Jump to content

Co mě právě naštvalo

Recommended Posts

V 12. 5. 2024 v 11:21, Bukoowsky napsal:

Bertík je milovník všech a všeho, kamarádí i s plošticemi 😊

IMG_1463.jpeg

Ten je jak náš Floki. Taky má nedávno pokousaný nos, ale stejně za tom psem zase půjde se kamarádit. Hodný blb to je 😃

Náš malý psí kamarád. Přivezli jsme si ho na dvou měsících s osmi kily. Dnes (na třech a půl měsících), jsme na krásných dvaceti.

PXL_20240512_175519176.PORTRAIT.jpg

PXL_20240509_154441743.PORTRAIT.jpg

před 16 hodinami, mAra_ napsal:

Náš malý psí kamarád. Přivezli jsme si ho na dvou měsících s osmi kily. Dnes (na třech a půl měsících), jsme na krásných dvaceti.

PXL_20240512_175519176.PORTRAIT.jpg

PXL_20240509_154441743.PORTRAIT.jpg

ta je super :) jak u maminy..

O trampotách se sousedy na chatě jsem psal...

To místo je snad prokleté, "stavitel" který nám dělal rekonstrukci se nakonec ukázal jako podvodník (insolvence za 9,5 mio, v podmínce atd.) Bohužel i to co mi tam vytořil je na zbourání, takže teď řeším demolici, sračky s úřady (kupodivu zatím vstřícnost).

A co dál s pozemkem ....

Že jsem udělal chybu vím, tak mne moc netrapte :(

před 6 hodinami, Vasa_H napsal:

A tohle uz je jen potvrzeni, ze kdyz se sari tak se dari 😉

c8491112-771f-4443-a622-e5d1b416aba6.jpeg

Jsem to viděl a hned jsem dal pilu z ruky 😬 přeji rychlé uzdravení 🙏

To sroste za 2 tydny a nastesti to bylo jen “maso”, ale z te chaty se budu oklepavat dele ….

Da se neco dostat z cloveka, ktery nic nema a je lempl? … neda musim nad tim mavnout rukou, poresit demolici a vymyslet co dal. 

Ani nie tak naštvalo, ako sklamalo... Že aj človek, ktorý skutočne má peniaze má potrebu nosiť fejkové Rolexky... A prišiel som na to náhodou, keď som ho poprosil, aby mi ich požičal, pretože som chcel vidieť, ako smiešne mi na ruke bude vypadať 36mm... A dorazil to argumentom, že po niekoľkých mesiacoch som prvý človek, ktorý na to prišiel.

před 4 hodinami, koveras napsal:

Ani nie tak naštvalo, ako sklamalo... Že aj človek, ktorý skutočne má peniaze má potrebu nosiť fejkové Rolexky... A prišiel som na to náhodou, keď som ho poprosil, aby mi ich požičal, pretože som chcel vidieť, ako smiešne mi na ruke bude vypadať 36mm... A dorazil to argumentom, že po niekoľkých mesiacoch som prvý človek, ktorý na to prišiel.

........ Takových už jsem tady měl. 

U jednoho jsem se neudržel a řekl mu, že on jako leader co udává trend ve společnosti a ještě rád profesionálně mentoruje lidi by takové hodinky neměl nosit. Jeho odpověď byla, ža na to nemám správný názor a je to naprosto v pořádku. 

Pak došlo na nějakou jiskrnější výměnu názorů, ale výsledek nula. Příště držím hubu, nic mi po tom není.  

Ja sem tady pred lety na tohle cetl zajimavou "prupovidku" a od te doby ji pouzivam. A fejkonosum to moc "nevoni". 

Nosit fejky je jako si nechat na čelo vytetovat "Ko*ot", prekryt to makeupem a doufat, ze nebude prset. 

To jsem jen zopakoval starou mistni "pametihodnost". Treba se puvodni autor ozve. Nicmene diky, nacelniku! ;-).

před 2 hodinami, Xenomorfus napsal:

Ja sem tady pred lety na tohle cetl zajimavou "prupovidku" a od te doby ji pouzivam. A fejkonosum to moc "nevoni". 

Nosit fejky je jako si nechat na čelo vytetovat "Ko*ot", prekryt to makeupem a doufat, ze nebude prset. 

😂👍😈

Myslím, že původního autora tohoto výroku mám v podpisu včetně citace, ale to vlakno jiz, pokud se nemylim, neexistuje. Tuším, že to bylo vlákno věnované místní legendě Casanovovi.

akorát teda tím, že píšu z mobilu vlastně nevím, jestli tam ten podpis ještě je.

Edited by Maro

před 2 hodinami, Jeronimo napsal:

Pak došlo na nějakou jiskrnější výměnu názorů, ale výsledek nula. Příště držím hubu, nic mi po tom není.  

To bych neřekl, aspoň víš, komu nemáš půjčovat peníze :)