Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jsem debil, jsem debil, je to marný, jsem debil. Při podpisu leasingovky na auto před rokem mi unikly respektive nedošly všechny formulace ve smluvní dokumentaci a jejich vazby a zjistil jsem, že ten splátkový kalendář jako součást smluvní dokumentace může leasingovka jednostranně změnit např. při změně úrokových sazeb v ekonomice. Zatím je klid, ale časem to přijde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem štrejchnul páčkou brzdy na kole Author o zábradlí,no uletěla " jak řepa " . Páčka samostatně sehnat nejde,nová nepasuje a abych vyměnil celou přední brzdu je nutno sundat " rohy", Gripy,revoshift a nakonec i povolit řídítka,páč bowdeny jsou krátké a nesundáš objímky že řídítek. Takže operace na " dvě hodiny" , než zjistiš,co a jak sundat,co jak natočit abys dal další díl do skládačky. Nicméně kolo je zase v cajku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, nickolas napsal:

Vracel jsem vstupenky na přesunutý koncert v Bratislavě. Podle smluvních podmínek má ticketportal.sk na vrácení peněz 13 měsíců...

Českej asi taky, protože jsem dostal prachy po roce a to jsem ještě musel poslat email, protože by poslali kulový....nějáká covidová vyjímka, ale čekal jsem že to zruší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, nickolas napsal:

Asi to budou mít stejný všude. Je to tak, ještě vztah na Covid. Tak to mě těší, že využívají maximální možné doby :D

Hlavně hodně lidí zapomene, žé? :D Nařiď si budíka a za 13 měsíců ti garantuji kamaráde, že budeš psat email kde jsou prachy 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl včera večer budíček, mladý nedovřel mražàk a ten řval snad hodinu,vypnout se ten alarm nedá, až se to zase namrazí.Jinak šuplík jsem řešil u minulé ledničky taky a navíc dvojdílný a vycvaknout a zpět nacvaknout bylo to o život 🤪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 10 let 4 lednice, nejdriv kupuju nahradni suplik kdyz to jde, pak to lepim a opravuju a nakonec nova lednice. Co s tim ta zenska dela? Mne nerupnul jeste ani jeden.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi přijde že plasty už nejsou co bejvaly. Nejen šuplata v lednici, ale třeba i platební karty, občanky nebo lítačky. Poslední lítačka (karta pro MHD) mi v kapse vydržela blbej měsíc, pak napraskla a přestala fungovat. Protože byla už třetí, nasral jsem se a mám zas futrálek s papírovejma kupónama jako zamlada.

Jasně, nechovám se k tomu moc slušně, tahám to celej život volně po zadních kapsách kalhot, ale dřív to hravě vydrželo celou dobu až do expirace, teď je to křehčí (... a prdel mám tlustou už leta tak nějak furt stejně). Občanku mám naprasklou podélně i příčně. V bance vždycky paním řikám, aby ji braly do ruky něžně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Prochy68 napsal:

Opet rozlamanej suplik v mrazaku, taky se stim potykate? 

Jop. Zatial vsetky vyriesene tym ze som celo navrtal malym vrtakom (~4mm) a spaskoval to plastovou samozdrhovacou paskou. Je to na infarkt ako to vyrabaju.

LG, Electrolux, Gorenje, Samsung, Liebherr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 6. 2022 v 19:00, safi napsal:

Jsem debil, jsem debil, je to marný, jsem debil. Při podpisu leasingovky na auto před rokem mi unikly respektive nedošly všechny formulace ve smluvní dokumentaci a jejich vazby a zjistil jsem, že ten splátkový kalendář jako součást smluvní dokumentace může leasingovka jednostranně změnit např. při změně úrokových sazeb v ekonomice. Zatím je klid, ale časem to přijde.

Nojo, a co bys delal jinyho, jakoze radsi cash a resit pojistky a povinny na vlastni triko? Mam to taky tak, prisel mi tudle email, ze jednostranna zmena smlouvy, rikam si nojo, prijit to asi muselo. A prc ho, zlevnili mi asi dve kila kvuli silnicni nebo jaky dani:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opet rozlamanej suplik v mrazaku, taky se stim potykate? Zena by potrebovala kazdej mesic jeden, asi ji necham vyrobyt plechovy nebo mi uz prdne cevka.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk



Zrovna týden zpět mi taky prasknul. Je to křehkej mrdkoplast, za kterej stačí trošku zatáhnout a je to. Hlavně když je to trochu namrzlý a hůř se vytahuje.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...