Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Syn (5 let) si dal u Mekáče double cheesburger a ty dementi mu připravili verzi pikant ve které měl vrchovaté množství chalapenos - tak brečet jsem ho dlouho neslyšel a kdyby byl alergickej tak je po něm. Nezjistit to až v autě za Brnem tak to tam někomu narvu do očí (ty papriky). 

Asi budu muset napsat yum yum yum kontrolorovi Forejtovi. Děcka mekáčem necpem, ale občas prostě burger vydyndaj. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 21 minutami, H-B napsal:

Tvl kazdy zhruba dva roky poslednich 6 let se mi dari pekne posunout s prijmama. Ale diky rustu prumerny mzdy, cen a  aktualne i inflaci mi pocitove  prijde ten posun tak poolovicni oproti jeho nominalni hodnote. Ach jo 

to si taky poslední dobou říkám 😕 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 8. 2022 v 10:07, African napsal:

Email s opětovným výrazným zdražením materiálu...nasrat...zbytek výroby přesunujeme do Rakouska, kde konec konců již máme přesunuto 80%. A ještě si dávám rok a přesunu tam i svoji famílii, když vidím jak se to u nás pěkně sere....🤬

Cena steel.png

Včera jsem byl za mladým v Rakousku a tam se nic neděje, vše v hospodàch stojí jak před rokem…., sám se diví co se to v čechách děje s cenama….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak dnes mě mrdky chorvatské 2x vytočili. 2x kafe v jakémsi stánku bez obsluhy za téměř 200 kč. A pak druhej frajer v restauraci za pizzu vodu a malej salátek chtěl 340 kun, mu říkám žádné burgry jsem neměl. Něco mlel a za to že mě chtěl ojebat se ojebal o tuzér. Nakonec tedy prý omyl v restauraci kde byli jen dva hosté a 150 kun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, M3maniac napsal:

Včera jsem byl za mladým v Rakousku a tam se nic neděje, vše v hospodàch stojí jak před rokem…., sám se diví co se to v čechách děje s cenama….

Všichni chtějí být do roka a do dne bohatí, no a trochu jim nedochází že brzy většina z nich zavře krám 😝 Tady jsou všichni z toho zdražování tak vymatlaný už, že nám dnes jedna pipina zdražila zboží, které u nich máme již tři roky vyrobené a postupně dle dohody ho odebíráme. Kráva už nevěděla kudy kam a že prý ve skladě musí taky svítit, Kriste na nebesích, kam jsme to dopracovali..... řekl jsem ji ať si to tam nechá, před chvílí email že zanechá starou cenu, ale že musíme odebrat všechno. Odepsal jsem, zítra odvezu a spolupráci ukončujeme s okamžitou platností ať má příjemné spaní kravka nenažraná... Prostě takhle na ně, nekupovat!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rodina i firma najela do režimu "nasrat"..ze začátku jsem z toho měl smíšené pocity, ale čím dál víc jsem přesvědčený, že jiná cesta nevede a dokonce mě to začalo i bavit. Jinak se doma shodneme, že šetrnější způsob života a vědomá skromnost měly přijít už dávno bez ohledu na všelijaké krize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@M3maniac Příště nemusíš ani k ojebávačům do Chorvatska - vzpomeň si na Archu v bažině před královopolským Tescem, jejich ambiciózní cenovky a porce na talířích spíš namalované. Jeden si u toho se slzou oku vzpomene na devadesátá léta a podobně nesmyslné špajzekarte na královské cestě, s tehdy populární (česky psanou) poznámkou "naši polovic" :whistle:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, H-B napsal:

Tvl kazdy zhruba dva roky poslednich 6 let se mi dari pekne posunout s prijmama. Ale diky rustu prumerny mzdy, cen a  aktualne i inflaci mi pocitove  prijde ten posun tak poolovicni oproti jeho nominalni hodnote. Ach jo 

https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Phillipsova_křivka

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...