Jump to content

Recommended Posts

před 5 minutami, Vladar91 napsal:

To je dřiny v té státní správě, za 3 týdny dovolené 160 emailů, teď vidím že máš v práci i komplet hodinářské nářadí :D
Každopádně smůla snad nebude stát raketu když je GS

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Bylo to v "poledni pauze". Sice v 16vhodin, ale věřte nebo ne, teprve v té době jsem měl chvilku oraz. Myslel jsem si, že si odpočinu a místo toho jsem se tam plázil po kanclu. 

@kuncák7 jeje jeje, krasne vzpominky na zkracovani tahu u GS. Me tenkrat taky ten srobek spadnul...do koberce s 5cm chlupem 🤣

Tak mi volali z hygieny, že jsem měl ryzikový kontakt, 10 dnů karanténa a dvakrát na testy. Oser. 

před 1 hodinou, prischera napsal:

Kamarádka s výhodami? default_smile.gif A potěšilo tě to, nebo naštvalo? default_smile.gif :)

No určitě mě to nepotěšilo, ještě jde k doktorovi, tak uvidíme. V každém případě tedy Tátou nebudu, musím totiž vynechat prášky co beru, kdybych chtěl, jinak riskuju vážné poškození vývoje toho plodu.... Myslím, že to bude v pohodě, ale když mi řekla jak dlouho už má zpoždění, tak jsem si vzpomněl na Charlieho v Dva a Půl chlapa:

před 1 hodinou, ragu napsal:

Tak mi volali z hygieny, že jsem měl ryzikový kontakt, 10 dnů karanténa a dvakrát na testy. Oser. 

No tak koukam ze tohle je krasnej nastroj proti lidem.

No tak koukam ze tohle je krasnej nastroj proti lidem.

Taky mě to napadlo. Nikdo se mě na nic neptal, nevím kdo to byl, prostě čau, jdeš do karantény a dvakrát na testy. S tímhle se dá někomu sakra znepříjemnit život.

A co kdyby se tam nešlo, na ty testy?

Někde na to bude protokol. Podle mě tu lékař nemusí ukončit karanténu bez dvou pozitivních testu. Zítra tam budu volat tak dám info. Ostatním doporučuju neuvedat neznámý čísla (u mě ‭227 272 061‬).

Zrovna sem se chtel zeptat jak zacinalo cislo. A tys jim nadiktoval svy udaje kdyz volali? Takze jakmile se nekdo predstavi jako hygiena, hned zavesit s tim ze nemam zajem o reklamu.

Jinak si dokazu predstavit ten shitstorm kdybys to tu napsal o par mesicu drive takhle. :D

Edited by zceyee

před 18 minutami, ragu napsal:

Někde na to bude protokol. Podle mě tu lékař nemusí ukončit karanténu bez dvou pozitivních testu. Zítra tam budu volat tak dám info. Ostatním doporučuju neuvedat neznámý čísla (u mě ‭227 272 061‬).

To je divné. Teď to řešil kamarád, který měl kontakt v práci s pozitivním člověkem. Tím, že nemá žádné příznaky tak ho praktik poslal do karantény a dnes mu po deseti dnech karanténu ukončil. 

Na testy prý vůbec chodit nemá, že tam to leda chytne a nestíhají. Ale s hygienou teda v kontaktu vůbec nebyl. (Praha) 

Kolega v praci.. kontakt s pozitivním ve čtvrtek, volala mi hygiena v nedeli (uz to čekal, mel info od dotyčného), ze tuhle stredu ma jit na testy, mezitim karantena, a kdyz prvni test negativni, tak mu karantenu zas v nedeli ukonci..

Vzhledem k tomu, ze uz si par rodinnych prislusniku proslo nakazou mne bavi celkovy pristup. 

Prvni akce pri pozitivnim zjisteni u clena rosiny, pak testovani zbytku rodiny:

- prijela vojenska sanitka, vystoupili tri kosmonauti, akce jak z holyvudu, udelali vytery, pak se dole odmorovali jak v Cernobylu.

Druha akce asi o dva mesice pozdeji, zase pozitivni v rodine...

- prijela normalni sanitka, vylezl sofer a sestra v oblicejove masce. Ona delala stery, on stal bez cehokoliv jen o par schodu niz a zapisoval.

Treti akce. Primy kontakt s nakazenym v ramci prace u ex. Kliniku zavreli a ji po telefonu sdelili, ze si ma zajet do vedlejsiho mesta na stery. 

Jo a u vsech pozitivnich zadne priznaky, jen jeden mel jeden vecer lehce zvysenou teplotu. Z  toho dva byli "rizikovi". 

Jo a hygiena zadny zajem ani reakce, vsecko si obvolavali sami. Jen jednou, kdy to jeden kaslal, taxe ozvali 4-ty den. 

Může mě vůbec někdo nutit k tomu, abych si nechal udělat testy, když nebudu chtít a jestli jo, tak na základě čeho?

Nerekl bych, ze Te muze nekdo nutit. Jedine, co Ti muze prijit je takovy dopis z hygieny, ze Ti narizuji karantenu. Pri nedodrzeni je tam vyhruzka pokutou v milionech. Ale to si asi videl, posilaji to pri karantene. S tim mam taky historku. Je to doporucene (mozna dokonce do vlastnich rukou), ale posta jen vhodila listek, ze si to ma.vyzvednout, ze nebyl zastizen. Tak volal na postu, ze je v karantene, at mu to koukaji donest, ze je doma. Na to mu odvetili, ze mu to nemuzou donest, kdyz je v karantene, ze by se postacka mohla nakazit a potrebuje podepsat doruceni. Takze nic. Papir si vyzvedl az po ukonceni karanteny :-D.

Teď jsem od 6.15 do 8.30 počítal na jednom místě chodce, protože si jeden wocas vzpomněl, že by tam měl být přechod - za víc jak 2 hodiny jsem tam napočítal 7 lidí- SEDM. Už fakt nevím, co takovejmhle slušně odepisovat. Ztracenej čas.

No kdyz to ctu, uz aby nekdo na tohle tema natocil komedii, protoze tohle proste nevymyslis.(tohle bylo k tematu korona)