20220604_074515.jpg

1.jpg

2.jpg

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdo to zlamal je dobytek, to bez debat.. ale jinak objet o dva metry neznamo jak hlubokej mokrad, nevim, mi to prijde normalni.. pesaci to taky obchazej, ne? Mozna mi neco unika, nevim. V mym lese by me to mozna taky sralo, ale z pohledu toho nahodnyho cyklisty ci pesaka ten akt vyhnuti se maly bazine celkem chapu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Micey napsal:

Tak kdo to zlamal je dobytek, to bez debat.. ale jinak objet o dva metry neznamo jak hlubokej mokrad, nevim, mi to prijde normalni.. pesaci to taky obchazej, ne? Mozna mi neco unika, nevim. V mym lese by me to mozna taky sralo, ale z pohledu toho nahodnyho cyklisty ci pesaka ten akt vyhnuti se maly bazine celkem chapu:)

1. značená turistická cesta-musím ji náležitě udržovat. Padne strom-do týdne zprůchodnit na vlastní náklady.

2. normální louže, mírný svažitá, po druhé straně cesty je břeh po kterém se t odá normálně objet/obejít

3. před barákem budeš mít louži v propadlině chodníku tak ti budu chodit přes předzahrádku a cestou olámu tůje...?

4. bylo to po vydatném dešti a bláta dobře po kotníky

*** pro dokumentaci idiocie - první fotka - chlap v zelenejch monterkách - je místo kde se ta hrůza  nachází

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Micey napsal:

bod 2) Tak to je zasadni, pokud to de z druhy strany objet v poho, tak nechapu proc nicej druhou stranu

 3) no.. tak furt to mas vedeny jako les, nebo? Uplne si nemyslim ze je to stejny jako soukromej pozemek u baraku. 

ad. 3 v soukromém lese vede značená truistická cesta, uplně stejně jako soukromej pozemek u baráku + to má výhodu státního " lesního dozoru", kterej ti říká jak evidovat, jak a co tam máš dělat (druhová stuktura porostu) a  do kdy, jinak správko a třeba flastr, taky...

ad. xx jedle nesázím vůbec, lidi kradou na vánoce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DVdkUsq.jpg

 

@eskimak :D Sem si rikal ze to trochu vibruje pri jizde. Bylo to tak hezky schovany ze i kdyz jsem mel to kolo dole nekolikrat a dokonce jsem menil spodni cepy na ramenech tak jsem si toho vubec nevsiml. Tak me na jednu stranu potesilo ze jsem to nasel, nicmene objednam komplet strouty, takze -7k. To bych mel peknej nozik, kua.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, zceyee napsal:

DVdkUsq.jpg

 

@eskimak :D Sem si rikal ze to trochu vibruje pri jizde. Bylo to tak hezky schovany ze i kdyz jsem mel to kolo dole nekolikrat a dokonce jsem menil spodni cepy na ramenech tak jsem si toho vubec nevsiml. Tak me na jednu stranu potesilo ze jsem to nasel, nicmene objednam komplet strouty, takze -7k. To bych mel peknej nozik, kua.

Och. Tak to si mal slusne stastie ze sa ti to pero nikam nezapichlo, pocas jazdy to moze byt "dobry" zazitok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, eskimak napsal:

Och. Tak to si mal slusne stastie ze sa ti to pero nikam nezapichlo, pocas jazdy to moze byt "dobry" zazitok.

Presne, kdyby se dostalo pod stab. tycku tak dalsi na rade je guma. Pri krizovem brzdeni (kdy se predek ztlaci) na dalnici napr. ze 190kmph by to byla velka parada. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, zceyee napsal:

Presne, kdyby se dostalo pod stab. tycku tak dalsi na rade je guma. Pri krizovem brzdeni (kdy se predek ztlaci) na dalnici napr. ze 190kmph by to byla velka parada. :D

Videl som take auto. Guma na sracky, a vo finale aj polka napravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to vzhledem k mým pocitům vložím sem …

A jelikož si nejsem jist přesným řešením této situace. Tak se jen optám na radu ….
Asi bych to k citlivosti více nerozpitvával …. 
 

Ale byl jsem poprošen o radu : jak řešit stalking a vyhrožování …. Samozřejmě mimo jiné oznámení na PČR …. Ale je potřeba toto řešit i spolupráci s právníkem  ? Děkuji za Vaše názory 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ředitelka MŠ mě už poněkolikátý chce dotlačit k tomu, abych kluka #Auťáka pronto odvedl pryč z její školky. Slíbil jsem odchod v září už v únoru, a i tak ho odtamtud chtěj pryč, aby se náhodou nemuselo pracovat přes léto nějak usilovněji.
Je to malej konflikt s nulovou možností prohry, ale je to snad každej týden a už se začínám opotřebovávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lobber napsal:

Asi to vzhledem k mým pocitům vložím sem …

A jelikož si nejsem jist přesným řešením této situace. Tak se jen optám na radu ….
Asi bych to k citlivosti více nerozpitvával …. 
 

Ale byl jsem poprošen o radu : jak řešit stalking a vyhrožování …. Samozřejmě mimo jiné oznámení na PČR …. Ale je potřeba toto řešit i spolupráci s právníkem  ? Děkuji za Vaše názory 

Škoda, že bydlíš na Zemi. Kdybys bydlel v Praze, vysvětlil bych ti princip velice zábavné hry stalkuj Stolkera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty vole, volá mi zástupce aguntury, přes kterou pronajímám. Při roční kontrole bytu zjistili, že nájemník típá cigára o plastový rám okna. Okna jsou měnená před pár lety. Kde se berou takoví idioti? Nájemníci dva, studenti vš. Na pohled normální lidi, kluk a holka, bílé rasy, rodilí Češi. Nic co by napovídalo rizika... Plastový okno nepřekytuješ, debila zabít nesmíš. V obou ložnicích. Super.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...