Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Suma sumárum se ani napotřetí nepodařilo @Zmizík úspěšně zkombinovat slova: Kokořínsko, Brdy, CHKO a Colloredo-Mansfeld. Je tristní sledovat, jak kdysi vtipný glosátor tohoto fóra myšlenkově chátrá a chřadne.... Zmiziku, slibuji, že pokud to napočtvrté napíšeš správné, přestanu si z Tebe dělat legraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, McStinger napsal:

Len prosím Ťa nepoužívaj montážnu penu, lebo prídu táborníci zo združenia a zrušia Ti to, alebo tam budú chodiť aj oni a budeš tam musieť upratovať. Potom o Tebe bude reportáž a Lynx Ti príde zadupať vatru. A hraběnka ani nehne prstom.

Už jsem si našel pěkný místo, kde bych při rozdělávání ohně nepoškozoval skalní převisy. Trocha montážní pěny potřeba bude, ale celkově bych to viděl na takový rustikálně eklektický minimalismus s trampským duchem. Přikládám architektonický návrh.Msenske_poklicky_chata.png.61578abcd974d790e0043b487d355721.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, azeppelin napsal:

Už jsem si našel pěkný místo, kde bych při rozdělávání ohně nepoškozoval skalní převisy. Trocha montážní pěny potřeba bude, ale celkově bych to viděl na takový rustikálně eklektický minimalismus s trampským duchem. Přikládám architektonický návrh.Msenske_poklicky_chata.png.61578abcd974d790e0043b487d355721.png

😂:thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nadává se na silničáře, že na to jebou, někdo je obhajuje a obdoba je s chodníky ve městech. Dneska jsem na osmou pěšmo doklouzal k doktorovi, nikde ani živáčka, nikde ani mrtváčka... Lidi prý volají, že v tomhle počasí nepřijdou. Chodníky i mimo domy klouzačka a bez posypu, sem tam je slyšet auvajs, sem tam zachrastění blatníků kola při pádu a asi to v tomhle počasí jinak nejde ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, milomac napsal:

Nadává se na silničáře, že na to jebou, někdo je obhajuje a obdoba je s chodníky ve městech. Dneska jsem na osmou pěšmo doklouzal k doktorovi, nikde ani živáčka, nikde ani mrtváčka... Lidi prý volají, že v tomhle počasí nepřijdou. Chodníky i mimo domy klouzačka a bez posypu, sem tam je slyšet auvajs, sem tam zachrastění blatníků kola při pádu a asi to v tomhle počasí jinak nejde ....

Lidem zkrátka jebe. Pokud v noci sněží, tak průměrně inteligentní běloch očekává ráno problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ale tady jsme bez sněhu, jen ledovka, po chodníku se fakt nedalo, souvislá vrstvička ledu. Máš to i na Krimi Plzeň - nehody a úrazy od rána v Plzni a okolí. Spíš se podivuju nad staršími lidmi, co vyjedou i v tomhle na kole a jedou zrovna po chodníku - můj soused, když jsem přicházel domů, vyráží na kole a ptá se, jestli to klouže, povídám, docela jo, nesesedl, pokračoval dál a za chvíli slyším chrastit blatníky a auvajs...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, milomac napsal:

Jo, ale tady jsme bez sněhu, jen ledovka, po chodníku se fakt nedalo, souvislá vrstvička ledu. Máš to i na Krimi Plzeň - nehody a úrazy od rána v Plzni a okolí. Spíš se podivuju nad staršími lidmi, co vyjedou i v tomhle na kole a jedou zrovna po chodníku - můj soused, když jsem přicházel domů, vyráží na kole a ptá se, jestli to klouže, povídám, docela jo, nesesedl, pokračoval dál a za chvíli slyším chrastit blatníky a auvajs...

Tak to je jiná, a stopro průšvih. Jen sklínka ... To většinou bolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...