Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

K zivotu me neprobrala v TV ani Cesta do praveku ani Nezne kure. Vecer vyzkousim Lasku rohatou s Tanou Pauhofovou, Na ni jsrm hodne senzitivni. Ale jestli ani ona nezabere, je to na testament.

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, African napsal:

Dneska kolem zákazníků 600km od rána autem a bylo to upřímně o život, jsem rád že jsem ve zdraví doma 🙏 Hlavní tahy docela na pohodu, ale co se dělo na těch vedlejších jsem už dlouho neviděl....

DSC_3962.JPG

Houby zimni gumy, tohle uz chce nazout brusle. Ted jsem se neceho podobneho zbavoval dve hodiny a pak mi pekne cukalo u zadku, jestli mi to nekde na zbytcich neuklouzne a nezastavim se dole az ve skarpe o barak. Ale dobre to dopadlo. Auto je dole, pad pri uklizeni jen jeden lehky, zada boli jen trochu, takze sama pozitiva. Mimochodem uz tu zase prsi a stale mrzne, snad to do rana posoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to nevím, ale dej si pozor @Frantik, jaká jména píšeš do příspěvků adresovaných @Roman I. Vysvětlím. Já jsem takhle jednou napsal, že se významného životního jubilea dožívá italská politička Ilona Staller. No, ten trouba 🙂 si ji začal googlit, když byly u monitiru ňáký malý Romáňata, nebo třeba jen jedno, já už nevím. Roman mne pak virtuálně dořval, protože Ilona Staller je přece Cicciolina!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Franto, Já bych se nejradši přitulil k tobě. Ty máš pro mě vždycky jen to  Největší, ale úplně největší pochopení. Jako u krbu bych si k tobě pod deku strčil nohy ty bys mě hladil.

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

37,9 . Chtěl bych vidět kohokoli z Vas, když jde o život. A ta pohádka je taky pěkný šlendrián. Všechno se proti mě spiklo

Táňa má takový šaty a la hábit až ke krku a pořád se snaží dobývat do nějakých kamen. A po všech tam štěká ˇ. Teďka za čarovala Zedníčka

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...