Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

S kým letíš a z kterého letiště ? 
Já mám za tři týdny Londýn v plánu, tak se začínám bát  ... ale trochu spoléhám na to, že s British Airways na Heathrow to klapne
Jardo, my letěli z Burgasu,ale letadlem,které mělo přiletěť z Londýna. Nakonec sekera "pouze" 2 hodiny. Nechci strašit, ale Heathrow je prý momentálně katastrofa.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Petr R napsal:

TopGun 2. Podle recenzi nejlepší film poslední doby…. Jedničce to nesahá ani po kotníky. Kromě efektů je ten děj tragickej, útrpně dlouhý psychologický scény, opakovaný scény z jedničky, bombardování továrny v neznáme zemi, kde jsou v provozu F-14 (vyvezly se pouze do IRN, ale kde tam vzaly stíhačky 5-tě generace????), těžko uvěřitelné bitvy a manévry, prostě slátanina ukazující úpadek dnešního Hollywoodu. Nejhorší je ten přechod z prostředku výcviku do ostré akce, po krátkém seřvání od admirála a uvedený scénou v parádní u formě na pláži, kdy dost dlouho trvá, než se divák dozví, co se vlastně děje. Specifika US NAVY, kdy kapitán (námořní) je vlastně plukovník a jeho žáci poručíci jsou vlastně kapitáni, převedeno na armádu/letectvo/naše reálie je už spis záležitost dabingu. A to nejsem nejakej fanda tohoto žánru. 

Mne sa to páčilo, už len z dovodu, že tam nebola žiadna woke agenda ani gender nezmysly. Bohužiaľ latka je dneska takto nízko 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem starej, tak jsem blbej, cesta zpět domů od moře o 4 hod rychlejší než tam, ale mohlo to bejt ještě lepší kdybych zase nevymýšlel "lepší" trasu. Za hromadu cest už mám vychytanou trasu přes Maďarsko co mi pasuje, bohužel jsem se ve své blbosti na pumpě kouknul jesti někde není kolona. Bohužel někde kolem Siofoku byla, tak jsem to ještě před Balatonem střihnul nahoru. B..ha jeho, 30,40,60,40,25.....hodinu jsem neviděl vyšší rychlost na tachometru. 🤣

A ještě mě navigace dorazila kdy mě za Csorna poslala zase do nějakých prdelovic, kde to bylo o dalších 2,37km kratší ale dalších 40 min v prdeli. 😠

Jinak to byla krásná dovolená. 

ps. zelená plánovaná cesta, červená je nehoda modré jsou prdelovice n.1 a n.2

IMG_20220725_004339.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Petr R napsal:

TopGun 2. Podle recenzi nejlepší film poslední doby…. Jedničce to nesahá ani po kotníky. Kromě efektů je ten děj tragickej, útrpně dlouhý psychologický scény, opakovaný scény z jedničky, bombardování továrny v neznáme zemi, kde jsou v provozu F-14 (vyvezly se pouze do IRN, ale kde tam vzaly stíhačky 5-tě generace????), těžko uvěřitelné bitvy a manévry, prostě slátanina ukazující úpadek dnešního Hollywoodu. Nejhorší je ten přechod z prostředku výcviku do ostré akce, po krátkém seřvání od admirála a uvedený scénou v parádní u formě na pláži, kdy dost dlouho trvá, než se divák dozví, co se vlastně děje. Specifika US NAVY, kdy kapitán (námořní) je vlastně plukovník a jeho žáci poručíci jsou vlastně kapitáni, převedeno na armádu/letectvo/naše reálie je už spis záležitost dabingu. A to nejsem nejakej fanda tohoto žánru. 

Hele, to neni dokument. Ani film, u kterýho bys měl přemejšlet :D

Jinak podle mě byl Top Gun taky lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, safi napsal:

Covid nějak řádí.... dost mých kamarádů a známých mi dnes zrušilo společné akce protože covid...

Jojo, je to tak, jak píšeš. Je to svinstvo no ... ale snad už to nebude jak v minulých letech tak hrozné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, guzmic napsal:

Jak jsem starej, tak jsem blbej, cesta zpět domů od moře o 4 hod rychlejší než tam, ale mohlo to bejt ještě lepší kdybych zase nevymýšlel "lepší" trasu. Za hromadu cest už mám vychytanou trasu přes Maďarsko co mi pasuje, bohužel jsem se ve své blbosti na pumpě kouknul jesti někde není kolona. Bohužel někde kolem Siofoku byla, tak jsem to ještě před Balatonem střihnul nahoru. B..ha jeho, 30,40,60,40,25.....hodinu jsem neviděl vyšší rychlost na tachometru. 🤣

A ještě mě navigace dorazila kdy mě za Csorna poslala zase do nějakých prdelovic, kde to bylo o dalších 2,37km kratší ale dalších 40 min v prdeli. 😠

Jinak to byla krásná dovolená. 

ps. zelená plánovaná cesta, červená je nehoda modré jsou prdelovice n.1 a n.2

IMG_20220725_004339.jpg

Jezdíš nějak divne. Z Letenye jedu na Zalalovo do Szombathely- slušná cesta, dá se tam jet 80-100 vpohode a ze Szombathely máš už dálnici a ta byla loni prázdná ( na 60 km jsem předjel 3 auta a mě předjeli 17 aut). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, eskimak napsal:

Nejako si nedokazem predstavit ist takuto cestu v sezone inak ako podla Waze. Je uplne jedno kde sa mi jazdi lepsie, prakticky zakazdym ma to cez madarsko posle jemne obmenenou trasou, aby som sa vyhybal zapcham. Preco si to robite? 

Souhlas. Pravda, Waze má občas tendenci poslat člověka na silnice 3. třídy úplně zbytečně, ale jinak než podle waze nejezdím ani do Chorvatska, kde už x-let jedu úplně stejnou cestu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mi fakt rve srdce🥲 český švýcarsko to poslední roky hrozně odsírà, povodně, kůrovec, požàry. Ta krajina se krute měnî. Je to smutný..foceno dnes, když jsem odjížděl z chalupy.. v noci se nebude hasit, má foukat vítr.. nic moc vidina.. 

68AC6CE7-2A3B-4A1E-BDCA-82746E7D0709.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, nickolas napsal:

@guzmic, ale i ostatní…v celkovém souhrnu ceny dovolené je rakouská i slovinská známka prd. Jezdím tak už leta a nebudu měnit. Než v Maďarsku přečtu název odbočky, jsem o dvě jinde. 

Cena tej AU+SLO znamky urobi asi +10% ceny cesty. V porovnani s cenou dovolenky zanedbatelne, ano.

Ale mam pocit ze Guzmic vyraza zo Slovenska, a ta cesta cez Madarsko je proste omnoho lepsia. Nespocetne krat som siel oboma sposobmi, no posledne roky uz len cez Madarsko, neda sa to porovnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, tikzot napsal:

Tohle mi fakt rve srdce🥲 český švýcarsko to poslední roky hrozně odsírà, povodně, kůrovec, požàry. Ta krajina se krute měnî. Je to smutný..foceno dnes, když jsem odjížděl z chalupy.. v noci se nebude hasit, má foukat vítr.. nic moc vidina.. 

 

Jsme odtamtud 30 km na východ. Tohle se celé odpoledne táhlo nad městem, v noci intenzivní smrad spáleniště...

20220725_162010.thumb.jpg.448cc9d4049ebb43b363bd484fdaedae.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...