Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

V 12. 10. 2020 v 14:45, dawe009 napsal:

Jestli chcete kvalitní českou čokoládu, zkuste Jordis z HK.

jo, mame je doslova za rohem, takze jordisky si dopravame vcelku pravidelne. kvalitni coko.

jinak pamatuju, jak jsem po prevratu poprve ochutnal milku a jak mi strasne chutnala. noa dnes je to jenom..sladky blato.  nevim, jestli se tak moc zhorsila, nebo je to moji rozezranosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@lub Není to rozežranost - někdy před 5 rokama (tehdy dost zdražili a v "akcích" začali nabízet hromadů variant se všemožnými plnivy, náhražkami a bublinami) začala být moje oblíbená "Whole Hazelnuss" úplnej hnůj, místo decentní čokolády hrubej oslazenej tuk + smradlavé ořechy - jako by management po přebrandování z Kraft Foods na Mondelēz usoudil že původní německá/rakouská receptura byla pro nás "balkánce" (vzpomínám že tam tuhle hrůzu prodávali mnohem dřív než u nás) nepřiměřeně kvalitní... Z low-cost čokolád je dnes původní "fialové krávě" IMHO nejblíž (zatím "nezglobalizovaná") Ritter Sport, tak uvidíme jak dlouho jim to vydrží -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si toho zhorseni Milky taky vsiml. Mel jsem ji rad, ve 2014 jsem odjel do US a kdyz jsem si ji dal znovu ve 2017 po navratu, tak to bylo nebe a dudy. Pricital jsem to tomu, ze se mi zmenily chute. No asi ne.
Ja mam jeste rad ty cokolady Merci. Jak jsou tam 4 kousky v baleni tusim po 25g.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu z jiného gastro soudku. Dnes jsme byli s rodinou na ve tři v TGI Fridays na Příkopech. Já tam léta nebyl, šle co se z toho stalo za pajzl, to mi hlava nebere. Hodinu čekání na jídlo, menu čtvrtinový proti standardu a jídlo tak hnusný, že se nedalo. A polévku ani nepřinesli... Špína všude horší než v USA a tam jsem v tomhle fakt foodu jedl hodněkrát, tak mužů srovnávat.... jako co se to s těma  lidma děje? Já chápu, ze to není lehký, ale chtít plný ceny za nízkou kvalitu, takový druh charity podporovat nebudu. Pro mě je na tom Covidu nejhorší ten všeobecný pokles pracovní morálky, to se bude dávat dohromady dlouho....jestli kdy vůbec. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Zermattu jsem přišel jako největší gurmán do čokoshopu, pěkně naplnil pytlík bonbony a pak na mě prodavačka vyhrkla 35,00 Eur :lol: No a jelikož za mnou stáli lidi a mě bylo trapné cuknout, tak jsem vytáhl jak nekvětší king kreditku a pípnul. Každičký bonbon v hodnotě cca. 50 Kč jsem pak žmoulal v té mé papule jak nejdéle to šlo :lol2:

c7b7ebae4203c073734c9267f0394482.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, African napsal:

V Zermattu jsem přišel jako největší gurmán do čokoshopu, pěkně naplnil pytlík bonbony a pak na mě prodavačka vyhrkla 35,00 Eur :lol: No a jelikož za mnou stáli lidi a mě bylo trapné cuknout, tak jsem vytáhl jak nekvětší king kreditku a pípnul. Každičký bonbon v hodnotě cca. 50 Kč jsem pak žmoulal v té mé papule jak nejdéle to šlo :lol2:

c7b7ebae4203c073734c9267f0394482.jpg

Číňani tomu myslim říkaj 'Neztratit tvář'.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi povídal jednou Táta, jak v bitvě důchodců o zlevněný mlíko taky ukořistil jeden kartón a prodavačka se ho u pokladny ptala: "A pane, víte že tohle je krmný mlíko?". A von na to aby neztratil tu tvář jen sebevědomě řekl že ví!!! No doma to pak všechno vylil, ani kocour to nechtěl pít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Zermattu jsem přišel jako největší gurmán do čokoshopu, pěkně naplnil pytlík bonbony a pak na mě prodavačka vyhrkla 35,00 Eur :lol: No a jelikož za mnou stáli lidi a mě bylo trapné cuknout, tak jsem vytáhl jak nekvětší king kreditku a pípnul. Každičký bonbon v hodnotě cca. 50 Kč jsem pak žmoulal v té mé papule jak nejdéle to šlo :lol2:
c7b7ebae4203c073734c9267f0394482.jpg.ff069d6ddcce953256253c9c0edc7700.jpg

A kurs EUR CHF byl 1:1? Sorry musel jsem ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otevíraj se dvěře u tramvaje, jedno auto proletí zastávku, druhý to zakápne přímo přede mě když jsem už napůl z tramvaje (viděl jsem ho). Zabouchal sem kreténovi na střechu tý plechovky a to hovado mělo drzost mi sdělit, že to neudělal schválně a já jsem č****. Jít tam dítě, mohlo být neštěstí na světě. Ale on by ho přeci nezajel schválně, takže cajk. Tramvaják ho zhulákal jak malýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi, to už je pár let, jsem nastupoval do tramvaje v Praze v Lidický směr Palackého náměstí. Taky tam vjel takhle borec podle tramvaje, ovšem ta už měla dveře normálně otevřený. Tramvaják na něj nějak řval nebo zvonil, už nevim. Chlap měl u auta otevřený okýnko, ukázal na tramvajáka prostředník jak padla zelená a odjel. Co čert nechtěl: Na konci Palackýho mostu byla červená, chlap s autem první pod semaforem, s tím otevřeným okýnkem. Dojeli jsme ho, tramvaják si otevřel přední dveře a ta sedla chlapovi do okýnka. Tramvaják zavřel dveře, padlo volno a jeli jsme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...