Jump to content

Recommended Posts

před 1 minutou, Bert napsal:

OMG ... 

No jo už mlčím. 

No, ona to spíš byla taková obecná reakce na několik příspěvků ... V poho, jdu sežrat psa a Harleyem porazit pár cyklistů ...

před 5 minutami, kloubik napsal:

mAra_ sorry, ale prirovnat tohle k jizde motorkou po cyklostezce je podle me trochu mimo (stupen spolecenske nebezpecnosti). Chapu co jsi tim chtel rict, ale fakt jsi nikdy neprekrocil na motorce mimo obec 90?  

Jel. I víc . Ale nestěžoval bych si, že mi někdo řekl, že to nedělám dobře. A už bych toho nechal 😉

před 3 minutami, Bert napsal:

No, ona to spíš byla taková obecná reakce na několik příspěvků ... V poho, jdu sežrat psa a Harleyem porazit pár cyklistů ...

Jojo, ale znáš ten pocit - musíš odpovědět a mas pocit Mirka Dusina, pak si to po sobě přečteš zpetne a víš, že jsi ze sebe udělal naprostyho blbce. Jsem rád, že mě tu lidi znají, takže ví, že platí varianta c. 2 

Ale nic...

Nerad bych zase dostal na měsíc banána 🙂

Naštvalo mě, že mi už dvě hodiny brečí roční dítě a už fakt nevím,co s ním

Mně řvalo dnes od šesti (co jsem přišel z práce) do devíti.... Zároveň ani žena se neuvařila spokojeně. . 

Tak pomohl alkohol.... Pak to to tak nevadí...

Tak u nás většinou ke své spokojenosti vařím já, takže tam problém nemám:-)

Jinak alkohol jako univerzální lék používám velmi často. Přiznám se, že mě napadlo dát i malýmu,ale zatím tak zoufalej nejsem 🙂 Přišla žena,tak jsem ho předal,ale ten pohled bych vám vidět nepřál

Co furt máte s těma koloběžkama a podobnejma blbostma? To se pánové Benz a Otto namáhali zbytečně? Vím, že existujou sadomasochisti, ale snad má všechno svý meze 🙂

Naštvalo mě DPD potažmo drive Geis. Jedna velká katastrofa. Naprosto nefunkční služba... ach joo. Zlatá pošta:D

Mě naštvala letuška.cz

Právě mi stornovala letenku s tím, že společnost let zrušila (byl to chybový tarif, tak byť nerad, jsem schopen to pochopit, zvlášť když tak udělala relativně rychle a u letenky na příští léto)

No a od letušky mi přišel email, že moji letenku letecká společnost zrušila a zbytek peněz mi pošlou zpět na kartu. 

Tvl jak zbytek peněz? Jak jako nauctovane storno a manipulační poplatky? Takže vy mi prodáte něco, co nejste schopni dodat a pak mi ještě nauctujete storno??? Tohle je vážně legální? 

Tak legální...pokud to mají v obchodních podmínkách, které jsi při placení odsouhlasil...

Tvl, tak nemocný dítě s covidem aby clovekv okruhu 100km od nás pohledal . . . (nejsou).

A škola na poslední chvíli (včera) vyhlásí na pátek ředitelské volno.

A dneska vole čelky vypisujou sms:

"Dobry den, verim ze zitrek je pro vas vsechny komplikaci, ale meli jsme pocit, ze by delsi volno mohlo pomoci rust pripadu trochu omezit.Alespon nam to da moznost vyzkouset si online vyuku zase naostro.Chtela bych se zitra spojit s detmi pres GoogleMeet v 8:30 . . . "

Tak sakra dostanou volno, ideální aby si to rodiče nějak zařídili (jedná se o 1. stupeň ZŠ) a pak vole jim to učení chybí tak bude online výuka. Protože měly pocit. Se poseru.

My máme fakt blbou ředitelku, ale ředitelský volno nevyhlásila s tím, že ve škole je epidemiologická situace dobrá.

před 3 hodinami, Maro napsal:

Mě naštvala letuška.cz

Právě mi stornovala letenku s tím, že společnost let zrušila (byl to chybový tarif, tak byť nerad, jsem schopen to pochopit, zvlášť když tak udělala relativně rychle a u letenky na příští léto)

No a od letušky mi přišel email, že moji letenku letecká společnost zrušila a zbytek peněz mi pošlou zpět na kartu. 

Tvl jak zbytek peněz? Jak jako nauctovane storno a manipulační poplatky? Takže vy mi prodáte něco, co nejste schopni dodat a pak mi ještě nauctujete storno??? Tohle je vážně legální? 

Dostaneš to komplet, pokud jde o chybový tarif, měl jsem to jednou ze Student Agency. Jde o různé chyby v systému, ať už špatnou cenu, chybná místa v letadle, prostě cokoliv. Zjistí to většinou v rámci několika dnů, u letenek rok dopředu jako já kupuji také, do měsíce...Předpokládám, že ji máš u letušky zároveň pojištěnou, peníze za pojistku asi pravděpodobně nedostaneš, tedy jak od koho, třeba Allianz vrací peníze v případě chybných tarifů a kryjí storno poplatky v případě nemožnosti odletu velmi dobře, ale to už je ve hvězdách.