Jump to content

Recommended Posts

před 10 hodinami, Ajaj napsal:

197 mailu? Ty sis bral dovolenou jen pres vikend?

Je to překvapivé, ale musím se zamyslet, jít do projektu a smyslplně odpovědět. Mailu co rovnou mažu - jako děkuji za odpověď a pod. rovnou mažu.

A s námětama je to o trochu horší- pracuju se znalostí místopisu, protože podklady v programu se kterým pracuju se v rámci šetření neobnovuje už cca 6 let ( takže je tam polovina značek a pod. ).

Ale jinak si nestěžuju :-)))

Tak dnes mám za sebou 45 minut v busu MHD a rouškou na puse. A prvne si preju potkat toho, kdo tohle vymyslel (večer a v zizkovskem podchodu směrem do Karlina). 

Od 15:00 mi započala karanténa...  Nakoupil jsem pět pixlí barvy, a snad natřu letos plot, což jsem už ani nedoufal, že by se mohlo podařit....

před 41 minutami, mAra_ napsal:

Od 15:00 mi započala karanténa...  Nakoupil jsem pět pixlí barvy, a snad natřu letos plot, což jsem už ani nedoufal, že by se mohlo podařit....

Tisíce lidí sní o karanténě tvého stylu, hlavu vzhůru a drž se 👍

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

zizkovskem podchodu směrem do Karlina

Spíš v obráceném směru, na žižkov, do karlína by ti možná z kopce v zdrhnul... (v Karlíně jsem leta bydlel, tak proto ta znalost místopisu).

Naopak, z kopce Kuncakovi nezdrhnes! Ma to spravne. 

před 9 minutami, nickolas napsal:

Naopak, z kopce Kuncakovi nezdrhnes! Ma to spravne. 

Přesně, do kopce bych se zadejchal, z kopce to rozkoulim a nemáš šanci. To jsou ty zkušenosti :-). 

před 23 minutami, African napsal:

Tisíce lidí sní o karanténě tvého stylu, hlavu vzhůru a drž se 👍

Kdo chce do karantény, ať se jde otestovat.

Kdo chce mít ofiko coronu, ať se jde taky otestovat.

:D

Suhlas, myslim ze medzi coronaparty a frontou na test nebude velky rozdiel.

No hoši. Radost mi to úplně neudělalo... Na testy jdu zítra, hygiena mi volala dnes.  Jako doufám, že to bude negativní a já natřu plot jestli mi fakt neco je a projevi se příznaky.. no nevim. Od nás z kanclu už tři lidi to mají a jeden úplně v pohodě, dva mi to líčili jako by zrovna umírali . Těžko říct, že je to výhra.

Jo, tam byli moji kolegové (jeden tři, druhý tři a půl a třetí čtyři hodiny a nedostalo se na něj)...  Já to mám nařízené do Jablonce, ale co jsem slyšel, je to dost podobné...

Až pak nějaký kokot bude říkat v telce jak to zvladame, tak tohle bych mu omlatil o hubu...

Šak ti lidi i kdyby byli zdraví nakazí se v té frontě....

Edited by mAra_

@mAra_ Hlavně bacha ať Tě nějaký všímavý kolemjdoucí neudá za porušování karantény, že ten plot natíráš i zvenku... :speak_cool:

PS: Kdyby aspoň to pojebané testování (kde doručený výsledek kvůli šílené době zpracování beztak dávno nemá význam) bylo striktně rozdělené na lidi s příznakama a bez, tohle je fakt jak voucher na Kýbl Párty :skull:

před 8 minutami, Radek124 napsal:

@mAra_ Hlavně bacha ať Tě nějaký všímavý kolemjdoucí neudá za porušování karantény, že ten plot natíráš i zvenku... :speak_cool:

PS: Kdyby aspoň to pojebané testování (kde doručený výsledek kvůli šílené době zpracování beztak dávno nemá význam) bylo striktně rozdělené na lidi s příznakama a bez, tohle je fakt jak voucher na Kýbl Párty :skull:

To je cajk 😄 já mám plot tak zhruba metr od hranice pozemku... Takže i když za plotem tak pořád na svojem.... 

Edited by mAra_

To je cajk já mám plot tak zhruba metr od hranice pozemku... Takže i když za plotem tak pořád na svojem.... 
Ty voe Máro tak to je ohrožen sraz. :-) Hlavně abys byl cajk. Jinak jsem zvědav jak to bude pokračovat, když zatím je léto a do jara daleko :-)

No celkem mě naštvalo, že mi shořelo auto...

kua drát.

Takže inzerát kde nějaký povoz poptávám stále platí...

IMG_20200916_135418_8676.jpg

No ty woe, tak hlavně že se ti nic nestalo.