Jump to content

Co mě právě naštvalo

Recommended Posts

před 11 minutami, gunman napsal:

51 příspěvkem obhajuju prodej 50 tým 🙂 tak hlavně že se dočkali svých Rolex u AD. Je mi to fuk, klacík na rýpání v hov.ě nepotřebuju

Kdo chce psa bíti, hůl si vždycky najde 😉

před 7 minutami, Frantik napsal:

A 5 dni UP u pani taky evidentně neplati 🙂 

Uznávám pochybení, nečtu..moje blbost

Já jsem z Pardubic, rohlíky už mi donesli. 😁🥖 ale aby toho nebylo málo tak jsem zjistil, že se mi posral cd přehrávač Sony, tak fajn, říkám si, vytáhnu starou dobrou Teslu, stejně je zvukově lepší, vyměním a když zkouším jestli mám všechno dobře zapojený, tak zjistím, že se posral kotoučák, hraje slabě jeden kanál. Ach jo. Do toho dcera je úplně psycho ze školy, je v prváku na střední a hned si nesedla s nějakou hlavní učitelkou na odborné předměty. Myslím, že to trochu podcenila a teď kouká. No a možná má taky covid, takže místo aby doháněla, jde zítra k doktorovi. 

Musím to sem dát.

Pokaždé, když nakoupím něco v e-shopu, tak se na pár dnů znásobí počet otravnejch telefonátů a nyní už i vysloveně podvodných SMS a mailů.

Všude mě kvůli zákonu o GDPR nutěj podepisovat stohy papírů, na každý webovce na mě skáče debilní okno o Cookies, ale v reálu je to všechno nahovno, protože se s osobními údaji vesele kšeftuje.

Hajzlové