Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

5:30 zvonek, ve sluchatku nikdo... sotva jeste zkusim zabrat, tak 5:40 znova, nejakej chlap se predstavi. Nastvane rikam, co chce - prej jde na pohovor. Znam firmy co mame v dome, je to divny, tak rikam, ze kazdopadne omyl a do jaky firmy ze sakra jde na pohovor v pul sesty rano. "No, to jeste nevim..."

Skvelej zacatek tydne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Qatar Airways - reklamace poškozených zavazadel při přepravě zamítnuta s odůvodněním, že poškození je v rozsahu běžného opotřebení. Nutno podotknout, že se jedná o nové, značkové kufry, z nichž jeden má po přepravě rozpáraný zip a druhý zničené teleskopické madlo. Tvl, to bych snad ani nechtěl vidět kufry, které jsou podle nich opravdu poškozené. To musí být zřejmě kufry, které jsou úplně na padrť. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, HondzaX napsal:

Qatar Airways - reklamace poškozených zavazadel při přepravě zamítnuta s odůvodněním, že poškození je v rozsahu běžného opotřebení. Nutno podotknout, že se jedná o nové, značkové kufry, z nichž jeden má po přepravě rozpáraný zip a druhý zničené teleskopické madlo. Tvl, to bych snad ani nechtěl vidět kufry, které jsou podle nich opravdu poškozené. To musí být zřejmě kufry, které jsou úplně na padrť. 

Tak určitě pokud byli úplně nové a navíc značkové, tak by to měli uznat. Asi bych to ještě nevzdával. Které jsi to měl?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, geometr napsal:

Asi nic moc značka kufrů, když to nevydrží cestu letadlem :D

No co umí na letištích udělat s kufry, to někdy hlava nebere. Můj menší pevný Samsonite se mnou prolétal v pohodě půl zeměkoule, a pak po jednom blbém letu do Paříže vypadal jako by ho táhli celou cestu za letadlem po zemi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi se nejvíc osvědčily hadrové kufry od EASTPAKu. Mám už je 15 let, nikdo do nich neleze, všechno drží, sem tam jen odřený roh, ale to se najde všude. Mám 2 x velký, 2 x příručák a nějaké tašky a batohy. Všechno drží jak bejk. Dávali na to v té době 30 let záruku. Mají odlítáno hodně v Asii, zejména Čína a Bangl a po Evropě taky dost na trase Polsko - Španělsko a všechny rodinné dovolené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, African napsal:

Tak určitě pokud byli úplně nové a navíc značkové, tak by to měli uznat. Asi bych to ještě nevzdával. Které jsi to měl?  

American Tourister. Celkem jsme měli 4 kufry. Dva starší přežily, ale dva nové to nedaly. Napsal jsem jim, že s vyřízením reklamace nesouhlasím a v zájmu předcházení soudního sporu je žádám o opětovné prověření. Samozřejmě jeotázka, zda na to bude někdo nějak reagovat. Pokud ne, dám to nějaké té agentuře k řešení. 

před 2 hodinami, Kotlick napsal:

Mi se nejvíc osvědčily hadrové kufry od EASTPAKu. Mám už je 15 let, nikdo do nich neleze, všechno drží, sem tam jen odřený roh, ale to se najde všude. Mám 2 x velký, 2 x příručák a nějaké tašky a batohy. Všechno drží jak bejk. Dávali na to v té době 30 let záruku. Mají odlítáno hodně v Asii, zejména Čína a Bangl a po Evropě taky dost na trase Polsko - Španělsko a všechny rodinné dovolené.

Dobrý tip. Kouknu na ně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, HondzaX napsal:

American Tourister. Celkem jsme měli 4 kufry. Dva starší přežily, ale dva nové to nedaly. Napsal jsem jim, že s vyřízením reklamace nesouhlasím a v zájmu předcházení soudního sporu je žádám o opětovné prověření. Samozřejmě jeotázka, zda na to bude někdo nějak reagovat. Pokud ne, dám to nějaké té agentuře k řešení. 

Dobrý tip. Kouknu na ně.

American Tourister a Samsonite je jedna firma. Nic lepšího na trhu není. Leda tak ocelovej 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, HondzaX napsal:

American Tourister. Celkem jsme měli 4 kufry. Dva starší přežily, ale dva nové to nedaly. Napsal jsem jim, že s vyřízením reklamace nesouhlasím a v zájmu předcházení soudního sporu je žádám o opětovné prověření. Samozřejmě jeotázka, zda na to bude někdo nějak reagovat. Pokud ne, dám to nějaké té agentuře k řešení. 

Přesně, protože kufrem tohle určitě nebude. My máme v rodině set tří polských velikostí ve skořepině za čtyři tisíce a ty brázdí celý svět tak dobrých osm let. A jako že se nenudí, protože si tento set navzájem půjčujeme v rodině jak kdo potřebuje... Dneska ty aerolinky, to je opravdu jedna velká tragédie jak se chovají k zákazníkovi 🤪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, HondzaX napsal:

American Tourister. Celkem jsme měli 4 kufry. Dva starší přežily, ale dva nové to nedaly. Napsal jsem jim, že s vyřízením reklamace nesouhlasím a v zájmu předcházení soudního sporu je žádám o opětovné prověření. Samozřejmě jeotázka, zda na to bude někdo nějak reagovat. Pokud ne, dám to nějaké té agentuře k řešení. 

Dobrý tip. Kouknu na ně.

Vem kufry, hoď je na Žižkov fa. Nateco. Pan Pertlík dělá přímo pro Samsonite a AT. Díly orig. Belgie. Je rychlej a šikovnej.

Zip a troleje je pro něho hračka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, HondzaX napsal:

Qatar Airways - reklamace poškozených zavazadel při přepravě zamítnuta s odůvodněním, že poškození je v rozsahu běžného opotřebení. Nutno podotknout, že se jedná o nové, značkové kufry, z nichž jeden má po přepravě rozpáraný zip a druhý zničené teleskopické madlo. Tvl, to bych snad ani nechtěl vidět kufry, které jsou podle nich opravdu poškozené. To musí být zřejmě kufry, které jsou úplně na padrť. 

Ahoj, zkus se domluvit s jejich autorizovaným servisem, (u jiné značky) si to servis vyřídil s KLM sám, možná chtěli jen číslo claimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám už pár rokov Dakine Split roller. Okrem toho, že je praktický, tak zatiaľ prežil lety, autobusy, autá, pár tisíc km na korbe pickupu... Po dobrých skúsenostiach som trochu menší kúpil manželke, aj matke. Zatiaľ všetci absolútna spokojnosť.

Ja mám tuším tento, je to stále veľkosť, ktorá sa zmestí na pás pri checkine, človek nemusí na nadrozmerné batožiny. Zmestia sa do toho hromady vecí, ale aj s málom nemá problém. Keď idem sám, tak je pekne plochý, keď s rodinou, je jak balón :)

https://www.dakine.com/collections/luggage-roller-bags/products/split-roller-110l-bag-s20

Edit:

Som sa pozrel lepšie, mám túto stovku, u nej som overoval rozmery pre checkin, aby som niekoho nenamotal.

https://www.dakine.com/products/split-roller-eq-100l-bag-s20

 

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do rajonu se mi přistěhovala aktivistka z hnutí "pražské matky" a už se mi připomenula :-(, po 12-ti letech mám kvůli ní změnit systém jednosměrek v celé oblasti, jen aby mohla "bezpečně" zajíždět ke svému domu a nemusela to objíždět. Se mnou jednat prý nebude ( jsem jen nýmand ), argumenty nechce slyšet. To je zase paráda den ( do toho tu máme kontrolu - což je něco pro můj smysl pro pořádek ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...