Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

@Maxmillian Ad platba kartou: To se týká online plateb a nebo nějaké konkrétní výdejny (která skutečně může mít terminál s omezeními)?

Jinak mi přijde dost mimo argumentovat "dostupností zboží" (což IMHO bývá u zmrda jedna velká lež = přepošleme dodavateli a kdyžtak vystornujeme, však on si předem platící kunčaft rád počká) a "bezkonkurenčností vzdáleností" (jen na základě toho že třeba Ty máš výdejnu "jen" 10 minut od baráku/kanclu).  Kdybych zeleným šmejdům dokázal odpustit notorické lhaní a kalkulování s neochotou zákazníků s modrým éčkem měnit zvyky, taky bych mohl během 10-15 minut dojít k těm jejich vymrzlým klecem (v zimě fakt prima na elektroniku!) u zdejšího Kauflandu... Ale nechápu proč bych takovou kravinu dělal, když mám v poloviční vzdálenosti výdejny CZC, Mall + asi 6 zásilkoven/uloženek (z toho jednu v obchodě 40 metrů od baráku), kde kromě času ušetřím i peníze? :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, straspol napsal:

To je tak i na krámě přece- zaplatíš a vyvolají číslo- ne ? 

Na krámu se to ale dá trochu pružnějc řešit, moje zkušenost. Nechodim už teda u Alzy leta do Holešovic, ale na malej krám. A tam záleží, kdo tam je, ale ochotnej přinese i před zaplacením, případně, když je krabice poškozená, otevřená apod. dá se to hned vrátit / nepřevzít, taky moje zkušenost po tom, co se mi několikrát stalo, že krabice byla poničená (jednou to měl bejt zrovna dárek) nebo otevřená nebo bez té vrchní fólie (třeba u mobilů, tabletů...). U CZC, kam si chodim, to nosí před zaplacením. No a kurýr když přiveze poničenou krabici, tak to rovnou neberu, po tom, co takhle jednou přivezla ke tchyni Alza (kurýrem, myslím PPL) televizi (LED). Byla trochu promáčklá krabice, ale fakt málo podél jednoho rohu (asi jak na tom ve skladu nebo v autě něco leželo nebo o to bylo něco opřený) a všim jsem si toho, až jsem ji důkladně prohlíd po tom, co jsme vyndali telku s ruplym displejem, jo a byl prasklej takovej kus polystyrenu v krabici, což před otevřením samozřejmě nebylo vidět. Nehoda byla, že to bylo asi tři měsíce po tom, co tu telku ke tchyni přivezli - měla to k vánocum a my k ní přijeli až na ty vánoce. Musim ovšem říct, že to Alza mezi 27.12. a 31.12. vyměnila, a to tak, že jsme přivezli telku na prodejnu, prodavač to prohlídnul, sepsal a poslal k posouzení (po těch třech měsících, co jsme mu popravdě řekli, že jsme to teprve teď vybalili a jak jsme na tu poškozenou krabici přišli). 31.12. jsme si vyzvedli nevybalenej novej kus. Já musim říct, že dlouhodobě s Alzou problém nemám a zejména reklamace vždycky vyřídili k mý spokojenosti a i výměny. To je jeden z důvodů proč u nich nakupuju furt (mimo jiné eshopy).

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek124Budu reagovat jen na objektivni cast a to je platba kartou - CZC neakceptuje (abych byl uplne presny, jeste pred cca 4 mesici neakceptoval, ted to znovu zkouset nebudu, protoze ze me delali kretena) online platby zahranicnimi platebnimi kartami. Zbytek je jen o tom kdo co preferuje a co komu vyhovuje vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Maxmillian napsal:

@Radek124Budu reagovat jen na objektivni cast a to je platba kartou - CZC neakceptuje (abych byl uplne presny, jeste pred cca 4 mesici neakceptoval, ted to znovu zkouset nebudu, protoze ze me delali kretena) online platby zahranicnimi platebnimi kartami. Zbytek je jen o tom kdo co preferuje a co komu vyhovuje vic.

Já úplně nevím, jak to funguje, ale nevyřešil by to google pay, kde je virtuální karta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Tom4 napsal:

On ještě někdo po X zkušenostech s eshopy platí dopředu? 

Já jsem asi extrémní klikař, pravda zas tak moc často online nenakupuju v průmeru možná 1x za 2 měsíce, ale zatím jsem nikdy neměl problém, jen tak namátkou Alza, pneumatiky.cz, bezvasport.cz, alpinepro.cz, ipouzdro.cz, all-ett.com. edel-optics.cz vždycky v pohodě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Maro napsal:

Já úplně nevím, jak to funguje, ale nevyřešil by to google pay, kde je virtuální karta?

Tvari-li se ta karta jako vydana v CZ, tak treba fungovat bude, ale ja potrebuji nektere platby realizovat na konkretni firemni kartu, ktera nemusi byt nutne vydana v CZ. A tim, ze eshopy (a potazmo kazdy, kdo nabizi platby online) si u sveho zprostredkovatele karetnich transakci mohou vybirat ze kterych regionu ty platebni karty akceptuji, tak proste u nekterych nemam moznost zaplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://cnn.iprima.cz/dalsi-rasova-korektnost-britskou-kralovnu-annu-boleynovou-ztvarni-zena-cerne-pleti-12492?fbclid=IwAR2ArGR0ME7_E_365ixC6XhjobVmQHUo8-aD1oBVAUYDGACZyvjdL9wZupk
 

Zřejmě jsem prostý duchem, ale popravdě už se těším na to, až bude hrát příští rok herec Brad Pitt černošského bojovníka za lidská práva Martina Luthera Kinga.

Kdyby  nemohl,ještě mi napadá Woody Harelson.

Ty děti a mladší generace budou mít ale v hlavě bordel!😰

Jdu blejt velebnosti 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, geometr napsal:

Nebo by mohli hrát černošský otroky, Pitt a Harrelson.

No, je to rasismus, ta černá anglická královna.

Nevím, jestli je to obracený rasismus, který my češi vnímáme jinak a to i díky i tomu, že se s sebou netáhneme historické břímě otrokářství , čí koloniálních území.

Minimálně je to prasárna a to díky zcela nesmyslné rasové korektnosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...