Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ráno koukám, že na sebe nemám jak šplíchnout toaletní vodu, prostě není. V sobotu jsem se vracel s kamarády z Tenerife a na letišti mi ji vybrali z odbaveného kufru. Očividně prošel prohlídkou, otevřená toaletní kabelka a pouzdro na edc záležitosti, na první pohled nic nescházelo. Tak schází. Má to někdo zapotřebí, brát napůl vystříkaný parfém někde mezi proprděnými trenkami? Nebo jsem snad porušil nějaké pravidlo, o kterém ovšem nevím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Radek124 napsal:

Že jsem byl dneska ráno v pneuservisu za pitomce. Rozespalej jsem nechal manželčin promrzlej mixér (kvůli neutrálu v nažvejknutým stavu) zvednout na zvedák - no co, hybridní start start-stop motor vypne a dál bude to jenom otravně pištět, jako obvykle. Jenže než tam nakutáleli a nasadili kola, začaly poblikávat světla (které mě pitomce před zvednutím nenapadlo vypnout a v šeru se rozsvítily) a začal jsem tušit problém. A taky že jo - letitá bootovací baterka polochcíplá, displeje poblikávaly a parkovací brzda hlásí error. Tož všecko vypnout, počkat - nic. Sáhnu po telefonu že brnknu AD jestli na to není nějaký hack - mobil zapomenutej doma. OK, otevřít haubnu, baterka 12,1V - takže vydyndat nabíječku, hodinka přátelské konverzace (naštěstí měli dopoledne volno - další 2 lidi se jim cestou vybourali) - a brzdy furt kouslé. Nakonec jsem musel potupně vydyndat mobil, v počítači najít telefon - a když se mě servisní technik na druhém konci zaskočeně zeptal jestli jsem si třeba při vystupování nezašlápnul parkovací brzdu (ten pedál jsem jinak nikdy nepoužil a v zamáčknutém stavu není ani vidět), začal jsem tušit že mám dneska asi den debil. Tož jsem chlapům přihodil aspoň pár stovek na lepší oběd - a budu doufat že svůj dnešní příděl smůly jsem si tímto vyčerpal...

 :bangin:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Beladona napsal:

Tak dnes jsem se dověděl, že umřel kamarád a dlouholetý člen Chronomagu Petr Votruba, PEVO. Jsem z toho fakt smutnej. Byl to dobrej chlap 😓

Coze?! Tak to je hrozny... Sakra... :-((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bert před týdnem: Dobrý den, rád bych si koupil Vámi nabízený pool stůl. Máte trochu zmatek na webu, potvrďte mi prosím, že je cena X platná a dodání, že je do měsíce.

Kravka dnes po mailu: Cena X je platná, dodání do měsíce asi taky, ale musíte jestě zaplatit dopravu 12000 a montáž 5000.

Bert do telefonu: Dobrý den, žádnou montáž ani dopravu od Vás nechci, chci jenom stůl, tento naložíme ve Vaší prodejně ve městě Y.

Kravka do telefonu: No, tak to nám budete muset zaplatit tu dopravu z Německa, viděla bych to tak na 8000.

Tohle fakt ještě funguje? Nasrat ku-va. U kohokoli jiného, jen ne u nich!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 12. 2022 v 23:15, Beladona napsal:

Tak dnes jsem se dověděl, že umřel kamarád a dlouholetý člen Chronomagu Petr Votruba, PEVO. Jsem z toho fakt smutnej. Byl to dobrej chlap 😓

Už druhej kluk, chlap. za poslední měsíc. Smutné !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, milomac napsal:

A řidič se pak objevil, ne ? Rozehříval, škrábal okna a rozjelo se mu to asi ....

No vypadalo to, ze skrabal a se zarazenym kvaltem nastartoval zvenku auto, ja slysel jen doprdele a pak uz jsem se psem zdrhal protoze to nedrzelo smer a zatacelo na nas 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už potřebuju dovolenou- dneska jsem mířil na jednání o umístění zastávek BUS a komplet vše zapomel v kanclu. Takže na místě místo pásma a projektu, šlapu jako blb cestičky, počítám kolikrát se mi tam vejde bota a to vše nemám kam zapsat a ani nafotit ( neměl jsem ani mobil a ani tužku a papír). V kanclu jsem to teď vše převáděl do metrické soustavy a kreslil po paměti. Do hajzlu práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, kuncák7 napsal:

Už potřebuju dovolenou- dneska jsem mířil na jednání o umístění zastávek BUS a komplet vše zapomel v kanclu. Takže na místě místo pásma a projektu, šlapu jako blb cestičky, počítám kolikrát se mi tam vejde bota a to vše nemám kam zapsat a ani nafotit ( neměl jsem ani mobil a ani tužku a papír). V kanclu jsem to teď vše převáděl do metrické soustavy a kreslil po paměti. Do hajzlu práce.

No, musím Tě pochválit. Dál na sobě takhle pracuj a třeba jednou:

zememeric.jpg.194bf978ba13c853df3f2a1ecc91fa26.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasrali mě v hotelu v Ostravě, přitom taková blbost. Převčírem si dělám rezervaci, cena je 90 EUR. Přijde mi potvrzení, 90 EUR. Přijedu, na recepci že to rovnou zaplatim, kartou, slečna podá terminál, mluví o parkování asi za 250, já že dobrý.. pípnu kartou a koukám na účet, že je to asi 2600 s parkovánim a nějakym poplatkem. Tak řikám počkejte, proč platim ubytko 2300, když to má bejt 90 EUR? A že prej to tak maj v podmínkách, že maj Euro za 25,50. Řikám no dobrý, mám číst, je to fuk.. pak mi to nedá a samozřejmě že v podmínkách maj, že cena se účtuje v EUR. Jako čert vem to kilo, ale je to takový osírání.. a ještě se ze mě snažej dělat debila.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...