Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Na první pohled seriózní firma, vyrábějící užitková vozidla, nám víc jak půl roku po splatnosti nezaplatila za dodané díly. Sliby, občas poslali něco málo, nezvedali telefon, neodpovídají na email. Předžalobní výzvu v datovce ignorovali, poslali zase něco málo. Pak se z okolí dozvím, že firma kousek od nás odepsala 50 tisíc, protože je to handrkování s nima nebavilo.

Teď si asi myslí, že kvůli pár desítkám tisíc nepodáme návrh k soudu na vydání platebního rozkazu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Garmin se u nás moc nechytil, po roce začla slábnout baterie, na to se záruka nevztahuje a měsíc po záruce zčernal displej...tak jsem je vzal kladivem abych se podíval dovnitř 😆 A furt tak nějak přemýšlím co na tom stálo čtyři litry.... 

DSC_4243.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, African napsal:

Garmin se u nás moc nechytil, po roce začla slábnout baterie, na to se záruka nevztahuje a měsíc po záruce zčernal displej...tak jsem je vzal kladivem abych se podíval dovnitř 😆 A furt tak nějak přemýšlím co na tom stálo čtyři litry.... 

DSC_4243.JPG

Radikálne riešenia sú niekedy tie jediné :-)) a definitívne…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, African napsal:

Garmin se u nás moc nechytil, po roce začla slábnout baterie, na to se záruka nevztahuje a měsíc po záruce zčernal displej...tak jsem je vzal kladivem abych se podíval dovnitř 😆 A furt tak nějak přemýšlím co na tom stálo čtyři litry.... 

DSC_4243.JPG

Ja uz tocim ctvrty garminy peknejch par let a zatim absolutne bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Campino napsal:

Radikálne riešenia sú niekedy tie jediné :-)) a definitívne…

Přesně :cheers:

To Prochy68: Jak píšu, u nás 🤣 I když je tedy měla manželka a nedá se říct, že by jim dávala nějakého extra čouda. Já na tyhle smartwatch nejsem upřímně vůbec, mám takový pocit že těch tisíce bombastických funkcí ukazují pokaždé úplně jinak, ale to je spíš psychické. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, African napsal:

Přesně :cheers:

To Prochy68: Jak píšu, u nás 🤣 I když je tedy měla manželka a nedá se říct, že by jim dávala nějakého extra čouda. Já na tyhle smartwatch nejsem upřímně vůbec, mám takový pocit že těch tisíce bombastických funkcí ukazují pokaždé úplně jinak, ale to je spíš psychické. 

Nejdražší na čemkoliv je funkce, kterou nebudete používat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, African napsal:

Garmin se u nás moc nechytil, po roce začla slábnout baterie, na to se záruka nevztahuje a měsíc po záruce zčernal displej...tak jsem je vzal kladivem abych se podíval dovnitř 😆 A furt tak nějak přemýšlím co na tom stálo čtyři litry.... 

DSC_4243.JPG

Pěkná rána! Gratuluji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Honza.manta napsal:

Pěkná rána! Gratuluji.

Velmi lehce z boku a celé hodinky se úplně rozložili, i ručičky sami odpadli, to o futra dáš kolikrát větší pecku. Myslím že v AD servisech nemají problém s rozborkou....😁 Nějaký model Vivomove, totální shit 👎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, African napsal:

Velmi lehce z boku a celé hodinky se úplně rozložili, i ručičky sami odpadli, to o futra dáš kolikrát větší pecku. Myslím že v AD servisech nemají problém s rozborkou....😁 Nějaký model Vivomove, totální shit 👎

 

před 13 minutami, Ajaj napsal:

Hele ty asi nesbíráš Garmin odznáčky, co? :-)))

Garmin odznáčky?

Fakt ne.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě teď nasral (jako už serou už několik let všichni fanatičntí ekodebilové) zurvysyn Pirát Peksa...v Máte slovo na ČT1.  To je dekandence nehrubšího zrna v přímém přenosu. Kam se ten svět řítí...? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co s tím? Klidná část města, na lavičkách důchodci kartáčují vrabce,  maminky korzují, pohoda jazz. A najednou se v naší poklidné ulici objeví agilní měšťák a začne úřadovat. Na fotce vidíte na podélném parkovišti auta čumákem po směru jízdy. Romanovo auto stojí před vedlejším vchodem na podélném parkovišti čumákem proti směru jízdy.  Tak jak se to tady dělává asi 20 let, co pamatuji, prostě z které strany přijedeš, tak tam auto píchneš. A bác, najednou lístek za oknem.  Dostavte se bla bla bla....  Já jsem tak nasranej a strašně rád bych je poslal někam, kretény...

 

IMG_9794.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...