Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 21 minutami, hufnor napsal:

Která vymaštěná mentální améba u Forda vymyslela, že kolečko ovládání vyklápění tažného zařízení na Galaxy, umístěné mimochodem uvnitř auta, v kufru, za plastovým panelem, bude mít na sobě zámek, ZÁMEK, NA KLÍČEK! A ten klíček, když neodemyká ovladací kolečko, má být zasunutý v držáčku 5 cm od té dírky. Proč?Tažné potřebuju poprvé za dva roky, co auto mám. A klíček na svém místě samozřejmě není. Takže vozík půjčený, výpomoc domluvená, všechno připravené a ono se to zesere na tom, že někdo považoval za nezbytné zamykat mechanizmus, který je uvnitř auta. Něco jako kdyby byl zámek na štelování zpětných zrcátek. Nechápu a supím.

Skoro se mi chce zeptat, která améba ten klíček uložila na jiné, mnohem bezpečnější, místo, když není v tom držáčku. A co ji k tomuto konání pudilo, když byl klíček bezpečně uzamčen uvnitř auta. Ale raději to neřeknu, anóbrž by se mi to mohlo vrátit rychleji, než by mi bylo milé 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, nickolas napsal:

Skoro se mi chce zeptat, která améba ten klíček uložila na jiné, mnohem bezpečnější, místo, když není v tom držáčku. A co ji k tomuto konání pudilo, když byl klíček bezpečně uzamčen uvnitř auta. Ale raději to neřeknu, anóbrž by se mi to mohlo vrátit rychleji, než by mi bylo milé 😆

Mně nejde o to, že se ztratil klíček. To se stává a mě při koupi auta vážně nenapadlo kontrolovat, jestli je jedna malá plastová věc na svém místě, ještě k tomu, když jsem netušil, že to ovládání tuhle věc obsahuje. 

Neuvěřitelně mě točí, že automobilka vůbec "vymyslela" řešení, kde se to ovládací kolečko musí odemknout, když je uvnitř v autě. Na odnímatelném tažném to chápu, aby ho někdo nečórl (další rýpanec, tentokrát rasistický, ne genderistický), ale tady je to tažné výklopné, napevno přidělané k autu a ovládací kolečko v kufru, jak jsem psal, ještě k tomu za plastovým krytem, kam se normálně nelozí - není tam tedy nutná ani žádná aretace, aby se to neodjistilo náhodou. Tak proč tam to zamykání, proboha, je? V manuálu je ještě alibisticky napsané: "Poznamenejte si číslo klíče. V případě ztráty vám výrobce může po uvedení čtyřmístného čísla klíčku poskytnout klíčky náhradní." Takže ty svině ví, že se ten klíček může ztratit a že se běžně ztrácí, ale nic s tím neudělají. Ne žádná změna konstrukce nebude, prostě si budete platit nový klíček (který je absolutně k hounu).

Xindl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, hufnor napsal:

Mně nejde o to, že se ztratil klíček. To se stává a mě při koupi auta vážně nenapadlo kontrolovat, jestli je jedna malá plastová věc na svém místě, ještě k tomu, když jsem netušil, že to ovládání tuhle věc obsahuje. 

Neuvěřitelně mě točí, že automobilka vůbec "vymyslela" řešení, kde se to ovládací kolečko musí odemknout, když je uvnitř v autě. Na odnímatelném tažném to chápu, aby ho někdo nečórl (další rýpanec, tentokrát rasistický, ne genderistický), ale tady je to tažné výklopné, napevno přidělané k autu a ovládací kolečko v kufru, jak jsem psal, ještě k tomu za plastovým krytem, kam se normálně nelozí - není tam tedy nutná ani žádná aretace, aby se to neodjistilo náhodou. Tak proč tam to zamykání, proboha, je? V manuálu je ještě alibisticky napsané: "Poznamenejte si číslo klíče. V případě ztráty vám výrobce může po uvedení čtyřmístného čísla klíčku poskytnout klíčky náhradní." Takže ty svině ví, že se ten klíček může ztratit a že se běžně ztrácí, ale nic s tím neudělají. Ne žádná změna konstrukce nebude, prostě si budete platit nový klíček (který je absolutně k hounu).

Xindl

Nemá (nebo neměl) Ford i kapotu na klíček? Se muselo nejdřív za logem odemknout a pak si teprve mohl odemknout haubnu. Jsou u toho Fordu nějaký paranoidní ne? Nebo maj fabriku na zámky a klíčky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, JR_2010 napsal:

Přemejšlím nad tou Bolejnovou, kterou má hrát černoška, budou voni ji vůbec moct v tom filmu popravit?

A jo, to je pravda... a ještě ke všemu ji nechá popravit bílej chlap... to je fakt hustý - ale vyzní to jako krutá obžaloba společnosti a nastaví se zrcadlo- takže asi cajk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, shaggy napsal:

Focus mk2 to tak ma. Chujovina na entu. Ale je tam toho viacej... napr pelovy filter vedla plynoveho pedalu. Urobis peknu joga pozu a si tam /hned ako odsrobujes pedal/...

Aj Mondeo MK3 malo kapotu na kluc, za znakom. Isiel tam kluc zo zapalovania, takze clovek musel vypnut motor.

Mondeo MK3 malo pelovy filter v motorovom priestore, pod sklom. Ale napr. vymena ziaroviek bola najlepsia mozna, cely svetlomet drzal na dvocn poistkach.

Ale pelovy filter na jogu maju viaceri, napr. Kia ci Audi (a je toho viac). Je to na posratie to menit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem ted mel dva dny Focuse. Pominu ze to bylo maly a furt jsem nekde mlatil do hlavy a detske sedacky skoro neprolezly dverma. Ale z ceho mi cukalo oko byly budiky. Kdo si proboha mysli, ze smoulove modra je vhodna barva na rucicky?! Cervena, jedine cervena!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kúpia si dobrovolne forda, ešte za to aj peniaze vyvalia a ešte sa aj čudujú čo to je za dementné auto.. Oni majú tých svojich "zlepšovákov" kopu. Ktovie koľko automechanikov si to už hodilo.. Tí starší budú už len dve skupiny - šedivý alkoholici čo majú v p.. alebo fakt odolní jedinci, ktorí keby dali životopis do NASA tak hneď ráno môžu v pohode letieť na Mars :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, nickolas napsal:

Ja jsem ted mel dva dny Focuse. Pominu ze to bylo maly a furt jsem nekde mlatil do hlavy a detske sedacky skoro neprolezly dverma. Ale z ceho mi cukalo oko byly budiky. Kdo si proboha mysli, ze smoulove modra je vhodna barva na rucicky?! Cervena, jedine cervena!!!

Ta modrá na ručičkách je ale opravdu brutál....a jako že mám Fordy, hlavně Mondea strašně rád. Ale třeba Kuga, nebo Edge ve šmoulové jak píšeš, to prostě nejde překousnout. Ale zase sto chutí, no však to znáš.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@zhrado Nechci rejpat do živýho, ale mnozí si toho Froda koupili až na základě kvalifikované úvahy "Došetříme mámo, než aby se nám zase všichni smáli za další věčně podělaný auto s pyčó..." :whistle:

Ono je v novodobých autech vůbec hromada různých homosexuálních vychytávek (baterky pod sedadlem řidiče odklopitelným jen v určité poloze a bez opěrky, výměna žárovek vyžadující sundání kola, plastové zámky airbagů ve kterých se Vám v mrazu kousne klíč, takže nedovřete dveře a bez rozborky + důkladné sborky vysypaných částí neodjedete), ze kterých při pohledu na do ulice vytrčené pozadí "obsluhujících" (a zevnitř se linoucí pohlavní vulgarismy) zůstává rozum stát... :furious:

PS: Na budíky klidně i (regulovatelnou) bílou, oranžovou nebo zelenou, ale modrou fakt ne... :thumbsdown_anim:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=18856]zhrado[/mention] Nechci rejpat do živýho, ale mnozí si toho Froda koupili až na základě kvalifikované úvahy "Došetříme mámo, než aby se nám zase všichni smáli za další věčně podělaný auto s pyčó..." :whistle:
Ono je v novodobých autech vůbec hromada různých homosexuálních vychytávek (baterky pod sedadlem řidiče odklopitelným jen v určité poloze a bez opěrky, výměna žárovek vyžadující sundání kola, plastové zámky airbagů ve kterých se Vám v mrazu kousne klíč, takže nedovřete dveře a bez rozborky + důkladné sborky vysypaných částí neodjedete), ze kterých při pohledu na do ulice vytrčené pozadí "obsluhujících" (a zevnitř se linoucí pohlavní vulgarismy) zůstává rozum stát... :furious:
PS: Na budíky klidně i (regulovatelnou) bílou, oranžovou nebo zelenou, ale modrou fakt ne... :thumbsdown_anim:
Mno, tchyně už přes 5 let jezdí autem s pyčó, kterému teď už táhne na dvacítku. (Koupeno, mimochodem, přes jednoho zdejšího, opavského, člena, kterému patří dík.) A mění na tom olej, gumy, prostě spotřeba. Třeba na rozdíl od exšvagra, který před pár roky na tehdy pět let starém čtyřkovém golfu měnil a opravoval věci za, bratru, 100 táců, v průběhu jednoho roku. Takže spolehlivost je věc statistiky, péče a štěstí. Já jsem s modró oválnó frndó taky jinak docela spokojen (teda až na ten kabinový filtr klimy, u toho taky vulgarizmuju). V této kategorii žebřiňáků bezkonkurenčně nejlepší variabilita a ergonomie interiéru. Chtěl jsem bus se 7 seslemi, u kterého nebudu řešit, jestli mám sesle s sebou, nebo kufr. A to Galaxy umí výborně. Líp to zvládá snad jen Grand Voyager, ale ten zas nedává jiné věci. Takže jo, vybráno po zralé úvaze v rámci rozpočtu. Přesto je překvapivé, že automobilky, které ty přemísťovátka vyrábí už nějaký ten pátek, furt trvají na tom, že budou dělat takové zbytečné pastičky na lidičky. U nějaké Taty nebo gzhiangzhi bych to chápal, ale tyhle různé minely zavedených značek mi nejdou do hlavy.
Vozík každopádně dneska potáhne dědovic Favorit. Oldschool drnohryz style rules!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ta modrá na budících u novejch Fordů je fakt hrozná, poprvý jsem to viděl snad před 10 lety při představení Focusu MK III, divím se že to vydřelo tak dlouho,  zlatej Focus MK II s klasickou červenou, kapotu otvírám je na dolití kapaliny ostřikovačů, výměnu žárovek (operace asi na minutu) a kontrolu hladiny oleje, takže čím se otvírá je mi celkem šumák. Zas na druhou stranu i dnes už letitej FoFo MK II má easyfuel systém, kdy přijedeš k pumpě, odklopíš dekl a tankuješ. Pak kdyřžnáhodou tankuju služební, tak mě tam to víčko v nádrži vždycky překvapí :) . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...