Jump to content
Sign in to follow this  
actionman1

Potrebujem na ruku nejaky extrem typu Freak X

Recommended Posts

Caute, minule som skusal Freak X a ostal som tymi hodinkami ovplyvneny. Nedam vsak 20k ani 17k za taketo sialenstvo lebo zatial bohuzial nie som na urovni, kde si to mozem dovolit, alebo odovodnit a mam pocit, ze by som ich aj tak zlozil po kratkom case z ruky. Preto potrebujem radu co namiesto toho na kratkodobe zalepenie chtica :D.

Chcem nieco na styl UN Freak X:

Ulysse-Nardin-Freak-X-SIHH-2019-21.thumb.jpg.73597a13e5e1fcf24d8e8114c1d4b354.jpg

Nepoznam takyto styl hodiniek a chcem spoznat. Nasiel som zatial:

Ancon X-35 series concept

Sevenfriday rozne modely

Dietrich rozne modely

Cenovy ramec je 100-3000 € v klude. Automat a max 44mm. Nejde mi o cenu ak je cca v tomto rozmedzi, skor by som povedal, ze chcem si cenu za dane hodinky odovodnit. Pri vsetkych hore zmienenych ma strasne odradza Miyota v nich. Rozmyslal som nad Zenith Defy Skeleton ale dal som prednost vintage hodinkam do zbierky kedze som ich na ruke zatial nemal moznost kvoli COVIDU vyskusat a skeletony ma nikdy nebrali. Ale tentoraz som odvazny :D Prosim o rady. Fantazii sa medze nekladu a predsudky nemam :D Dakujem.

Urcite raz si tu cenu odovodnis!;)

Zaujimave su napr. Romaine Jerome Moon DNA alebo Titanic DNA

Nejake uletenosti najdes aj u Jacob & Co., alebo ked si skusal tie sedmopiatky, tak Meistersinger.

Obskurny inhouse asi do trojky nezozenies.

Na RJ titanic dna som pozeral len musím to vyskúšať zdá sa mi to šialene obrovské. Tam by som si cenu odôvodnil pre zmenu :D

Vobec to nevyzera zle, ma s tym niekto aj realnu skusenost? Lebo vyskusat ich asi nebudem moct nikde.

Este som nasiel bizarnost typu Xeric Halograph. To len pre poriadok nech tu mam vsetky :D

Koukal jsem na dwiss a nevypadá to vůbec zle,mám takovej dojem že tu byl v prodeji sice jinej model ale majitel by mohl mít více zkušeností s touto značkou.Jinak RJ vlastním a jsou myslím 50mm koukni kdyžtak do galerie mám tam pár fotek i když nic moc krásnejch.

Skus pls postnut foto z väcsej dialky ak budes mat cas aby som videl ake su velke  a aku mas siroku ruku pls? Dakujem.

Tie dwiss wandering hrs boli víťazom ale nakoniec som sa na to vyprdol a nekúpim nič teraz :D prečo? 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...