Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Já vím, že ve srovnání s čímkoli vážnějším (Wanderer, válka, inflace) je samozřejmě moje nas*ání úsměvný. Přesto mi ale dokonale zkazilo den. I když vim, že se to děje všude a pořád (viz příspěvky ostatních).

Avatar jsem já. :D

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, KFL napsal:

Já vím, že ve srovnání s čímkoli vážnějším (Wanderer, válka, inflace) je samozřejmě moje nas*ání úsměvný. Přesto mi ale dokonale zkazilo den. I když vim, že se to děje všude a pořád (viz příspěvky ostatních).

Avatar jsem já. :D

Hele, já se ti n divím. Já jsem na auto taky puntičkář. Sere mi každej šrám, co kdo způsobí. Bohužel některým lidem je to jedno, že poškodí auto někomu jinému...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď už to asi moc nepomůže, ale pro příště - zkuste pořídit kamery (přední i zadní) co fungují i v parkovacím režimu. Není to 100% ale může to pomoct.

Mam. Ale parkovaci rezim nechavam dycky vypnutej, protoze i s nejmin citlivym senzorem to vzdycky nahravalo uplny nesmysly :(.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl jedu si tak nakupnim vozikem z piva a nejaky blbec mi primo do cesty postavil auto 😀

Ja dnes sjizdel ve Velkych Karlovicich od kamaradu superbem a docela jsem pochopil, proc mi nabizeli, ze pro me dojedou offroadem. Nahoru to bylo jeste v pohode, ale dolu podvozek vydaval nehezke zvuky. Ja se na gumbalkanu naucil, ze auta vyjedou a sjedou nesmysl, ale taky, ze se da zlomit kde co a prorvat vanu taky neni problem. A taky hasici hlasili, ze tam zrovna chodi medved, tak by hledani odkud to tece bylo zabavnejsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nn nakonec to prezilo, vypada to bez ujmy. Oni tam maji nejake pasove vozitko na zimu (vypada to jako mala rolba) a tim tu cestu myslim rozbili. Do tohohle vlakna jsem to psal jen at mam alibi, kdyby nekdo bral vazne to s tim vozikem. 

Medveda jsem nepotkal. 

Jinal moc pekny kus sveta ty beskydy a chalupa paradni. Jen jsem jel do Ostravy pak 2,5 hodiny, protoze je kyvadlova doprava na Bile a lidi se neumi rozjizdet na semaforu + jsem sjizdel do Karlovic 25 minut, protoze cast jsem jel rychlosti 2-3km/h a trnul. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Během bouřky ve čtvrtek praštil blesk garážového stání. Nejspíš teda uhodil do vysoké lípy u mě za plotem a protože se některé větve dotýkají plechové střechy garážového stání a plotu, odpálilo to pohybová čidla, reflektor, plašič kun, ovládání motoru brány, domácí zvonek, anténu internetu (uchycená na plotu) a spínač čerpadla ve studni. Super.

ohořelé čidlo.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, ragu napsal:

Teď už to asi moc nepomůže, ale pro příště - zkuste pořídit kamery (přední i zadní) co fungují i v parkovacím režimu. Není to 100% ale může to pomoct.

Máš nějaký osvědčený model? Uvažuju nad tím už delší dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Během bouřky ve čtvrtek praštil blesk garážového stání. Nejspíš teda uhodil do vysoké lípy u mě za plotem a protože se některé větve dotýkají plechové střechy garážového stání a plotu, odpálilo to pohybová čidla, reflektor, plašič kun, ovládání motoru brány, domácí zvonek, anténu internetu (uchycená na plotu) a spínač čerpadla ve studni. Super.
1705250336_ohoelidlo.thumb.JPG.c6eee434fc281399cbc21214218c576a.JPG
No teda. To naštve.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Kotlick napsal:

Máš nějaký osvědčený model? Uvažuju nad tím už delší dobu.

Mám kameru MiVue J85 (k tomu se dá přikoupit zadní MiVue A30, tu zatím nemám), protažený přes A sloupek do pojistek a zapojený přes https://www.datart.cz/nabijecka-mio-mivue-smartbox-iii-5413n6310007.html?gclid=CjwKCAjwtcCVBhA0EiwAT1fY78IW4H_IOcEOh_9aipqPx3TTgdh5yIhc-FI4BzSOaKOJ163YDV9JABoCnyAQAvD_BwE

Ten Smartbox by měl fungovat i s jinou kamerou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...