Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 38 minutami, rolas napsal:

Nemá někdo známé v Decathlonu? :D Když tak SZ.

Jestli chceš slevu, tak bez šance. Mají sice 25% ale jen pro rodinné příslušníky a prý to dost hrotí....

E:  info od kamaráda co tam pracoval

 

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný kolo, Supy jsem tuhle očumoval a jestli se časem dám po zdravotní stránce zase na ježdění na kole tak tahle značka je jeden z horkych kandidátů na novej bike :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Hasňa napsal:

Nový bike pro juniora a zítra hurá nahoru na Slavíč. Poprvé po zimě, vyplivnu plíce, to je jasný. 

Superior byl můj první bike po návratu do ČR, proto tu značku mám také moc rád, odvedl kus dobré práce a tento kousek vypadá opravdu fajnově, kluk musel mít mega radost :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Lion napsal:

Jestli chceš slevu, tak bez šance. Mají sice 25% ale jen pro rodinné příslušníky a prý to dost hrotí....

E:  info od kamaráda co tam pracoval

 

Od přítelkyně kamarád co tam pracoval tak taky říkal, že to tam hlídají, ale během půlroku vzal 4 kola a nikdo to neřešil :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Gustaf napsal:

Když voni tak rádi praskaj....je toho plný bf

Té poznámky je opravdu plné bikeforum. Nakolik má ovšem vypovídající hodnotu? Odpovídá realitě? Skutečně platí? Ke které době / rámům jsme ji začali zaznamenávat? Jde ve srovnání s konkurencí o skutečně nadstandardní praskání? Existuje alespoň nějaká statistika? (...) Na tu poznámku narážím léta. A stále víc nad její životností kroutím hlavou... Tož tak. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gustiku, praska vsechno..., pak je dulezite kdy a kde a co na to prodejce/vyrobce a na B-F se toho nakecalo...

Afri, tak to mame stejne :) ...A taky se,m vzdycky zmordovanej a spokojenej a adros ze me strika kazdym porem...

Dneska to bylo jak v lete, i kdyz rano jinovatka.

 

R0026162.jpg

R0026189.jpg

R0026179.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, walter10 napsal:

Té poznámky je opravdu plné bikeforum. Nakolik má ovšem vypovídající hodnotu? Odpovídá realitě? Skutečně platí? Ke které době / rámům jsme ji začali zaznamenávat? Jde ve srovnání s konkurencí o skutečně nadstandardní praskání? Existuje alespoň nějaká statistika? (...) Na tu poznámku narážím léta. A stále víc nad její životností kroutím hlavou... Tož tak. :)

Tak asi na tom něco bude....ale třeba už to vychytali ;) mě se po designové stránce Sup taky líbí, což o to. 

Je fakt,že se to říkalo i Lectorech a já s ním problém neměl...

 

Důležité je, že děti mají z bajkovani radost. Mě se o takovém stroji mohlo v dětství jen zdát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, TLD napsal:

Gustiku, praska vsechno..., pak je dulezite kdy a kde a co na to prodejce/vyrobce a na B-F se toho nakecalo...

Afri, tak to mame stejne :) ...A taky se,m vzdycky zmordovanej a spokojenej a adros ze me strika kazdym porem...

Dneska to bylo jak v lete, i kdyz rano jinovatka.

 

Stále ti to moc sluší ty koloušku, chtělo by to zopakovat racka:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...