Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Včera večer jsem přijel z týdenní panské akce a doma nový rozpis záloh - teplo 7x vyšší, teplá voda jen 3,5x.

Městskému podniku vypověděl dodavatel plynu smlouvu už 7.9., ale veřejnosti to město na radu právníků dalo až o měsíc později. Volby prý v tom nehrály žádnou roli. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělal jsem na zahradě a něco přehnal. Nějaká ta námaha, zpocený záda, začalo to pobolívat. Ale nic tragického, některé pohyby problematické. Za pár dní to přešlo a já se zas do něčeho pustil, přenášeli jsme plastový skleník. On není moc těžký, spíš je problém s terénem, rozkopaná zem a já cítil že to není dobře. A teď nevím jak bych si sednul, chodím zkroucený a když si lehnu tak vstávám s největším sebezapřením. Dnes jsem si udělil odpočinek, dělám opatrné pohyby a doufám že to poleví. Pokus o namasírování jakousi smrdutou mastí byl dle mínění pozorovatelů velmi komický, dle mého mínění.... myslel jsem že se pochčiju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uřvaná dcera ráno kápla božskou, že jí "někam, neví jak" do svinčíku co má ve svým pokojíku utekl gekon, kterýho si před pár týdny na zapřenou pořídila.
Jestli si myslí že jí budu pomáhat s hledáním tak to je zlatíčko na omylu - ještě bych tu potforu někde zašlápnul, nebo by ji vyšťoural a slupnul jezevčík 🦎

image.thumb.jpeg.471746d9dcd664dd62f4a0736fab3f46.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Radek124 napsal:

Uřvaná dcera ráno kápla božskou, že jí "někam, neví jak" do svinčíku co má ve svým pokojíku utekl gekon, kterýho si před pár týdny na zapřenou pořídila.
Jestli si myslí že jí budu pomáhat s hledáním tak to je zlatíčko na omylu - ještě bych tu potforu někde zašlápnul, nebo by ji vyšťoural a slupnul jezevčík 🦎

image.thumb.jpeg.471746d9dcd664dd62f4a0736fab3f46.jpeg

Čekám na sázky, kdo na něj šlápne první :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@AmerickejNa jaře bylo hvězdě 18. 

Tetinu kočku angažovat nebudu - by se mi servala se psem a ještě bylo po ní zbylo všude plno chlupů. Spíš tipuju že po nějaké době najdeme malou seschlou mumii někde u trubek topení, nebo v některé bedně s hadrama a jiným "nepostradatelným" svinčíkem (po zkušenostech z dřívějška jsem si při rekonstrukci schválně dával záležet aby tam prasisko mělo plovoučku, skříně, postel i křeslo bez nožiček) - ale babská kreativita a bordelářství evidentně nezná mezí. Chudáci cvrčci prozatím smutně cvrkají v krabičce na parapetu a čekají na svůj bídný osud, aby je mohl sežrat druhej "rohatej" gekon, zavřenej v druhým terárku. Přiznám se že na určité druhy "chovatelství" nemám žaludek - zlaté staré, líné, hluchnoucí, věčně ospalé a občas smrdící psisko... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Madam už je zpátky ze školy, takže pátrání po ještěrovi pokračuje. Akorát hvězda kápla božskou že se jí ten potfor bez přísavek (tenhle konkrétní má jenom drápky) nevyškrábal ze skleněnýho terárka, ale "někam se zatoulal" když ho dlachnila v posteli a usnula při civění na trubku ...při otevřenejch dveřích na chodbu, takže už může bejt úplně kdekoliv, psí žaludek nevyjímaje :skull:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědav, co poradí místní teraristé. Každopádně bych v každé místnosti nechal mělkou misku s vodou. Až sežere vsechny domácí pavouky a rybenky, zacne se shanět po potravě a tehdy by sla vymyslet nejaká pastička z petlahve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s tou vodou je dobrý point. Taky by šlo nalákat na nějaký lokální ohřev. Pokud doma nemáte podlahovku, za předpokladu že netopíte, bude mu chladno. Nějaký topný kámen, či folii. Tam by jste ho mohli v noci najít. Ve dne bude někde chrápat.

Upraveno uživatelem shewcza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...