Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jo nějaké tinder rande, šli jsme zrovna ke mně a zeptala se mě jaké jsem vlastně znamení.... 

Já si z toho udělal nějakou lehkou legraci (jak se můžeš na tak zásadní otázku ptát, až tak pozdě) a ona, počkej to je důležité atd. Já přidal dál a pak se urazila a šla domů. 

Mi to přišlo vlastně celé zábavné. Ale jsem na tyhle nesmysle dost alergický. Mojí bývalé přítelkyni třeba homeopatka řekla ať nechodí na tu operaci cysty, že jí to těma homeopatikama rozpustí i bez zákroku. No poslechnout jí, tak dnes nejspíš nemá ty dvě krásné děti. Já už měl problém vydýchat, že tam chodí, ale tak ona měla RS a říkal jsem si, že když jí to "pomáhá" a neškodí. Jo a taky jí doporučila nebrat prášky atd.. ona by jí i poslechla asi v obojím, kdyby mi to naštěstí neřekla. Teď když si to shrnuji, tak nechápu jak jsme spolu mohli být tak dlouho :)

Strašní idioti tihle lidi. 

K homeopatii má supr popis tady sisyfos, kdyby si chtěl někdo počíst. Jojo kdepak prodávat lidem v nejtěžších chvílích života vodu s "otiskem" to jsi kanón.

https://www.sisyfos.cz/clanek/41-homeopatie

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, guzmic napsal:

@vojta1

hele, jsem blbej nebo jsi se  chtěl účastnit Gumbalkan. 2022 brácha tam je, tak se můžete pozdravit. 👍

Nn jel jsem minulý rok, nechtělo se nám 2x za sebou. Ale úplná pecka akce, doporučuji všem. 

Strašne dobrá parta a životní zážitek. Určitě ještě někdy pojedeme. Navíc jsme měli supr posádku, byť na autě umím tak vyměnit kolo. Posádky kolem tam řešili prasklé poloosy. Nám akorát jen sjela zahrádka, tak jsem jí přivrtal akučkou přes střechu :)

Vlastně jedinný fuckup byl zlomený náš one and only klíč v kufru. To jsme řešili asi 7 hodin. Do teď ale nechápu, co to auto přežilo... jakože tady někdo dnes dával video z trasy, tady prntscr:

Screenshot_20220706-151033_Instagram.thumb.jpg.f8460e433d10280c7ed98b4c8e4397c5.jpg

Nejlepší byli borci co urvali myslím kolo na volvu. A koupili na benzínce podobné (volvo) od rumuna, co přijel natankovat. Akorát to neměli jak přepsat a on neměl u sebe nějak doklady, tak přehodili spz. Jiná barva a tamto nebyl kombík 😄

Tohle byl náš stroj. RIP  

Screenshot_20220706-210047_Instagram.jpg.1aa721f50f9e6cd52374f8dea88b7f57.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, azeppelin napsal:

Vojto, ty jsi jasnej štír v ascendentu vodnáře, v čínském znamení kůň! V osobním rozvoji by ti mohl výrazně pomoci turmalín a odvar z kontryhele s hluchavkou!

Ha a ja si to o Tobe myslel, ze v tom beztak jedes 😀

A jeste jednu ze zivota s temahle blbinama.

Mi jednou instruktorka jogy rikala, ze se mam vykaslat na imunosupresiva, protoze doktori vedi houby a jit prave k jeji kamaradce homeopatce nebo lecitelce nebo nejake carodejnici ci co. Tak jsem rikal, ze muzu jit k homeopatce nebo taky nahaty plavat za uplnku v sudu s uhori, coz je tak stejna picovina, jen mi to prijde dustojnejsi a levnejsi a kdyz na me prestala jecet (mozna to bylo zaklinani, nejsem v tom jeste odbornik) tak jsem s tim, ze tohle nedam sel na pivo naproti. Ale ja se fakt snazil, 3x jsem zopakoval, ze si to nemyslim a nechci se o tom bavit, ale poznamku o tom, ze ti doktori vi stejne houby jsem uz nezvladl. 15 minut ta lekce trvala. Tehdejsi pritelkyne, ktera me tam vzala se prvne smala a pak mi nadavala, ze jsem si to taky mohl odpustit, ze to je soukroma lekce, tam me uplne nezapre a, ze k pani uz chodi dva roky a ted to musi poslouchat 😄

Nic proti joze, ale ja tam sel stejne jen proto, ze tam chodila se segrou (dvojcetem) a nevim proc jsem se na ty holky vedle sebe v tom obleceni ve kterem cvicily celkem tesil. To je jak s tim plazovym volejbalem, chlapsky me moc nebere, zahada.

Ale uz uvod me nastval, protoze segra neprisla, ze ji neni dobre. Navic jsem musel smutek umne skryvat, protoze tyhle narazky od doby, co jsem si je jednou spletl na koncerte a dal pusu segre, nebyly pro moje preziti na tomhle svete uplne bezpecne. 

No kazdopadne nevim proc, ale uz jsem nebyl nikdy pozvan. Takze moje kariera jogina neslavne skoncila po 1 a 1/4 lekci. 

Ja to rikam porad, ze nevim proc se deji spatne veci dobrym lidem 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, zceyee napsal:

Ten sud s uhori za uplnku me ted docela laka, to musim nekdy zkusit.

Jj ti uhori nechaji ve vode lecivy otisk a pry staci vodu prevarit v jejich stinu jak doporucuje Grygar 😀

Jen v ni musis pak byt dost rychle, od namixovani po vyprchani toho jejich otisku ve vode k vypiti by se tva ruka od stolu k ustum musela pohybovat pres rychlost svetla, jak taky argumentuji. Takze je lepsi pouzit primo uhore a tedy jsme si dokazali, ze to je ucinejsi nez homeopatie. Asi to zacnu nabizet lidem. 

                 #homeopathy

  Challenging science and common sense

since

                          1810

To je dobry na triko mimochodem 😄 jen Homeopathy since 1810 velkym pismem a boltem a malym to mezi. A pak to prodavat na nejakych jejich setkanich carodeju. 

 

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, vojta1 napsal:

Jo nějaké tinder rande, šli jsme zrovna ke mně a zeptala se mě jaké jsem vlastně znamení.... 

Já si z toho udělal nějakou lehkou legraci (jak se můžeš na tak zásadní otázku ptát, až tak pozdě) a ona, počkej to je důležité atd. Já přidal dál a pak se urazila a šla domů. 

Mi to přišlo vlastně celé zábavné. Ale jsem na tyhle nesmysle dost alergický. Mojí bývalé přítelkyni třeba homeopatka řekla ať nechodí na tu operaci cysty, že jí to těma homeopatikama rozpustí i bez zákroku. No poslechnout jí, tak dnes nejspíš nemá ty dvě krásné děti. Já už měl problém vydýchat, že tam chodí, ale tak ona měla RS a říkal jsem si, že když jí to "pomáhá" a neškodí. Jo a taky jí doporučila nebrat prášky atd.. ona by jí i poslechla asi v obojím, kdyby mi to naštěstí neřekla. Teď když si to shrnuji, tak nechápu jak jsme spolu mohli být tak dlouho :)

Strašní idioti tihle lidi. 

K homeopatii má supr popis tady sisyfos, kdyby si chtěl někdo počíst. Jojo kdepak prodávat lidem v nejtěžších chvílích života vodu s "otiskem" to jsi kanón.

https://www.sisyfos.cz/clanek/41-homeopatie

 

 

A přitom stačilo podívat se na svůj horoskop, kde by jsi se dozvěděl, že dnes večer žádný sex nebude. Příště si udělej horoskop, nebo aspoň na stejnou otázku, řekni Kozoroh. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Som na dovolenke v grécku 
Isiel som zjebat typka ze ma cely den uteraky polozene pri bazéne a blokuje lehatka, pritom prvykrat sa tam ukaze o pol štvrtej, uz som mal anglicky elaborat nachystaný a potom som zistil..... Ze sa neprekvapivo jedna o ceskeho turistu...

My byli v resortu jednou a nikdy víc. Ale na Krétě se s tím nemazali. Lidi vstávali v 6, aby si dali ručníky na lehátka a šli zas chrnět. Plavčík je v 8 hezky naházel do bazénu a bylo volno.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, vojta1 napsal:

Nic proti joze, ale ja tam sel stejne jen proto, ze tam chodila se segrou (dvojcetem) a nevim proc jsem se na ty holky vedle sebe v tom obleceni ve kterem cvicily celkem tesil. To je jak s tim plazovym volejbalem, chlapsky me moc nebere, zahada.

Ale uz uvod me nastval, protoze segra neprisla, ze ji neni dobre. Navic jsem musel smutek umne skryvat, protoze tyhle narazky od doby, co jsem si je jednou spletl na koncerte a dal pusu segre, nebyly pro moje preziti na tomhle svete uplne bezpecne. 

Žiju asi nějaký nudný život....fakt Tinder rande takhle fungují i v realitě a ne jen ve filmech? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, vojta1 napsal:

Ha a ja si to o Tobe myslel, ze v tom beztak jedes 😀

A jeste jednu ze zivota s temahle blbinama.

Mi jednou instruktorka jogy rikala, ze se mam vykaslat na imunosupresiva, protoze doktori vedi houby a jit prave k jeji kamaradce homeopatce nebo lecitelce nebo nejake carodejnici ci co. Tak jsem rikal, ze ...

Ty jsi zkrátka ještě elév. V následujících lekcích zjistíš, že je pohodlnější mít ve slovníku fráze jako... "no jistě miláčku"... "to zní zajímavě"... "no vážně"... po čase vypilované na "hmm"... "hmmm"... "ahmm".... Ale rozhodně se nepouštíme do akcí typu jóga!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, azeppelin napsal:

Ty jsi zkrátka ještě elév. V následujících lekcích zjistíš, že je pohodlnější mít ve slovníku fráze jako... "no jistě miláčku"... "to zní zajímavě"... "no vážně"... po čase vypilované na "hmm"... "hmmm"... "ahmm".... Ale rozhodně se nepouštíme do akcí typu jóga!

Vojta má dobrou strategii.. protože návštěvou jógy 1) Si užije pohled na cvičící a 2) zvýší svoje šance na sex... a tom náš celý chlapská život je, ne? 🙂 Akorát na to Vojta jde rychleji, než výše uvedenými frázemi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, safi napsal:

Žiju asi nějaký nudný život....fakt Tinder rande takhle fungují i v realitě a ne jen ve filmech? 

Nedávno mi někdo vysvětloval, že Tinder je vlastně jen o tomhle :) Přehled si člověk musí udržovat.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy v zimě, tu ve vlákně na filmy, proběhnul odkaz na doku-film Podvoník z Tinderu, dostupné na netflixu, shlédnutí lepší jak tisíc slov.

https://www.csfd.cz/film/1130322-podvodnik-z-tinderu/prehled/

Upraveno uživatelem alky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak se mi ten zítřek nevede- máma ze zdravotních důvodů nemůže přijít, znama- oddávající má angínu, bude záskok, dort a kytka až dnes večer, mě ten oblek tak nějak sere, účes nevěsty až zítra ráno, zdobit auta nechci,..... A na moje suskani, že tu saskarnu teda odlozime, se mnou nikdo nemluví. Ach jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...