Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 1 minutou, horal napsal:

Dveře od trafostanice nepůjdou asi v případě potřeby otevrit, nebo?

To u toho zákazu vjezdu je ulice, účelovka veřejně přístuupná :-))- zásobuje se tam normálně dodávkama a nákladáčkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je věc názoru. Zrovna na té fotce z Panoramy ti parkující stojí slušně, žádný čáry k tomu nepotřebujou a ke dveřím od trafačky se taky dostanou a jdou otevřít. Tím netvrdím, že je to pravidlem. Ale nejspíš tam často parkují ti samí lidé a podle toho se tam chovají (viz třeba ta bílá fábka na té Tvé fotce, ten si jako pitomec podle toho značení zrovna nezaparkoval). Jenomže my lidi jsme čim dál tim větší stádo ovcí a potřebujeme, aby nám všechno "nalajnovali". Obrazně řečeno. Chtěl jsem jenom napsat, že slušně parkovat mužou lidi i bez nějakejch blbejch čar, nic víc, to jen aby řeč nestála 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, geometr napsal:

No to je věc názoru. Zrovna na té fotce z Panoramy ti parkující stojí slušně, žádný čáry k tomu nepotřebujou a ke dveřím od trafačky se taky dostanou a jdou otevřít. Tím netvrdím, že je to pravidlem. Ale nejspíš tam často parkují ti samí lidé a podle toho se tam chovají (viz třeba ta bílá fábka na té Tvé fotce, ten si jako pitomec podle toho značení zrovna nezaparkoval). Jenomže my lidi jsme čim dál tim větší stádo ovcí a potřebujeme, aby nám všechno "nalajnovali". Obrazně řečeno. Chtěl jsem jenom napsat, že slušně parkovat mužou lidi i bez nějakejch blbejch čar, nic víc, to jen aby řeč nestála 🙂

Já se též nehadam :-))). V trafacce je firma a když jsem to tam dnes premeroval, tak na mě přišla koukat celá firma-6 maniku, cca 30 let, 190 vm/110 kg. No, moc se mi do toho nechtělo, ale bylo to nakonec ok. Tyhle místa se rychle proflaknou, navíc blízko metra a pak by to bylo blbý. Byt na mě, tak se známá nechci nic mít (poslední 2 měsíce nedělám pořádně nic jinyho). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maro, přidávám se klubu i když pro mě první zážitek. Během tří hodin z 37 na 38,5, hlava motačka, neskutečná bolest kloubů. Obávám se, že tohle do dvou dnů nezmizí. Ale nám se to sešlo se stěhováním, podepisováním smluv na katastru, přítelkyně je tejden v nový práci..jak tohle dopadne :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako upřímně, bejt to jakýkoli jiný rok, tak normálně chodím do práce, jen pár paralenů v sobě a napájen horkým čajem bych to nějak prechodil.. Ale teď mě z práce samozřejmě hned vyhnali, abych táhnul dom.... 

To zas bude fotek ve vlákně kdo máte jakého psa 😄 si myslím, že mě tam už někteří musí nesnášet 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...