Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

@kuncák7 Ty nic neobhajuj a ze svého odboru radši tlač na stavební, aby každej developer co chce rekonstruovat=vybourat nějakej pavlačák/bytovku/brownfield musel postavit vjezd/výjezd a tolik podzemních parkovacích pater, kolik jich ta nová barabizna bude mít i nad zemí (tam kde je voda/sítě metro tak všecko nad zem, minimálně tolik míst kolik bytových jednotek/kanclů). Pak nebudete muset řešit prasárny jako postrkování aut kreténů, stojících na úzké ulici nelegálně ve druhé řadě s povolenou ručkou :censored:

chicago-river-angie-mcmonigal-642-2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=12324]kuncák7[/mention]
bejt to večer a parkoviště plný... neřeknu ani půl slova, ale takto tam měl 3 místa....ale to by pan k..t musel zařadit spátečku a otočit dvakrát volant.
A ještě mě sere, jak si stoupnul přímo na ten vjezd na ten chodník...
za mě to je blb.
IMG_20201005_173906.jpg.9b676ab86d20921e619f634ef054e73c.jpg
Neblázni, co kdyby byl naléhavě odvolanej na zastupitelstvo, každá vteřina draha....

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mAra_ Aby Tě jednoho hezkého dne nepřesvědčil o opaku třeba kolega @Xenomorfus s pojízdným OTčkem :speak_cool:

Každopádně ta story s neustále podělaným umerickým Fiatem už začíná být šílená - bejt flanďák, myslel bych si že to "odpouštění a nastavování druhé tváře" máš jako pokání za nějakej příšernej hřích z mládí. Ale to by musel bejt nejmíň pytel koťátek v kufru utopenýho teréňáku 🙀🙀🙀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 10. 2020 v 17:34, kuncák7 napsal:

No, parkování není úplně ok, ale kolem něho se projet dá jak vidím. Nebudu ho obhajovat, ale my, co  známe i parkování ve dvou řadách a když chceš vyjet z té vnitřní, tak musíš chvilku hrát domino a posunovat auta ( ve druhé řadě se nezařazuje rychlost a nedává ručka ). Tohle je brnkačka . 

Navíc je to právně cajk, i když zavoláš poldy, tak ti to odtlačej, ale na pokutu to není. Je tam 3,5m pruh místa a to je zajímá. A kdo nechce tlačit vyjede předem, po chodníku.

Akorát teďka to bude končit s modrýma zónama na Proseku (zřejmě vymahačský autíčko by nezvládalo pokutovat druhou řadu...). Jak to je s tím, Kuncáku? Je s modrejma úzus, že druhá řada být nemůže? Jelikož se tady nevejdeme i se zónama, pokud to domino zakážou...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím, ale mně někdo postrkovat auto, tak mě jebne.... A na krku soud , že sem chlapa zabil (pokud by mě teda nejeblo)...

Asi tak nejak a to ja v te Praze i bydlim. Muzu rict, ze s kazdou dalsi oderkou jsem vzdy rozpaleny do bela, ale ani jednou jsem nemel tu cest u toho byt...vlastne mozna dobre, nevim jak by to v tu chvili dopadlo. Takhle prijdu k autu, vidim dalsi ryhu a jen si muzu zanadavat, jako treba v sobotu rano, kdy mi nejaky sikula nechal na aute svuj prekrasny bily lak, to jsem vazne moc rad, vzdy jsem si pral mit rychly pruh na boku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, odjinud napsal:

Navíc je to právně cajk, i když zavoláš poldy, tak ti to odtlačej, ale na pokutu to není. Je tam 3,5m pruh místa a to je zajímá. A kdo nechce tlačit vyjede předem, po chodníku.

Akorát teďka to bude končit s modrýma zónama na Proseku (zřejmě vymahačský autíčko by nezvládalo pokutovat druhou řadu...). Jak to je s tím, Kuncáku? Je s modrejma úzus, že druhá řada být nemůže? Jelikož se tady nevejdeme i se zónama, pokud to domino zakážou...

 

Je to tak. Jen nemyslím na Prosek, funguje nebo spíše fungovalo toto i v Malesicich. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínají mně víc a víc sr.t kolisti tady v Karlíně

To že mohou jezdit jednosměrkou těžko koušu a to hlavně když vyjíždím  z místa kde parkuji a couvám ( ty exoty prostě nelze registrovat)

co nechápu, je jet  na kole v již tak úzké ulici v Karlíne metr od kraje a nedržet řidítka

co také nechápu je  50 letá kráva, ala bývalá hipsterka co je ráda, že se na tom kole s taškou udrží, pod rukou co drží řidítka  má skateboard a v druhé ruce má telefon  a telefonuje

co je extra bonbonek je to, že přednost zprava je pro tyhle exoty cizí slovo a když jedu domu ( to hlavně) tak si musím dávat pozor jen já

kurva a jet večer kolem 18, 19 hodin je takový problém mít na svém  kole světlo ?

 

Ty elektrokoloěžky z půjčoven, co si půjčují hovada a jezdí na tom velice často ve dvou jsou ještě horší, co se týče návyků na silnici a hlavně vnímání rizika střetu s vozidlem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navíc je to právně cajk, i když zavoláš poldy, tak ti to odtlačej, ale na pokutu to není. Je tam 3,5m pruh místa a to je zajímá. A kdo nechce tlačit vyjede předem, po chodníku. Akorát teďka to bude končit s modrýma zónama na Proseku (zřejmě vymahačský autíčko by nezvládalo pokutovat druhou řadu...). Jak to je s tím, Kuncáku? Je s modrejma úzus, že druhá řada být nemůže? Jelikož se tady nevejdeme i se zónama, pokud to domino zakážou...    

 

 

Na těch 3.5m volného pruhu pozor - Zákon o pozemních komunikacích § 25 odst. 3: "Při stání musí zůstat volný alespoň jeden jízdní pruh široký nejméně 3 m pro každý směr jízdy; při zastavení musí zůstat volný alespoň jeden jízdní pruh široký nejméně 3 m pro oba směry jízdy." Takže aby mohl stát s autem na obousměrné komunikaci, potřebuje řidič šířku cesty 3m+3m+šířku vozu = na sídlišti prakticky nelze na cestě stát.  Jeden můj soused s metrem v ruce taky původně odmítal zaplatit policii...

 

Tady se tomu trochu věnovali https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/sidliste-parkovani.A170821_120313_automoto_fdv

 

Edit: a mám pocit, že zastavení ve druhé řadě vozidel povoluje tento zákon jen taxislužbě (viz odst. 2 stejného paragrafu)

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Mareka01 napsal:

Na těch 3.5m volného pruhu pozor - Zákon o pozemních komunikacích § 25 odst. 3: "Při stání musí zůstat volný alespoň jeden jízdní pruh široký nejméně 3 m pro každý směr jízdy; při zastavení musí zůstat volný alespoň jeden jízdní pruh široký nejméně 3 m pro oba směry jízdy." Takže aby mohl stát s autem na obousměrné komunikaci, potřebuje řidič šířku cesty 3m+3m+šířku vozu = na sídlišti prakticky nelze na cestě stát.  Jeden můj soused s metrem v ruce taky původně odmítal zaplatit policii...

 

Tady se tomu trochu věnovali https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/sidliste-parkovani.A170821_120313_automoto_fdv

 

Edit: a mám pocit, že zastavení ve druhé řadě vozidel povoluje tento zákon jen taxislužbě (viz odst. 2 stejného paragrafu)

 

 

 

 

 

 

 

 

Místní úpravou provozu lze obejít i toto, neboj ( doporučuji kouknout např. na mou oblíbenou ulici Křenickou - je obousměrná, šířka komunikace je 5 m, vyznačujeme tam parkovací pruh 2m, takže na obousměr zbývají 3 m).

Uvažuju o tom, že si tohle vlákno od Berta pronajmu - včera jsem dostal od jedné paní neskutečnej a oprávněnej pojeb ( nějakej jouda jí osadil svislou značku ohledně Zon přímo do vjezdu do garáže a na pozemek ) - tak jsem jí vyhověl, ale řekl jí, že se ještě dnes zajedu na místo kouknout - to bylo večer. A dnes ráno mám v e-mailu 6 zpráv od sousedů, že až tam budu, že jim mám zavolat, že mají reklamace též ( od špatně vysazených stromků, po hrbolatou silnici ). Paráda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Mareka01 napsal:

Na těch 3.5m volného pruhu pozor - Zákon o pozemních komunikacích § 25 odst. 3: "Při stání musí zůstat volný alespoň jeden jízdní pruh široký nejméně 3 m pro každý směr jízdy; při zastavení musí zůstat volný alespoň jeden jízdní pruh široký nejméně 3 m pro oba směry jízdy." Takže aby mohl stát s autem na obousměrné komunikaci, potřebuje řidič šířku cesty 3m+3m+šířku vozu = na sídlišti prakticky nelze na cestě stát.  Jeden můj soused s metrem v ruce taky původně odmítal zaplatit policii...

 

 

 

Jo, to vim. Tohle je jednosmerka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...