Jump to content

Recommended Posts

Včera v 00,45 bez jakéhokoliv varovných příznaku či mechanického vlivu ruplo  akvárium 130 l ryby  podařilo zachránit,ale ať jsem vytíral jak jsme mohl nejrychleji voda byla rychlejší / koberec, parkety, strop souseda pode mnou atd /

Světlá stránka-- pro rybky se mi podařilo u známého zajistil rybí hotel kde budou v pohodě než zařídím nové a kamarád s vozíkem odveze to nešťastné akvárko ,stojan- ten byl na míru a další co vzalo za své

Edited by Conrad

...no teda,právě se dívám na tu svoji 140 a úplně živě to vidím,cítím s tebou a přeju pevné nervy...

Hmm, mám 460 l, to by byl šrumec. Kde to ruplo, spoj nebo sklo? 

Tvl půl kubíku, to bych nechtěl vidět....

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

před 16 minutami, Wanderer napsal:

Hmm, mám 460 l, to by byl šrumec. Kde to ruplo, spoj nebo sklo? 

Sklo na spodním dílu \ žádná zátěž nebyla aspoň rok přidávaná/

před 23 minutami, Conrad napsal:

Sklo na spodním dílu \ žádná zátěž nebyla aspoň rok přidávaná/

A akvárium  bylo posazeno na 3 cm polystyrenu v kovovém rámu

Edited by Conrad

@Conrad Než začneš stavět pasti na poltergeisty, nebyl to zrovna nějak odstřel, rána nebo lokální zemětřesení? Měkej polystyren se časem uprostřed promáčkne, na povrchu prohnutého skla se zvýší napětí a pak už stačí málo...

image.png.096cfa680a71ffa44db78411332e6cf3.png

Edited by Radek124

před 6 minutami, Radek124 napsal:

@Conrad Než začneš stavět pasti na poltergeisty, nebyl to zrovna nějak odstřel, rána nebo lokální zemětřesení? Měkej polystyren se časem uprostřed promáčkne, na povrchu prohnutého skla se zvýší napětí a pak už stačí málo...

image.png.096cfa680a71ffa44db78411332e6cf3.png

Kamaráde nic ani vlastní  větry

Nadhodil jsem.doma nápad, že by se nám hodily ještě jedny moserky ve zlatě.... A žena začla řvát, jak kdybych ji vraždil...

Tak já nevím.... I jsem přistoupil má to, že si nekoupime třetí vůz. Ani to nepomohlo....

Edited by mAra_

@mAra_ Nejdřív musíš něco viditelného (třeba to auto) pořídit manželce a nechat se za tu pozornost před celým příbuzenstvem a jejími přáteli řádně vychválit. Že sis mezitím ”za ušetřený zbytek” potichu přikoupil akorát nějaké hodinky (co na tom že ještě dražší...) se pak v dočasné euforii z úspěšného manželství projde bez povšimnutí a zbytečného kraválu... :speak_cool:

Edited by Radek124

Jestli to má investiční potenciál, měla by to rozumná manželka pochopit. Jestli teda máte co jíst :)

Jo, zapomněl jsem napsat, proč jsem sem vlezl:

Ráno jsem se rozhodl, ze dětem upeču bábovku s čokoládovou polevou. Doma všechno potřebné, až na vejce. Tak v dešti pěšky 2+2 kilometry do obchodu pro platíčko vajec. Vratil jsem se promrzlej a durch. Když jsem se vzpamatoval, udělal jsem těsto a dal bábovku do trouby, po upečení vyndal, počkal až vychladne, pomatlal rozpuštěnou čokoládou, dal vychladnout do lednice a teď to děti jedí a řikají, že je to nejlepší bábovka na světě.

Kontrolní otàzka: myslite, ze jsem do toho těsta dal ty vajíčka, pro který jsem jak debil šel ráno hodinu v dešti???

Tak určitě, přeci by jsi pro ně nešel jen tak 😄

Hele, na povrchu mírně lepivá ( to se vyřešilo ztuhlou čokoládou), lehčí a o trochu víc drobí - ale jinak cajk a už z ní skoro nic nezbylo... bezvaječná bàbovka :)

IMG-20200926-WA0002.thumb.jpg.578e4dad638b5060dc874acda3a482b9.jpg

Edit: asi není lepší, ale je vcelku dobrá a ta čokoláda to pro děti zvedá o level.

Edited by martar

Já si dal dneska záležet na směsi kuřecího a zeleniny po indicku, je to lehký a jemný i pro děcko, a synek z toho snědl jenom suchou rýži. Prý má rád jenom to bílý, rasista jeden.

před 3 hodinami, martar napsal:

Jo, zapomněl jsem napsat, proč jsem sem vlezl:

Ráno jsem se rozhodl, ze dětem upeču bábovku s čokoládovou polevou. Doma všechno potřebné, až na vejce. Tak v dešti pěšky 2+2 kilometry do obchodu pro platíčko vajec. Vratil jsem se promrzlej a durch. Když jsem se vzpamatoval, udělal jsem těsto a dal bábovku do trouby, po upečení vyndal, počkal až vychladne, pomatlal rozpuštěnou čokoládou, dal vychladnout do lednice a teď to děti jedí a řikají, že je to nejlepší bábovka na světě.

Kontrolní otàzka: myslite, ze jsem do toho těsta dal ty vajíčka, pro který jsem jak debil šel ráno hodinu v dešti???

Tak Ty si udelas zasoby na pul roku a pak Te dobehnou vajicka 😄