Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 7 minutami, Maxmillian napsal:

To je jasny. Jeste by se mohlo ukazat, ze ta statni sprava funguje i bez toho, kdyz tam ty lidi jsou.

Hm, to by mohlo, rád bych se toho klidně dožil. Vzhledem jen k mému oboru, kolik je tu odborníků, tak bych se toho dožít nechtěl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, odjinud napsal:

Mimoradny stav, 4500 nakazenych za vcera a opatreni u nas v praci - v jidelne (ted tedy vydejne jidla) dali od pondelka na zem nove pasky vymezujici rozestupy... homeoffice se tu boji vic nez moru, holt statni sprava.

Jo to my musíme stát ve výtahu v rohu.. ale páč je výtah celkem velkej, tak může 5. člověk stát uprostřed.

Když to začlo, tak sme měli 2 měsíce homeoffice a všechno fungovalo úplně normálně. Jenže teď pan manažér asi nasál komoušskýho ducha firmy ještě z dob SPT Telekomu a teď tu sedíme v open space, jak jelimánci na spartakiádě, přestože je půl budovy doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, odjinud napsal:

Mimoradny stav, 4500 nakazenych za vcera a opatreni u nas v praci - v jidelne (ted tedy vydejne jidla) dali od pondelka na zem nove pasky vymezujici rozestupy... homeoffice se tu boji vic nez moru, holt statni sprava.

Jsme ve stejném týmu, tak asi víme, že tohle se před naším nejvyšším boji zmínit kdokoliv. Tím spíš, když se blíží konec roku a systemizace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auu... tak to uz radsi ten covid... i kdyz muze byt rychle. Jedna pipinka od nas z prace mela odjet na delsi staz do Asie a pozvala domu cca 40 lidi na rozluckovou party (ve 2 kolech), z toho hodne kolegu, no a pak ji ten formalni predletovej test vysel pozitivne. Akorad az v So, a ty akce byly v Ut a Ct, takze vsichni pot.nakazeni tu par dni behali. Supr...

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 10. 2020 v 20:30, PavelSch napsal:

Maro, přidávám se klubu i když pro mě první zážitek. Během tří hodin z 37 na 38,5, hlava motačka, neskutečná bolest kloubů. Obávám se, že tohle do dvou dnů nezmizí. Ale nám se to sešlo se stěhováním, podepisováním smluv na katastru, přítelkyně je tejden v nový práci..jak tohle dopadne :( 

No chalani ako ste na tom? Lepšie či horšie? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci to zlehčovat, ale přesně to co popisuje PavelSch jsem měl začátkem Února, po týdnu oživování linky u zákazníka už se s tím ani ležet v posteli nedalo, chemie nezabírala. 
Pomohla kupodivu stará dobrá horká vana, hodina v postupně dopouštěným nálevu, navrch kotel čaje s jagertee, pelech - a po probuzení hurá zpátky do kolbenky, Arbeit Machr Frei :skull:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sottovento na Velké. Ten koník proletěl Taxis jak lítačky do obchodˇáku. 😰

Jinak  jsem chtěl dneska vsadit, ale  neprocpal jsem peníze přes platební bránu do Tip sportu.  Nemohl jsem dát na Henguse jako vítěze a Playera  do prvních třech.  Vsadil bych zase symbolicky kilo a kilo, ale  byla by to moje první výhra v hlavním dostihu..., ale to je pitchovina 

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, bandicoot napsal:

Jsem si po roce, dvou koupil Orient Dezert a chutná to jak ztuhlej rostlinnej tuk. Kdysi prémiová bomboška... Jedinej bonbón z toho nebyl dobrej.

Když si přečteš složení tak pochopíš.

SLOŽENÍ

cukr, rostlinné tuky (palmový, palmojádrový, Shea), glukózový sirup, kakaová hmota, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, zahuštěné slazené mléko (mléko, cukr), drcené arašídy 2,2 %, kousky mandlí 2 %, sušená syrovátka, persiko 1,4 %, sójová mouka, mléčný tuk, kousky lískových ořechů 0,9 %, lískooříšková pasta 0,6 %, emulgátory (lecitiny, polyglycerylpolyricinoleát, sorbitantristearát), pražená mletá káva 0,3 %, karamelizovaný cukr, alkohol, laktóza, glukózo-fruktózový sirup, jedlá sůl, aromata, sušené odtučněné mléko, stabilizátor (invertáza). Vedle kakaového másla obsahuje mléčná čokoláda rostlinné tuky. Obsah kakaové sušiny v hořké čokoládě nejméně 49 %. Obsah kakaové sušiny v mléčné čokoládě nejméně 26 %.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 10. 2020 v 13:04, PavelSch napsal:

Já na výsledky teprv čekám, včera dopo testování, tak snad do zejtra budu vědět. Už jsem v pohodě, ale přítelkyně furt nějak polehává, takže buď to máme oba nebo ani jeden a je to jen chřipka.

Tak lehčí update, já měl test negativní, paní pozitivní. Po třech dnech jsem už ale ztratil chuť, čich a začínám trpět na kašel. Ve středu mám další testy, tak předpokládám pozitivní výsledek. Snad si to tady nebudeme přehazovat mezi sebou a prostě to zmizne. Všechny ty pravidla co by se měla dodržovat, když jeden člen je negativní a druhý naopak, jsme holt asi nedodrželi 

Upraveno uživatelem PavelSch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...