Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 28 minutami, Filip.J napsal:

Tvl pánové, já zírám!

Připojování na dálnici: 1) Jsem v průběžném pruhu, připojovák je 100 m přede mnou, vidím v něm auto, které jede pomaleji než já => nohu lehce z plynu a nechám ho zařadit. Případně, když nikde nikdo jiný není, najedu do levého pruhu.

2) Najíždím krátkým připojovákem ve stoupání s naloženou Caddynou a vím, jak je ten připojovák krátký => řadím trojku a dávám plnej kotel hned jak se na připojovák z III. třídy stočím, abych měl na jeho konci co nejvyšší rychlost. Počítám s tím, že když se do průběžného nevejdu, pojedu ještě pár metrů odstavným, pořád je to lepší cesta než 80% silnic v Praze a Středočeském kraji. Pokud je v odstavném překážka, tak auta za sebou holt omezím.

Jinak dneska jsem přibrzdil na 20 km/h, i když na silnici nebyl přechod, když jsem viděl malé dítě, které z boční ulice utíkalo tátovi a viditelně nehodlalo uposlechnout jeho výzvy k zastavení.

Dal jsem bliknutím a máváním přednost autobusu MHD na zacpaném kruháči.

A když na mě zezadu troubil pán ve služební oktávce poté, co jsem lehce přibrzdil před zpomalovacím prahem, jel jsem třicítkou dalších 50 metrů k druhému prahu s očima na stopkách, když mě takhle ochotně varoval před hrozícím nebezpečím.

Dělám něco blbě?

Jo, jsi ohleduplnej, což se dnes moc nenosí.

 

A abych nebyl úplně out - dnes mi poslal kolega z jiné MČ moc pěknej e-mail. Nevyhrožuje, jen naznačuje - informace podle 106, pár skrytých výhružek a narážek ( vše kvůli zonám ). Moc pěkné počtení od odborníka 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako že kolega z jiné MČ se od Tebe dožaduje e-mailem informací a pro jistotu už předem vyhrožuje zákonem 106/1999 Sb. (Zákon o svobodném přístupu k informacím)?

Předpokládám že první kolo budeš ignorovat dokud tu "poptávku" nedoručí osobně, doporučeně a nebo oficiální datovkou. Pokud se kvalifikuje do druhého kola, pošleš mu nabídku s odhadem lhůty na vypracování odpovědi a rozpočtem na práci (BoQ+SoR) - a dokud jeho MČ přiloženou proforma fakturu nezaplatí v termínu, nepostoupí do finále (aneb řídit stát město jako firmu ...a bude líp 🤑)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Radek124 napsal:

Jako že kolega z jiné MČ se od Tebe dožaduje e-mailem informací a pro jistotu už předem vyhrožuje zákonem 106/1999 Sb. (Zákon o svobodném přístupu k informacím)?

Předpokládám že první kolo budeš ignorovat dokud tu "poptávku" nedoručí osobně, doporučeně a nebo oficiální datovkou. Pokud se kvalifikuje do druhého kola, pošleš mu nabídku s odhadem lhůty na vypracování odpovědi a rozpočtem na práci (BoQ+SoR) - a dokud jeho MČ přiloženou proforma fakturu nezaplatí v termínu, nepostoupí do finále (aneb řídit stát město jako firmu ...a bude líp 🤑)

Jo přesně. 

Jinak to dělám nerad (jsem na tohle línej, dělat jinému pakarnu), takže mě to poměrně zaskočilo. Navíc rovnou napsal, že nechce slyšet odborné řeči (vlecne křivky, normy,......). Holt se vyzná :-)). Tak to napoprvé dostane pěkně od podlahy a pak mu to případně ve druhém kole výpočtu. Mě mrzí ta ztráta času. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Americkej napsal:

V tomhle případě je ztráta času pozitvní.

Nějak ti nevím, za dobu, co budu smolit odpověď na tyhle zbytečně otázky, dokážu pomocí cca 15 invalidům s jejich dotazama či vyplnit odvolání či žádosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Americkej napsal:

Jsem měl na mysli jeho ztrátu. Ty ho prostě pošli do pihele (5sec) a je to, ne?

To bych udělal mezi ctyrma očima, takhle to nejde. Musím udržet dekorum :-)).

Navic mi to celé zavarila kolegyně, empaticka paní inženýrka, co nemysli. Slíbila mu to, protože je to hezkej chlap (to se teď dozvídám bokem). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl pánové, já zírám!
Připojování na dálnici: 1) Jsem v průběžném pruhu, připojovák je 100 m přede mnou, vidím v něm auto, které jede pomaleji než já => nohu lehce z plynu a nechám ho zařadit. Případně, když nikde nikdo jiný není, najedu do levého pruhu.
2) Najíždím krátkým připojovákem ve stoupání s naloženou Caddynou a vím, jak je ten připojovák krátký => řadím trojku a dávám plnej kotel hned jak se na připojovák z III. třídy stočím, abych měl na jeho konci co nejvyšší rychlost. Počítám s tím, že když se do průběžného nevejdu, pojedu ještě pár metrů odstavným, pořád je to lepší cesta než 80% silnic v Praze a Středočeském kraji. Pokud je v odstavném překážka, tak auta za sebou holt omezím.
Jinak dneska jsem přibrzdil na 20 km/h, i když na silnici nebyl přechod, když jsem viděl malé dítě, které z boční ulice utíkalo tátovi a viditelně nehodlalo uposlechnout jeho výzvy k zastavení.
Dal jsem bliknutím a máváním přednost autobusu MHD na zacpaném kruháči.
A když na mě zezadu troubil pán ve služební oktávce poté, co jsem lehce přibrzdil před zpomalovacím prahem, jel jsem třicítkou dalších 50 metrů k druhému prahu s očima na stopkách, když mě takhle ochotně varoval před hrozícím nebezpečím.
Dělám něco blbě?
Tak treba te chtel predjet, smu mel uhnout a ne ho brzdit. Ja jsem taky jednou poustel autobus ktery vyjizdel ze zastavky s blinkrem, ze stovky pribrzdim a bliknu .... nic. Karavan za mnou nechape co delam, autobus bez reakce ... brzdim na 50 ...ridic karavanu brzdi i ocima a autobus nic, furt ceka .. jedu 30 a autobus se rozjizdi. Jo, bylo to v Nemecku, jestli maj nebo nemaj prednost kdyz vyjizdi ze zastavky jsem nehledal, nevi nekdo?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, rozumím. Tak ať ho pošle do pihele (třeba do svý) vona. 

před 3 minutami, kuncák7 napsal:

To bych udělal mezi ctyrma očima, takhle to nejde. Musím udržet dekorum :-)).

Navic mi to celé zavarila kolegyně, empaticka paní inženýrka, co nemysli. Slíbila mu to, protože je to hezkej chlap (to se teď dozvídám bokem). 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z principu nekomentuju nic, co by mohlo smrdět zpolitizováním, ale tohle už teda musim. Tomuhle říkají chytrá karanténa??? Nechtěj rovnou scanovat i lístek s čárkama a dávat ho jako povinnou přílohou do EET?

"Při návštěvě restaurací budou lidé muset zapsat data o sobě, řekl ministr zdravotnictví Roman Prymula. „Lidé, kteří budou chodit do restaurací, se tam zapíší tak, jako to je třeba v Německu. Je to věc, která výrazně umožní potom trasování,“ řekl Prymula, když odpovídal na dotaz poslance Pirátů Ondřeje Profanta k Chytré karanténě."

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/interpelace-ministr-zdravotnictvi-prymula-identifikace-hostu-restaurace.A201001_152446_domaci_kop"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už zase se serou do hospod. Kikoti. Rizikový skupiny se scházejí:

středa Kaufland, čtvrtek a pondělí Lidl, v pátek bývají v Hornbachu a v úterý v Penny. 

To je tak když jsou politický odtržený od reality a myslej si že rizikový lidi 60+ trajdají po skupinách o více jak 10 lidech po hospodách po 22 hodině. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, bandicoot napsal:

Z principu nekomentuju nic, co by mohlo smrdět zpolitizováním, ale tohle už teda musim. Tomuhle říkají chytrá karanténa??? Nechtěj rovnou scanovat i lístek s čárkama a dávat ho jako povinnou přílohou do EET?

"Při návštěvě restaurací budou lidé muset zapsat data o sobě, řekl ministr zdravotnictví Roman Prymula. „Lidé, kteří budou chodit do restaurací, se tam zapíší tak, jako to je třeba v Německu. Je to věc, která výrazně umožní potom trasování,“ řekl Prymula, když odpovídal na dotaz poslance Pirátů Ondřeje Profanta k Chytré karanténě."

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/interpelace-ministr-zdravotnictvi-prymula-identifikace-hostu-restaurace.A201001_152446_domaci_kop"

... a ještě navíc tohle sloučit s GDPR. Tedy zabezpečit aby nedošlo ke zneužití a úniku těchto údajů. Aby k tomu měli přístup jen oprávněné osoby. Po příslušné době zajistit skartaci a ještě k tomu vést potřebnou agendu. Neboli aby se majitel podniku neustále klepal jestli si nebudou chtít erár schladit žáhu. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, dawe009 napsal:

Přesně. Stojan Jakotyč, bydliště Sarajevo, tel. číslo na jednoho blba z práce a dej sem pivo. Předpokládám, že právo kontrolovat občanku pinglové nemají ani v nouzovém stavu. Zatím..

Tak to se teda mejlíš :), pinglové by měli kontrolovat vobčanku aby nenelejvali pod vosumnáct. Ale asi to bude ve smyslu ukážeš deš dál, neukážeš tak zdár, ale myslim, že na to budou sr*t aby měli kšeft, průser bude aby tu identitu nekontrolovali pak benga s tím, že když to nebude sedět tak dostane pingl/knajpa flastr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Milan156 no jistě, před vypsáním svých údajů chci vidět minimálně Memorandum o zpracování osobních údajů v rozsahu, jaký regulace očekává, a když mi daj podmírák, tak jim po odchodu pošlu požadavek na poskytnutí informace dle čl. 15 GDPR.

Takhle obejdu pár solventnich hospod, dám výpověď, založím si živnost a nabídnu jim, jestli ke mně nechtějí outsourcovat roli DPO.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...