Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, African napsal:

Přesně :cheers:

To Prochy68: Jak píšu, u nás 🤣 I když je tedy měla manželka a nedá se říct, že by jim dávala nějakého extra čouda. Já na tyhle smartwatch nejsem upřímně vůbec, mám takový pocit že těch tisíce bombastických funkcí ukazují pokaždé úplně jinak, ale to je spíš psychické. 

Ja síce vlastním jedny AW na šport ale tiež tieto sporttestery moc nepreferujem. Zvykol som každý rok kupovať jedny pred dovolenkou v cene do 300 €, dva týždne som vždy študoval aké to má funkcie:-)) a v princípe mi vždy išlo o to aby to malo velký displej a vydržalo to bez nabitia 14 dní (žiadnu funkciu som na tom nevyužíval :-))). Potom som to zo stratou 30% predal, čím som hádzal prachy z okna, ale zas prachy sú obeživo, tak nech obiehajú :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, DavidLC napsal:

Dveře, zrcátko, nášlap.... žena nechala zacouvávat holku s čerstvým řidičákem do vrat.... 😒 

Znam, syn pred lety prvni zajeti na dvur, oboje pravy dvere u Nissanu, nastesti to byl uz jeho (dal jsem mu ho) takze si to resil za svy 🙂. Ale myslel jsem ze mi prdne cevka, ja ho opecovaval par let a on prvni den....Ale taky jsem si vzpomnel, ze v den svych 18 jsem dostal od nasich skodovku 110 a hned prvni parkovani pred barakem jsem lehce strejchnul blatnik a od te doby jsem si uz daval sakra pozor. 

Upraveno uživatelem Prochy68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Campino napsal:

Ja síce vlastním jedny AW na šport ale tiež tieto sporttestery moc nepreferujem. Zvykol som každý rok kupovať jedny pred dovolenkou v cene do 300 €, dva týždne som vždy študoval aké to má funkcie:-)) a v princípe mi vždy išlo o to aby to malo velký displej a vydržalo to bez nabitia 14 dní (žiadnu funkciu som na tom nevyužíval :-))). Potom som to zo stratou 30% predal, čím som hádzal prachy z okna, ale zas prachy sú obeživo, tak nech obiehajú :-))

Tak to nabíjení je pro mě vůbec pasé, to já nerad. Na blbnutí mám nesmrtelné Suunta Core, kde vozím i náhradní baterku pro jistotu když jedu někam dál a pak Tissot Expert Solar. Oboje mají pouze pár k životu důležitých funkcí, ale za to velmi přesných a můžeš se na ně spolehnout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Murphy97 napsal:

jezisikriste, a co vrata? :default_biggrin:

Jen do mě  😁  sloupek si holka natře..... železo, takže nepovolil 😏

před 3 hodinami, Harwey napsal:

tys tomu prazakovi prej naboural plot:)

To mi přišlo i video (od jednoho "kamaráda" 😁), no přeposlal jsem jí ho.... ale až jsem se vyklidnil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Prochy68 napsal:

Znam, syn pred lety prvni zajeti na dvur, oboje pravy dvere u Nissanu, nastesti to byl uz jeho (dal jsem mu ho) takze si to resil za svy 🙂. Ale myslel jsem ze mi prdne cevka, ja ho opecovaval par let a on prvni den....Ale taky jsem si vzpomnel, ze v den svych 18 jsem dostal od nasich skodovku 110 a hned prvni parkovani pred barakem jsem lehce strejchnul blatnik a od te doby jsem si uz daval sakra pozor. 

Jj, 10 let s tím jezdím leštím, mazlík.....  No nic, chápu to , že se může.... ALE říkám ženě s lanďákem ať holky nejezdí, budu je učit v priusu (menší, klidnější povoz).. No tak opět jela, ale žena jí nachá zajíždět do vjezdu, (šikmo, do kopečka, relativně blbě, to auto je fakt velký) když sam couvá jen taktak🙄....Naštvala mě samozřejměvíc manželka než holka, jo a prý "já ji říkala že jede moc blízko" 😠. A zenové mistrovství vzalo za své... chytnul mě regulerně žlučník 😂

před 2 hodinami, geometr napsal:

To vypadá, že se učila řídit v autoškole a ne s taťkou 😞

Popravdě jsem se zděsil, když jsem je po autoškole viděl řídit (před tím jsem dal jen lekce v rozjíždění, pak prý že radši od učitelů), takže jsme začali spolu v klidu i začátečníka na magnet že budu dávat dozadu... Druhá holka (dvojčata, takže dablnervy🙂) mi při první jízdě odřela disk, to jsem zvládl a chlácholil, tady už to nešlo...😏

Upraveno uživatelem DavidLC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Roman I. napsal:

No co s tím? Klidná část města, na lavičkách důchodci kartáčují vrabce,  maminky korzují, pohoda jazz. A najednou se v naší poklidné ulici objeví agilní měšťák a začne úřadovat. Na fotce vidíte na podélném parkovišti auta čumákem po směru jízdy. Romanovo auto stojí před vedlejším vchodem na podélném parkovišti čumákem proti směru jízdy.  Tak jak se to tady dělává asi 20 let, co pamatuji, prostě z které strany přijedeš, tak tam auto píchneš. A bác, najednou lístek za oknem.  Dostavte se bla bla bla....  Já jsem tak nasranej a strašně rád bych je poslal někam, kretény...

 

IMG_9794.jpeg

Řekl bych, že to bude na domluvu ( když tam teda někoho nezačneš hned mlátit :-)). U nás se to řeší ze strany měštáků smajlíkama za oknem ( usměvavej- parkuješ ve směru jízdy, zamračenej - parkuješ obráceně ). Mám plno zamračenejch, pokuta ani jedna. Vůbec nic si z toho nedělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, DavidLC napsal:

Jj, 10 let s tím jezdím leštím, mazlík.....  No nic, chápu to , že se může.... ALE říkám ženě s lanďákem ať holky nejezdí, budu je učit v priusu (menší, klidnější povoz).. No tak opět jela, ale žena jí nachá zajíždět do vjezdu, (šikmo, do kopečka, relativně blbě, to auto je fakt velký) když sam couvá jen taktak🙄....Naštvala mě samozřejměvíc manželka než holka, jo a prý "já ji říkala že jede moc blízko" 😠. A zenové mistrovství vzalo za své... chytnul mě regulerně žlučník 😂

No, to se Ti nedivim a ještě lanďáka. Sebral bych od toho ženskejm klíčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, kuncák7 napsal:

A druhá neteř, uzavřené parkoviště ( příprava na závěrečnou zkoušku)- jela taky dopředu. Lampa už sehnana a vyměněna. Oboje poměrně cerstve- únor 2023.

IMG-73f47124b2771090e46d06dc2eaf89e8-V.jpg

Máme to podobně, samé baby kolem.... Tak máš pochopení... 🙄😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Řekl bych, že to bude na domluvu ( když tam teda někoho nezačneš hned mlátit :-)). U nás se to řeší ze strany měštáků smajlíkama za oknem ( usměvavej- parkuješ ve směru jízdy, zamračenej - parkuješ obráceně ). Mám plno zamračenejch, pokuta ani jedna. Vůbec nic si z toho nedělám.

Jela tam pani. Ja bych je poslal z fleku nekam.  2 kila. Pravidlo ze aktivni debil je horsi nez jednotka vycvicenych diverzantu. Jeste se ji ten mestak vomlouval, ze ho to mrzi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Roman I. napsal:

Jela tam pani. Ja bych je poslal z fleku nekam.  2 kila. Pravidlo ze aktivni debil je horsi nez jednotka vycvicenych diverzantu. Jeste se ji ten mestak vomlouval, ze ho to mrzi. 

Aha, takže na udání. Prosím tě, za co tedy dostala tu pokutu/ nebo ty- zdůvodnění? Samotného by mě to zajímalo 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, já to neřešil. Zeptám se jí. N tom lístečku stálo stání v protisměru. Objeli tady víc ulic. Já si toho všimnul, když jsem byl večer se psem venku, že lidi mají lístky za oknem. Že jim to stojí za to....

 

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...