Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, kuncák7 napsal:

Hele, nemáš tohodle nějakej názornej příklad?? Myslím to koho je ve vodorovném značení ( klidně do SZ ). Já se s tím nesetkal a měl bych to jako zajímavost ( a nemyslím namalováno zásobování, bus,.. :-))). 

čéče konkrétní příklad teď nemám, ale asi něco možná někde bude, protože to s čim se člověk setká za fajly v provozu, tak tohle bude ještě na pohodu :), ale teď si konkrétní příklad nevybavuju, každopádně ve výkladu značky to vyhláška přímo cituje, takže když by se to někde objevilo, tak by to nebylo v rozporu, samozřejmě bus, zas, taxi a pod, tak to je normálně k vidění běžně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Strocek napsal:

čéče konkrétní příklad teď nemám, ale asi něco možná někde bude, protože to s čim se člověk setká za fajly v provozu, tak tohle bude ještě na pohodu :), ale teď si konkrétní příklad nevybavuju, každopádně ve výkladu značky to vyhláška přímo cituje, takže když by se to někde objevilo, tak by to nebylo v rozporu, samozřejmě bus, zas, taxi a pod, tak to je normálně k vidění běžně. 

Jo, to jsem právě nemyslel :-)), o tom vím.

Přiznám se, že jsem žil v tom, že tam musí být i svislé značení a tak to prezentoval i dále (ano, neznalost neomlouvá a a navic jsem přesvědčivej :-)). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, dawe009 napsal:

Přesně. Stojan Jakotyč, bydliště Sarajevo, tel. číslo na jednoho blba z práce a dej sem pivo. Předpokládám, že právo kontrolovat občanku pinglové nemají ani v nouzovém stavu. Zatím..

Pozor. Jakotyc byl z Černé hory, tak abys za to nebyl popotahovanej, ze to nemáš spravne 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na FB někdo z Rajchu, kde to již funguje, psal, že nejčastějším návštěvníkem hospod je tam Frau Merkel s rodinou ... tady to bude samej Prymula a spol.... 😄

(do prdele, s těma ortézama se blbě píše)

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, kuncák7 napsal:

Jo, to jsem právě nemyslel :-)), o tom vím.

Přiznám se, že jsem žil v tom, že tam musí být i svislé značení a tak to prezentoval i dále (ano, neznalost neomlouvá a a navic jsem přesvědčivej :-)). 

zrovna oblast pravidel silničního provozu je natolik rozsáhlá, že se člověk učí pořád, takže věřim, že mě v budoucnu zase něco zaskočí, takže v poho nejsi v tom sám :). No a když v tom má občas nejasnost někdo v tom kovanej (teď nemyslim zrovna tebe, ale obecně dopravní experty), tak jak to má vědět laická veřejnost. :default_biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Strocek napsal:

zrovna oblast pravidel silničního provozu je natolik rozsáhlá, že se člověk učí pořád, takže věřim, že mě v budoucnu zase něco zaskočí, takže v poho nejsi v tom sám :). No a když v tom má občas nejasnost někdo v tom kovanej (teď nemyslim zrovna tebe, ale obecně dopravní experty), tak jak to má vědět laická veřejnost. :default_biggrin:

Neboj, já se ani za experta nepovažuji :-)). Jsem kategorie - lépe informovánej amatér. A tak se i prezentuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak značky a pruhy máme za sebou, nyní něco aktuálního: může, nebo nemůže vymaštěnému příslušníkovi samopal vypadnout z okénka při jízdě po dálnici? Pokud vypadne, je řidič zeleného vozu omezen nebo ohrožen? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Frantik napsal:

Pozor. Jakotyc byl z Černé hory, tak abys za to nebyl popotahovanej, ze to nemáš spravne 🙂

Pravdu máš.. Tož to su z Podgoricy. Teď abych tu falešnou občanku dělal znova.

Ale jako vážně. Dnes jsem jel asi po třech letech tramvají. Nechápu, že do opery nemůžeš, ale do přecpané vošmatlané tramvaje v klidu jo. Do vzdálenosti 30 cm kolem mě stálo minimálně 5 lidí, u kterých by na pohled byl Covid asi to poslední, co by je trápilo. Rizikové skupiny s rouškou ze starejch trenek pak zabíraly min polovinu vozu. Druhou pak UK dělníci s rouškou, kterou nosí už od první vlny a děti, kterým je to total buřt (naštěstí). Jsem se doma desinfikoval i na zadku a do teď mám pocit, že po mě lezou breberky. Jako jestli se chcete promořit, zapomeňte na koncerty a hospody, projeďte se MHD. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Tom4 napsal:

Tak značky a pruhy máme za sebou, nyní něco aktuálního: může, nebo nemůže vymaštěnému příslušníkovi samopal vypadnout z okénka při jízdě po dálnici? Pokud vypadne, je řidič zeleného vozu omezen nebo ohrožen? 

Ohrožen omezencem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, bandicoot napsal:

Z principu nekomentuju nic, co by mohlo smrdět zpolitizováním, ale tohle už teda musim. Tomuhle říkají chytrá karanténa??? Nechtěj rovnou scanovat i lístek s čárkama a dávat ho jako povinnou přílohou do EET?

"Při návštěvě restaurací budou lidé muset zapsat data o sobě, řekl ministr zdravotnictví Roman Prymula. „Lidé, kteří budou chodit do restaurací, se tam zapíší tak, jako to je třeba v Německu. Je to věc, která výrazně umožní potom trasování,“ řekl Prymula, když odpovídal na dotaz poslance Pirátů Ondřeje Profanta k Chytré karanténě."

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/interpelace-ministr-zdravotnictvi-prymula-identifikace-hostu-restaurace.A201001_152446_domaci_kop"

V Klidu, už to zrušili 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, zceyee napsal:

Tak treba te chtel predjet, smu mel uhnout a ne ho brzdit.

Sice se v té situaci s přechodem pro chodce a křižovatkou předjíždět nesmí, ale jestli chtěl, tak mě měl objet protisměrem, ne?

Já rád uhnu, když to jde, to už jsem tady psal, ale když na mě někdo troubí a musí přitom vidět, že mu nemám jak pomoct, leda bych skočil ze silnice, tak to prostě sorryjako. Možná je zvyklej jezdit přes retardéry padesátkou nebo i rychleji, OK, jeho věc, ale nemůže to vyžadovat po mně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlatizrada ne - dokonce bych řekl že ty dadaistické "návrhy opatření" (proti viru co nosí hodinky a kalkulačku) hovoří "specificky tuzemským" marketingovým jazykem: 

"Na Západě (rozumněj v germanistánu) už se to dávno používá - takže je to gut und richtig a koukejte si zvyknout, jinak vyfasujete tučnej flastr a 20 vostrejch, holoto!" :skull:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...vodorovná se nechá "zmizet" oježděním...

 

Vždycky jsem si myslel, že je to šlenrián toho, kdo za to odstranění/úpravu odpovídá a on je to oficiální postup.

Bože, už se nedivím tomu, že se jezdí v protisměru na dálnici apod.

Nedavno jsem jel v provizorně přehozeným pruhu (takové :tabulky" s červenobílými šikmými pruhy) a nejenom, že ty pruhy byly cikcak (takže bych měl kličkovat - jednou doleva, jednou doprava), ale najednou na zemi šipka proti mě. Tak jsem se lek, že jedu v protisměru, že mě to probralo z klimbání.

Němci musejí být u nás na silnicích nepříčetní...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...