Jump to content

Co mě právě naštvalo

Recommended Posts

... hmm, pěknej humus. Jednu sklenici nedávno koupenou tu máme. Kouknul jsem na obal a nikde není uvedena země původu (jen suše "Orkla Foods Česko a Slovensko a.s." bez toho, jestli je to výrobce, dovozce nebo kdo). To jsem zvědavěj, až to otevřu, jestli to rovnou nevyleju. Bych blil z těch potravinářskejch firem. Spousta věcí, který byly dřív dobrý a měl jsem je rád, se dneska nedá žrát.

V 19. 10. 2023 v 8:29, kuncák7 napsal:

K té PČR - u nás to řeší tak, že přijedou, podám jim vysvětlení přes vrata u pozemku a oni odjedou. Zatím jsem ani jednou nebyl vyzván k podání vysvětlení na služebně. U nás je to ale vždy ve stylu - tvrzení proti tvrzení.

Jinak šaráda se stěhováním pokračovala včera i dnes, kdy se máme už stěhovat fyzicky. Manager stěhování mi včera řekl, že je lepší tam ted ty skříně nechat ( v nové budově překvapivě není vůbec vybavení ) a objednat si skříně za cca 3 měsíce ( na můj dotaz, kde ty skříně pak vezme, už odpověd neznal ). Tak jsem radši odešel. No a dnes mám místo kancelářského stolu v předávacím protokolu skartovačku. Osobně mám chut ji na všechno použít a odstěhovat se pouze s propiskou. Doba digitalizace je opravdu hooodně daleko ( na všechno 5 kopií k ničemu ). A stěhovací firma je zděšena, že má stěhovat něco nábytku.

no uz prestahovani?:)

Před hodinou, Harwey napsal:

no uz prestahovani?:)

Jojo, pár drobností nefunguje- tiskárny, PC někdy, WC ani kuchyňka není. Chybí mi pár skříní a pracovní židle je na max váhu 80 kg :-)). Dlouho nevydrží, mám o pár kilo víc.

Před hodinou, Jerryl napsal:

Jsem myslel, že ruská invaze covid z evropy vyhnala.

Má nějaký vážný příznaky a dopady nebo už je to jenom rýmička?

Kdepak, naše městečko toho plné, v nemocnici prý také dost lidí. Příznaky, bolest hlavy, kašel, horečka...dneska ráno jsme to objevili.

před 9 hodinami, African napsal:

Kdepak, naše městečko toho plné, v nemocnici prý také dost lidí. Příznaky, bolest hlavy, kašel, horečka...dneska ráno jsme to objevili.

Potkal jsem známou doktorku (obvoďačku) s respikem, že prý v práci skoro každý odběr pozitivní, ale lehké průběhy..... 

Já měl covid před měsícem a jako pokaždé... Je to na hovno. Měl jsem to třikrát a pokaždé se z toho min půl roku dostávám..špatně se mi dýchá, nemůžu ne, že běhat, ale ani rychleji chodit. Plíce v řiti. Po půl roce jsem zpět na normálu. 

Edited by mAra_