Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Duke650 napsal:

To byl fofr, v neděli objednaná (Albie), v úterý doručená a vyměněná kazeta... pro sichr jsem teď ještě na bike-discount objednal převodník 36z a 24z, ať je celý pohon jako ze škatulky :-)

Jakou si bral kazetu? Já cekam na gx z kolokramu...

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, vzal jsem to sikovne na rameno, uprimne jsem myslel ze to s ramenem bude vetsi pruser, ale rentgen dobry. Ty dve kosti nad zapestim uz zas tak moc dobry ne:) Nikdy neni pozde na prvni zlomeninu..

 Jo a jinak me nasralo todle. Jako vim ze to mensi prodejci inzerujou, ale je to hnus.

Zdroj: https://www.mountfield.cz/email/infomail_cz924_2020-05-19_cipy/index1.html?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=infomail_cz924_2020-05-19_cipy

 

329CFF83-A699-47F1-A353-B4167F191AC3.jpeg

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, pojďte si s námi zašlapat, dát pivko, pokecat o hodinkách nebo čemkoliv
 

Změnil bych pořadí. Dát pivko-šlápnout do pedálů-pivko-pivko-pedály-pivko atd. Je to v červnu a bude třeba dodržet hydrataci.
Kdyby náhodou měl někdo tip na fajn ubytko okolo Žďáru, tak sem s ním.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, roura74 napsal:


Změnil bych pořadí. Dát pivko-šlápnout do pedálů-pivko-pivko-pedály-pivko atd. Je to v červnu a bude třeba dodržet hydrataci. emoji6.png
Kdyby náhodou měl někdo tip na fajn ubytko okolo Žďáru, tak sem s ním.

Samozřejmě s řádnou hydratací se počítá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Micey napsal:

Byl jsem se v ramci HO podivat na ty novy Sembersky stezky, moc hezky. No a tam takovej lehci skok nasledovanej klopenkou.. Najel jsem blbe a misto doprava dovnitr klopenky me to hodilo ven na strom. Debil no, to mam z toho cuceni na Vencla vcera:)

 Jinak diky chlapi!

Kdyby jsi nosil Garmin, tak by za to byl určitě odznak, když už nic :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pěkně před obědem nechat vyhládnout. Jsme si s klukem užívali na posedu, a vevnitř dva mega sršni kteří na nás zaůtočili, kluk chtěl skočit, tak jsem ho chytil na poslední chvíli a v klidu to slezli. On super zážitek a já se klepu jak rosol, srdíčko jede... :wacko:

DSC_0094.JPG

DSC_0096.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...